Tarasy

15 pomysłów na remont tarasu drewnianego – przykłady przed i po

 remont azjatyckiego tarasu drewnianego

Pozwól sobie na te 15 pomysłów na Remont tarasu drewnianego inspirować. Te przykłady pokazują, jak Twój drewniany taras może się zmienić po nowej dekoracji. Spójrz na te pomysły i zdecyduj, jak udekorujesz swoje patio.

Dopasuj kolory przy renowacji drewnianego tarasu

pomysły na remont drewnianego tarasu przed domowym tarasem

Przede wszystkim powinieneś zdecydować się na motyw kolorystyczny. Nowy kolor całkowicie zmieni Twój ganek bardzo niewielkim kosztem. Na przykład umieść zielone poduszki na siedzenia i dywaniki w kolorze. Wybierz żółto-zielone rośliny, które będą pasować do całego motywu kolorystycznego.

Renowacja drewnianego tarasu w celu stworzenia nowoczesnego stylu

 pomysły na remont drewnianego tarasu za altaną ogrodową

Te Remont tarasu drewnianego ma na celu stworzenie więcej stylu niż przestrzeni. Drewniany pokład został przebudowany na okrągły kształt i postawiono na nim altanę. Po dekoracji część wypoczynkowa na podwórku wygląda całkiem oszałamiająco?.

Po wyremontowaniu drewnianego tarasu udekoruj go kwiatami

pomysły na renowację drewnianego tarasu przed drewnianym balkonem pomysły na renowację drewnianego tarasu potem kolory

Ta talia zdecydowanie potrzebowała dekoracji. w Remont tarasu drewnianego W rogach umieszczono wiele różnych kwiatów, aby dodać więcej koloru i nastroju. Dla większego komfortu właściciele postawili również kilka nowych mebli w dopasowanych kolorach.

Zabezpiecz prywatną przestrzeń

pomysły na wcześniejszy remont drewnianej części wypoczynkowej na tarasie pomysły na renowację drewnianego tarasu, a następnie ściany kratowej

Stare ogrodzenie zawsze może zapewnić więcej prywatnej przestrzeni. Ale możesz to trochę odświeżyć. Ustaw ściany z siatki i pozwól rosnąć na nich roślinom pnącym. Masz więc idealne miejsce na odpoczynek po długim dniu w pracy.

Zapewnij ciszę i spokój na dziedzińcu ogrodowym

pomysły na remont drewnianego tarasu przed werandą pomysły na wyremontowanie drewnianego tarasu po prywatnym pokoju

ten Remont tarasu drewnianego został przeprowadzony w niektórych przypadkach w celu stworzenia większego spokoju i prywatności na dziedzińcu ogrodowym. Jeśli drzewa nie są wystarczająco wysokie i nie ma dużo krzewów w pobliżu patio ogrodowego, sprawdź ten przykład. Umieść daszek przeciwsłoneczny nad częścią wypoczynkową i ścianą wykonaną z bambusa. Ta dekoracja nie tylko wygląda elegancko, ale ochroni Cię przed słońcem i wścibskimi oczami sąsiadów.

Dekoracja z roślinami

pomysły na renowację drewnianego tarasu przed użyciem parasola pomysły na renowację drewnianego tarasu po liliowym

Przeprojektowanie drewnianego pokładu nie zawsze jest bezpośrednio związane z pokładem. Możesz odświeżyć wygląd swojego drewnianego tarasu, hodując w pobliżu wyjątkowe rośliny. Przykładem na zdjęciu jest liliowy japoński. Aby wydłużyć czas i ułatwić pielęgnację, nie zapomnij posypać ściółką po posadzeniu.

Stwórz piękny widok na ogród

pomysły na wcześniejszy remont tarasu drewnianego podest drewniany pomysły na remont tarasu drewnianego po posadzeniu

Rośliny mogą odgrywać ważną rolę w Remont tarasu drewnianego grać. Trawa i byliny mogą być idealną ozdobą Twojego ogrodowego tarasu. Zawsze możesz cieszyć się pięknym widokiem na ogród.

