Tarasy

Nowoczesny penthouse z ogrodem na dachu – oaza w środku miasta

Ogród na dachu apartamentu na najwyższym piętrze

Popyt na mieszkania na poddaszu rośnie w ostatnim czasie, ponieważ jeden Apartament na najwyższym piętrze ma pewne zalety w porównaniu do innych mieszkań. W dzisiejszych czasach, gdy brakuje miejsca, istnieje tendencja do urządzania pięknych ogrodów dachowych na płaskich dachach domów prywatnych lub budynków komercyjnych. Sadzenie odbywa się według zwykłych zasad ogrodniczych, ale wielkość roślin jest ograniczona ze względu na wagę. Na tarasach dachowych preferowane są przede wszystkim nisko rosnące rośliny w donicach drewnianych, ceramicznych lub donicach, otoczone trawnikami lub jagodami z kwitnącymi roślinami. Małe zbiorniki wodne są również powszechne w bogato zaprojektowanych ogrodach.

Wspaniały penthouse na poddaszu w sercu Nowego Jorku

Ogród na dachu egzotyczna oaza raj dla gatunków roślin

Przedstawiamy Wam fascynującą Apartament na najwyższym piętrze z dużym ogrodem na dachu bezpośrednio na ostatnim piętrze przedwojennego dwupoziomowego budynku. Znajduje się niemal w samym sercu Nowego Jorku – w jednej z najbardziej pożądanych i modnych dzielnic metropolii – Chelsea, zaledwie sto metrów dalej znajduje się światowej sławy Chelsea Hotel. Aby zapewnić mieszkańcom gęsto zabudowanej śródmieścia Nowego Jorku słoneczny ogród, architekci przenieśli dziedziniec na dach. Projekt przekształca niewykorzystaną przestrzeń dachową w specjalną oazę w środku miasta.

Indywidualny i wielokolorowy apartament typu penthouse

Garden Paradise Penthouse Nowy Jork

Klimatyczny i tajemniczy ogród ma nutkę orientalnego uroku. Pasją właścicieli są antyki wschodnie i orientalne. Widać to w wystroju wnętrz Apartament na najwyższym piętrze i ogród na dachu. Ten wpływ artystyczny i kulturowy tworzy stylowe połączenie wizualne między obszarami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Pomieszczenia mieszkalne zaprojektowano w stylu loftowym. Duża otwarta przestrzeń i duże okna przyczyniają się do przewiewnego poczucia przestrzeni.

Słoneczny ogród na dachu w Chelsea, Nowy Jork, USA

Apartament dwupoziomowy z ogrodem na dachu Nowy Jork Chelsea

Nowoczesny Apartament na najwyższym piętrze oferuje tajemniczy azyl od zgiełku miejskiego życia. Ogród na dachu jest zaskakująco duży i zbudowany na kilku poziomach tarasów. Różne obszary tego małego raju tworzą różne strefy i prywatne przestrzenie, idealne do wypoczynku i rozrywki. W tym przypadku bardziej odpowiedni jest pionowy projekt ogrodu. Miejski ogród nad miastem jest domem dla egzotycznych gatunków drzew i krzewów, winorośli i pnączy, które wiją się wokół kolumn i płotów. Naturalną atmosferę podkreślają naturalne materiały zastosowane w meblach – drewno, kamień i metal. Dekoracja jest bardziej kolorową mieszanką i emanuje niekonwencjonalną, przytulną i artystyczną atmosferą.

Apartament dwupoziomowy z ogrodem na dachu – wnętrze

Apartament dwupoziomowy – wystrój wnętrz w Nowym Jorku

Nowoczesna kuchnia z roślinami domowymi

nowoczesna kuchnia orientalne ozdoby rośliny doniczkowe winorośle

Jadalnia z rustykalnym drewnianym stołem i drewnianymi krzesłami

Mieszkanie na poddaszu jadalnia drewniany stół

Luksusowa sypialnia z łóżkiem z baldachimem

Sypialnia łóżko z baldachimem mieszkanie na poddaszu poduszka na zdjęcia

Apartament dwupoziomowy w Nowym Jorku – Plan

Planowanie apartamentu na najwyższym piętrze

Lustrzany sufit w mieszkaniu na najwyższym piętrze – wizualnie zwiększ ściany

Budynek starej szkoły w Chicago przekształcony w nowoczesny apartament na najwyższym piętrze