Szatnie i meble do przedpokoju

Zalety zestawów szatniowych do małych i dużych przedpokojów

Zestaw do garderoby w kolorze białym na wysoki połysk z bukiem z ławką

Większość korytarzy lub stref wejściowych ma rzekomą wspólną wadę: są wąskie lub małe. Dlatego problem doboru odpowiednich mebli jest znany niemal każdemu. Co możesz umieścić na 2-4 metrach kwadratowych? Jak wybrać meble do przedpokoju, które oferują wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszelkiego rodzaju ubrań i butów, a jednocześnie nie sprawiają, że pokój jest zagracony? Funkcjonalne relingi do szatni, wygodne, kompaktowe szatnie i wąskie wywrotki do butów rozwiązują te problemy za jednym razem. Nowoczesne zestawy do szatni pomagają utrzymać porządek i oferują wiele innych korzyści.

Zestawy do szatni mogą być używane elastycznie

Zestaw do szatni, jasny dąb, z uchwytami klasycznymi i nowoczesnymi

Jak sama nazwa wskazuje, zestaw do szatni składa się z kilku części. Zestaw zazwyczaj zawiera wieszak na płaszcze i szaliki oraz szafkę na buty. Poszczególne meble można składane indywidualnie i dostosuj się do własnych potrzeb. Ponadto meble różnią się głębokością, szerokością i wysokością, dzięki czemu można wykorzystać ukryty potencjał każdego pomieszczenia.

Wszystkie meble do przedpokoju są zazwyczaj dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je dostosować do różnorodnych potrzeb. Przed zakupem dokładnie zmierz przestrzeń, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Jest mało miejsca, Wystarczy kompaktowa szafa z kilkoma wieszakami na ubrania i lustrem ściennym. W razie potrzeby możesz kupić kilka sztuk tej samej serii, jeśli później okaże się, że nie masz wystarczającej liczby półek lub szafek.

Drewniana ściana do szatni w małym przedpokoju

Niewątpliwym atutem zestawów do szatni jest ich elastyczność. Możesz zmieniać kombinacje garderoby, przestawiając elementy lub dodając nowe. Dlatego te meble do przedpokoju są tak cenione w wynajmowanych mieszkaniach. Przy przeprowadzce do nowego mieszkania zestaw garderoby do przedpokoju można bez problemu zabrać ze sobą, ponieważ większość części nie musi być nawet wstępnie zmontowana.

Zestawy do szatni tworzą harmonijne wrażenie ogólne

Zestaw garderoby w kolorze matowej bieli i nowoczesnego dębu

Kolejną korzyścią jest jednolity wygląd. Wszystkie poszczególne elementy zestawu do szatni są utrzymane w tym samym stylu i tworzą harmonijne wrażenie przestrzeni. Idealnie dopasowane do siebie meble do korytarza są nie tylko bardziej praktyczne w zestawie, ale również zachwycają atrakcyjnym wyglądem. Niezależnie od tego, czy chodzi o efekt vintage driftwood, klasyczny styl wiejskiego domu, czy nowoczesny wygląd betonu – duży wybór zestawów do szatni nie pozostawia nic do życzenia pod względem wzornictwa.

Wybierając kolory i materiały, należy również wziąć pod uwagę wielkość i lokalizację swojego przedpokoju. Na przykład meble z ciemnego drewna nie wyglądają tak elegancko i stylowo w ciemnym korytarzu, jak w przestronnym i jasnym holu wejściowym z dobrze rozmieszczonym sztucznym oświetleniem i dużą ilością naturalnego światła.

Komoda z jasnego drewna, okrągłe lustro ścienne i roślina doniczkowa

Dużym plusem zestawów do szatni jesteś Ty atrakcyjna cena. Meble na wymiar dopasowują się do lokalnych warunków z milimetrową precyzją, ale są znacznie droższe. Jednocześnie różnorodność wzorów pozwala na uzyskanie takiego samego efektu pod względem wyjątkowości wnętrza, jak przy zestawieniu „indywidualnego” zestawu. Dodatkowo meble do przedpokoju w zestawie są znacznie tańsze niż pojedynczo. Każdy, kto przegląda internet, z pewnością znajdzie oferty w absolutnie okazyjnych cenach!

wąski korytarz parkiet podłoga czarna szafa ławka lustro ścienne

Zdjęcie 1: RHEINE © Innostyle – Innostyle Möbelvertriebsgesellschaft mbH & Co. KG

Zdjęcie 2, 4: BILBAO, SOSLO © Germania Werk Krome GmbH & Co. KG

Obraz 3: pixabay.com © luntan6644

Zdjęcia 5, 6: envato.com © bialasiewicz