Tarasy

10 nowoczesnych pryszniców ogrodowych – designerskie prysznice z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej

nowoczesne prysznice ogrodowe składane czarna palma dometti

Szukasz niesamowitego, przyciągającego wzrok tarasu na dachu lub przy basenie? Następnie przedstawiamy Ci 10 nowoczesne prysznice ogrodowe z fascynującym designem i innowacyjnymi technologiami. Projektanci harmonijnie połączyli funkcjonalność i estetykę.

Nowoczesne prysznice ogrodowe z zaawansowanymi funkcjami

nowoczesny prysznic ogrodowy dometti pilot zdalnego sterowania palm

Te nowoczesny prysznic ogrodowy włoskiej firmy Dometti oferuje komfort, wygodę, innowacyjność i styl – wszystko w jednym. PalmShower ma smukłą sylwetkę inspirowaną palmami, z dyszami wzdłuż pnia i liści — sześć liści, które można dostosować do własnych preferencji. Gdy nie są używane, liście składają się, aby chronić konstrukcję przed silnymi wiatrami i niepogodą.

Nowoczesne prysznice ogrodowe Dometti

nowoczesny prysznic ogrodowy Dometti innowacyjna funkcja składania

Za pomocą pilota możesz sterować jego funkcjami za pomocą iPhone’a lub iPoda Touch przez Wi-Fi. Otwieranie/zamykanie skrzydeł, włączanie/wyłączanie wody, oświetlenie LED i nagłośnienie – odtwarzacz MP3, tuner radiowy, Wi-Fi i Bluetooth, głośniki, stereo – wszystko wodoodporne. Wybierz spośród ciepłych kolorów, takich jak perłowa biel, metaliczna szarość lub złoto i czerń.

Velaro autorstwa Garvida

nowoczesne prysznice ogrodowe Garvida high-tech nici

nowoczesny prysznic ogrodowy velaro garvida ekskluzywny materiał wikliny

Sprawdź to niesamowite nowoczesny prysznic ogrodowy z Garvida na – Velaro. Nie tylko design jest oszałamiający, ale także materiał, z którego jest wykonany. Większość mebli i produktów ogrodowych, w tym Velaro, jest wykonana z Gardanu – utkanego z włókien high-tech. Ten ekskluzywny materiał został specjalnie opracowany do użytku na zewnątrz. Nowoczesny wygląd jest bardzo naturalny, a meble wykonane z Gardan są łatwe w utrzymaniu i trwałe. To sprawia, że ​​szczególnie nadaje się do tego prysznica ogrodowego. Świetnie prezentuje się w każdym zakątku ogrodu i zapewnia orzeźwienie i prywatność.

Kolorowa kolekcja Arkema

nowoczesny prysznic ogrodowy solarny Arkema

Solarny prysznic ogrodowy dostępny w kolorach Arkema

Z tym słonecznym prysznicem ogrodowym od Arkema ciesz się długim, gorącym prysznicem bez szkody dla środowiska dzięki przyjaznej dla środowiska technologii zasilanej energią słoneczną. Oprócz oczywistych zalet ten prysznic solarny sprawia wrażenie nowoczesnego. Jest dostępny w wielu świetnych kolorach.

MójTwój Projekt

nowoczesne plastikowe prysznice ogrodowe myYour

myyour designerskie kolory prysznica na zewnątrz

myyour designerskie plastikowe kolory prysznica ogrodowego

Jeśli o tym pomyślisz, nowoczesne prysznice ogrodowe wykonane z plastiku po prostu mają sens! Te śmieszne prysznice od MójTwój będzie przydatnym i kolorowym dodatkiem do każdego ogrodu czy basenu. Designerski prysznic „Dyno” jest oczywiście absolutnie wodoodporny i odporny na promieniowanie UV. Wykonane z kolorowego polietylenu, wzmocnione od wewnątrz i dostępne w kolorach tęczy, które uzupełnią Twoje pomysły na dekorację.

Prysznic i wieszak na ręczniki z Horchowa

nowoczesne prysznice ogrodowe wieszaki na ręczniki o wyglądzie rattanu

Wracaj do natury dzięki temu nowoczesnemu prysznicowi z rattanu i wieszakowi na ręczniki od Horchów. Nie ma nic lepszego niż orzeźwiające uczucie prysznica po kąpieli w basenie lub poważnych ćwiczeniach! Słodki wieszak na ręczniki z wieloma ramionami uzupełnia cały wygląd.

nowoczesny prysznic ogrodowy horchow rattan

Jeśli te pomysły na nowoczesne prysznice ogrodowe są dla Ciebie zbyt ekstrawaganckie, to te prysznice ogrodowe ze stali nierdzewnej o minimalistycznym designie będą dokładnie pasować do Twojego gustu.

Prysznic od Calazzo

nowoczesne prysznice ogrodowe uchwyt ścienny ze stali nierdzewnej Calazzo

Fala z czasów projektantów

nowoczesne prysznice ogrodowe ze stali nierdzewnej

Minimalny od NewForm

nowoczesny prysznic ogrodowy ze stali nierdzewnej minimalistyczny biedny Newform

Stilla z Ceadesign

nowoczesny prysznic ogrodowy ze stali nierdzewnej minimalistyczny industrialny wygląd Ceadesign

nowoczesny prysznic ogrodowy ze stali nierdzewnej Ceadesign

Prysznic ogrodowy z drewna Manutti

nowoczesne prysznice ogrodowe z drewna Manutti