Rozszerz swój salon na zewnątrz

pomysły na renowację drewnianego tarasu przed jadalnią pomysły na renowację drewnianego tarasu po strefie relaksu

Taras w ogrodzie może być idealnym miejscem do jedzenia i relaksu. Zbuduj drewniany taras, który będzie tak samo wygodny jak Twój salon. Udekoruj podłogę nowoczesnymi drewnianymi płytkami i kup meble wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne.

Wybierz motyw kolorystyczny

pomysły na renowację drewnianego tarasu wcześniej pustej przestrzeni pomysły na renowację drewnianego tarasu później niebieskie akcenty

Aby Remont tarasu drewnianego może odnieść sukces, należy wybrać odpowiedni i spójny motyw kolorystyczny i się go trzymać. Pomaluj ściany na świeży kolor, najlepiej jasny, aby taras wyglądał na bardziej przestronny i umieść nowe balustrady. Następnie możesz ustawić meble i dekoracje. Białe meble ogrodowe z granatowymi akcentami to eleganckie połączenie.Postaw kilka roślin dla większej świeżości i prywatności.

Baw się kolorami

pomysły na renowację drewnianego tarasu wcześniej kraty pomysły na późniejszy remont tarasu drewnianego

Możesz łatwo przeprojektować stary drewniany pokład, bawiąc się trochę kolorami. Odrobina farby na siatkowej ścianie może dodać więcej świeżości projektowi części wypoczynkowej. Oryginalnym pomysłem jest pomalowanie drewnianej podłogi tak, jakby na podłodze leżał dywan. Kilka donic doda środowisku więcej witalności.

Wziąć urlop

pomysły na renowację drewnianego tarasu przed hamakiem pomysły na renowację hamaka z drewnianym pokładem

Wynik Remont tarasu drewnianego może być przytulnym kącikiem relaksu, w którym zawsze będziesz czuł się jak na wakacjach. Kilka roślin należy umieścić w cieniu i latem regularnie podlewać. Najlepiej przywieźć je do domu jesienią.

Stwórz tropikalną atmosferę

pomysły na renowację drewnianego tarasu przed drewnianym tarasem pomysły na renowację drewnianego tarasu po tropikalnym

Stwórz egzotyczne miejsce na swoim drewnianym tarasie. Kup kilka palm i umieść je wokół miejsca do siedzenia na drewnianym pokładzie. Zawieś kilka koszy, które dodadzą dodatkowego uroku.

Urocza dekoracja

pomysły na wcześniejszy remont drewnianego tarasu małej werandy pomysły na renowację drewnianego tarasu, a następnie małej werandy

Zamień prosty drewniany taras w ciekawe miejsce, w którym z przyjemnością posiedzisz na zewnątrz z przyjaciółmi i rodziną. Dla większego bezpieczeństwa zainstaluj balustrady i ściany z siatki na werandzie. Pomaluj schody na odważne i świeże kolory i odśwież ścieżkę prowadzącą do wejścia na taras.

Struktura jest ważna

pomysły na remont drewnianego tarasu przed domem pomysły na renowację drewnianego tarasu po pergoli

w Remont tarasu drewnianego dodatkowe elementy konstrukcyjne są czasami szczególnie ważne. Zbuduj drewnianą pergolę na drewnianym pokładzie, aby zapewnić ochronę przed promieniami słonecznymi. Rośliny pnące lub pościel są zawsze mile widziane jako dodatkowe elementy pergoli.

Złóż wszystko razem

pomysły na remont tarasu drewnianego przed pokładem pomysły na remont tarasu drewnianego po całościowej dekoracji

Aby stworzyć magiczną przestrzeń na zewnątrz, możesz połączyć wszystkie powyższe wskazówki w jedną. Umieść byliny wokół drewnianego pokładu. Odśwież drewniane pokrycie, aby uzyskać lepszy wygląd. Zawieś zasłony wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne dla większej prywatności.