Szatnie i meble do przedpokoju

Wieszak ścienny w małym przedpokoju jako zajmujący mało miejsca zamiennik szatni

hak ścienny w małym przedpokoju metal-chic-turkus-kolor-ściany-ikea

Jeśli korytarz jest wąski lub mały, zaśmiecanie go meblami nie jest dobrym pomysłem. To sprawi, że pokój będzie jeszcze ciaśniejszy i nie będzie wyglądał przytulnie. Wymagane są tutaj środki oszczędzające miejsce i chcielibyśmy je przedstawić w tym artykule. Zamiast szafy, która zajmuje dużo miejsca, możesz po prostu zawiesić na ścianie szykowne haczyki ścienne. Pozostawiają one wystarczająco dużo miejsca do poruszania się, ale nadal spełniają swoje zadanie. Pokażemy Ci kilka kreatywnych pomysłów na Hak ścienny w małym korytarzu, które możesz wykorzystać jako inspirację przy aranżacji strefy wejściowej.

Haki ścienne w małym przedpokoju do prostego umeblowania

hak ścienny w małym przedpokoju w stylu ikea-oszczędność-schuregal-skandynawsko-meble

Oczywiście ten pomysł na haki ścienne w małym przedpokoju nadaje się nie tylko do tego typu korytarza. Ci, którzy lubią proste projekty, mogą również zastosować wieszaki ścienne i wieszaki na ubrania w większym przedpokoju i mieć równie stylowe wnętrze. Najważniejsze jest to, że ostatecznie masz obiekt, który odpowiada Twoim gustom lub przynajmniej stanowi dobry kompromis.

Pomysły na haki ścienne w małym przedpokoju

hak ścienny w małym przedpokoju w kształcie kropli-czarno-niebiesko-biały-projekt

W dzisiejszych czasach haki ścienne wcale nie są nudne. Kształty i kolory są różnorodne, a kombinacje dla patchworkowych wzorów nie stanowią żadnego problemu, ale szybko przykuwają uwagę. Jeśli szukasz odpowiedniego modelu, możesz również przymocować takie fałszywe haczyki ścienne w małym przedpokoju. Kształt łezki w pewien sposób rozluźnia atmosferę.

Hak ścienny wykonany z drewna

haczyki ścienne w małym przedpokoju drewniany-dubel-pomysł-malarstwo-kolorowe-akcenty-korytarz

Oczywiście haki ścienne można również wykonać samodzielnie. Szeroka gama materiałów i przedmiotów, takich jak klamki, spinacze do bielizny, a nawet rury, nadaje się do haczyków ściennych DIY. Powyżej znajduje się prosty przykład użycia drewnianych kołków. Jego widoczny koniec również został doprawiony odrobiną koloru.

Praktyczny i kreatywny pomysł na wieszak ścienny na półki

hak ścienny w małym przedpokoju oryginalny-płaszcz-półka-pomysł-praktyczny

To równie sprytny pomysł na użycie drewnianych kołków. Służą nie tylko jako haczyki ścienne w małym przedpokoju, ale mogą jednocześnie przytrzymywać deski, służąc jako praktyczne półki. Po prostu połącz kołki ze sobą w regularnych odstępach. W każdej chwili możesz zmienić półki. Zmień wysokość lub użyj większych lub mniejszych desek, kiedy tylko chcesz.

Przyciągające wzrok haczyki ścienne wykonane z spinaczy do bielizny

wieszak-scienny-mały-przedpokój-zrób-zrób-to-sam-pomysł-drewniany-spinki-uchwyt na listy

Spinacze do bielizny to kolejny sposób na zrobienie własnych wieszaków na ubrania do przedpokoju. Możesz przymocować klipsy do ściany tak, jak są i użyć ich do utrzymania kurtek na miejscu lub możesz dodać dodatkowe haczyki, tak jak w tym przykładzie z haczykami ściennymi w małym przedpokoju. Następnie możesz użyć klipsów do przechowywania zdjęć, listów i innych rzeczy.

Haczyki ścienne zamiast szafy

wieszak-scienny-mały-przedpokój-dekoracyjny-pokrętło-optyczne-metal-akcent-drewno

Z haczykami ściennymi w małym przedpokoju z pewnością zaoszczędzisz sporo miejsca, a także zyskasz ciekawą dekorację na ścianę. Bardzo modne są tzw. kropki. Są to okrągłe wzory przypominające klamki. Wyglądają subtelnie i jednocześnie dekoracyjnie na gołej ścianie. Takie połączenie drewna i metalu uważamy za bardzo ładne.

