Szatnie i meble do przedpokoju

Zaprojektuj pomysły na swój korytarz z szafką na buty od Team 7

projektowanie nowoczesnych systemów szafek na buty

Austriacka firma Team 7 zaprezentowała swoje nowe pomysły projektowe na przedpokój z szafką i półkami na buty. Przedstawiamy przegląd kolekcji znanej w całej Europie marki.

Projekt do przedpokoju z szafką na buty

Pomysły na przechowywanie garderoby w przedpokoju

Renomowana firma Team 7 stała się popularna dzięki swoim meblom z drewna liściastego. Twoje projekty dla Przedpokój z szafą są praktyczne i przytulne, o nowoczesnym wyglądzie i szykownej neutralnej kolorystyce. Z dużą dbałością o naturę, która służyła jako inspiracja przy projektowaniu i produkcji, projektuje się i wprowadza na rynek modele zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Kubistyczne kształty charakteryzują wnętrze, błyszczące powierzchnie i lustra ścienne tworzą akcenty. Projekty utalentowanego zespołu projektantów zostały nagrodzone różnymi nagrodami, w tym za innowacyjność. Projektanci umiejętnie łączą proste linie z ciekawą kolorystyką drewna i tworzą w ten sposób akcenty. Kolor drewna i błyszczące powierzchnie są stylowo połączone, dzięki czemu na końcu powstaje projekt, który ze względu na swoją różnorodność jest odpowiedni dla różnych mebli.

Przedpokój z szafką na buty – oszczędność miejsca i praktyczność

Zaprojektuj pomysły na korytarz szatni wieszak na buty

Trendy w aranżacji przedpokoju są stałe – powrót do naturalnych elementów widać w ostatnich kolekcjach wielu marek. Przedpokój powinien wyglądać jak schludny – zwykle jest tam mało miejsca, dlatego najlepiej jest zapewnić sobie miejsce na wszystko w odpowiednim czasie. Kompletne obiekty austriackiej firmy oferują różne rozwiązania – czasem z szafką na buty, czasem z półką na buty. To, co wybierzesz, zależy od dostępnej przestrzeni. Lepiej, aby rodziny preferowały garderobę – w ten sposób wszystkie buty znajdują się we właściwym miejscu i możliwy jest jasny porządek. Ma dokładnie taką myśl Drużyna 7 opracowali i zaprezentowali swoje koncepcje przedpokoju.

Szara szklana lada i meble z litego drewna

nowoczesny projekt przedpokoju team7 projekt szafki

Szykowne meble do przedpokoju – biała szafka na buty

biała szafka na buty

Stojaki na buty w rustykalnym stylu

rustykalny przedpokój wieszaki na buty-wieszak na ubrania

Biała szafka na buty i półki ścienne

biała szafka na buty-nowoczesny projekt przedpokoju

Meble drewniane ze szklaną ladą

Drewniane meble zestaw nowoczesny przedpokój komoda

Stojaki na buty w korytarzu

nowoczesny pomysł na układ korytarza

Komoda i szafka na buty w jednym projekcie

zespół pomysłów na jasne umeblowanie korytarza7

Nowoczesne i eleganckie meble do przedpokoju

eleganckie lustro ścienne do przedpokoju