Tarasy

Nowa seria mebli ogrodowych 2019 firmy Fermob: Cięcie laserowe zapewnia odrobinę lekkości

Nowa seria mebli ogrodowych 2019 wykonanych z metalu w kolorze koralowym

Fermob, francuski producent mebli ogrodowych, zaprezentował swoje najnowsze kolekcje na międzynarodowych targach meblowych ICFF w Nowym Jorku. Nowa seria mebli ogrodowych 2019 nosi nazwę Lorette i została zaprojektowana przez Frédérica Sofia. Punktem kulminacyjnym projektu jest niezwykły, subtelny motyw kwiatu z czterema płatkami jako znak kosmopolityzmu. Przypomina kraje orientalne i Mashrabiyyas. Mashrabiyya to nazwa nadana dekoracyjnym drewnianym kratkom, które są typowe dla architektury islamu.

Nowa seria mebli ogrodowych 2019 od Fermob

Seria mebli ogrodowych Lorette ucieleśnia ducha Fermob, który przejawia się w efektach graficznych i oczywistym mistrzostwie obróbki metalu. W ofercie kompletny zestaw metalowych mebli ogrodowych oraz dekoracyjne akcesoria tekstylne.

Powtarzający się wzór kwiatów i kształtów diamentów

Krzesła ogrodowe charakteryzują się eleganckim, współczesnym wyglądem. Dzięki czterem smukłym, prostym nogom krzesło stoi stabilnie na trawniku, a owalne oparcie zapewnia doskonały komfort siedzenia. Zaokrąglone kąty między stopą a siedziskiem przypominają krzesło Arne Jacobsen Ant Chair autorstwa Fritza Hansena i styl mebli z lat 50. XX wieku. Powtarzający się wzór kwiatów i rombu nadaje meblom ogrodowym nutę nowoczesności i kobiecości. W tej złożonej pracy Fermob pokazuje, jak dobrze radzi sobie z cięciem laserowym. Dostępna jest również wersja z wyściółką siedziska z imitacji skóry Skai®, którą można używać na zewnątrz.

komplet mebli ogrodowych z metalu Lorette

Obszerny kształt owalnego stołu Lorette jest idealny, gdy przestrzeń jest ograniczona: przy stole może zasiąść do sześciu osób. Owalny stół Lorette charakteryzuje się również perforowanym blatem i podkreśla szykowny wygląd serii mebli ogrodowych.

stół Lorette dostępny jest również w wersji okrągłej o średnicy 110 cm

Klasyczny, geometryczny lub po prostu nietypowy stół Lorette dostępny jest również w wersji okrągłej o średnicy 110 cm. Elegancki bieżnik jest również dostępny do posiłków w ogrodzie.

przy stole może zasiąść do sześciu osób

Kolekcję Lorette uzupełniają poduszki dekoracyjne w dwóch rozmiarach, które dostępne są również w dwóch kolorach: Lukrecja i Marchewka. Poduszki wykonane są z francuskiej tkaniny żakardowej, która jest odporna na plamy i wilgoć.

Tutaj możesz również zobaczyć nowości z kolekcji 2020.

Kolekcję Lorette uzupełniają poduszki dekoracyjne w dwóch rozmiarach

Meble ogrodowe z nutką nowoczesności i kobiecości