 Klasyczne wieszaki na ubrania na ścianę

wieszak-scienny-mały-przedpokój-łatwe-wejście-strefa-torebka-przestrzeń do przechowywania

Ci, którzy lubią tradycyjne style umeblowania, znajdą ten wariant wieszaków ściennych w małym przedpokoju. W tym przykładzie nie znajdują się one jednak w korytarzu, ale bezpośrednio w salonie, do którego prowadzi wejście. Ale to nie ma znaczenia, ponieważ haczyki na płaszcze są fajną rzeczą w taki czy inny sposób. Jest tu nawet miejsce na mały stołek, do którego wygodnie założysz buty.

Pomysł z Ikei

hak-scienny-mały-przedpokój-ikea-idea-praktyczna-ubranie-hak-lustro-tablica-ściana

Tutaj możesz zobaczyć oryginalny pomysł Ikei na haczyki ścienne w małym przedpokoju. Możesz jednak zrobić to również sam. Użyj starych drzwi lub innego rodzaju płyty. Im lżejszy użyty materiał, tym lepiej. Przymocuj lustro do ściany, które możesz również wyposażyć w ogranicznik do drzwi. Pomaluj farbą tablicową po wewnętrznej stronie deski, a na zewnątrz do mocowania wieszaków na płaszcze.

Użyj haczyków ściennych do mini szatni

wieszaki-na-scienne-w-małym-przedpokoju-kombinacja-stolik-lustro-szatnia-wieszak

Kropki doskonale nadają się również do budowania takiego małego wieszaka na płaszcze z haczyków ściennych w małym korytarzu. Posiada małą tablicę i lusterko, a kropki służą do wieszania ubrań. To dobra alternatywa, jeśli pojedyncze haczyki są dla Ciebie zbyt proste. Zapraszam do samodzielnego wymyślenia czegoś. Jedyną ważną rzeczą jest oszczędność miejsca.

Balustrada kuchenna do przedpokoju

wieszak-scienny-mały-przedpokój-ubrania-szyna-hak-nowoczesna-czarna-półka ścienna

Świetnym pomysłem na haczyki ścienne w małym przedpokoju jest zawieszenie drążka kuchennego na haczyku. Są one dostępne w różnych długościach, dzięki czemu możesz wybrać idealny wariant do swojego przedpokoju. Balustrada również prezentuje się nowocześnie, a także stanowi ciekawy akcent w przedpokoju, który również wygląda nowocześnie i stylowo.

Klasyczne wieszaki na płaszcze

wieszak-scienny-mały-przedpokój-metal-klasyczny-ubranka-haczyk-pomysł-szafa-buty-space-sprend

Ten projekt haczyków ściennych w małym przedpokoju był używany od wieków do wieszania kurtek. Kilka haczyków jest przymocowanych obok siebie. Wadą jest to, że nie możesz samodzielnie wybrać odległości, chyba że sam zbudujesz system.Zaletą każdego rodzaju haka ściennego jest to, że nadal masz miejsce pod spodem na mały mebel.

Haki ścienne we wnękach ściennych

haczyk-scienny-mały-korytarz-prosty-nowoczesny-czarny-meble-biały-farba-ściana

Jeśli Twój przedpokój ma nieregularny kształt, przydatnym wariantem są również haki ścienne. Wnęka ścienna, taka jak ta znajdująca się w tym korytarzu, może czasami być niepraktyczna i nie ma wystarczająco dużo miejsca na szafy i inne meble, zwłaszcza jeśli korytarz jest dość mały. Alternatywą są haczyki ścienne w małym przedpokoju.

Kropki haka ściennego

hak ścienny w małym przedpokoju gros-knopf-design-kinkiet-industrial

Tutaj znowu możesz zobaczyć sympatyczne kropki. Wykonane są z drewna i mają różne rozmiary. W ten sposób dodają teksturę ścianie. Przymocuj kropki lub inne haczyki ścienne w małym przedpokoju poziomo lub pionowo i połącz je z innymi dekoracjami, aby stworzyć przytulną atmosferę.

Oszczędność miejsca na korytarzu

haczyk-ścienny-mały-przedpokój-deska-dekoracja-ścienna-lustrzana-wąska-zabudowa-korytarza

Bez względu na to, jaki rodzaj wieszaka wybierzesz w małym przedpokoju, zastanów się, ile będziesz potrzebować. To zależy od tego, ile osób mieszka w gospodarstwie domowym i czy chcesz tylko powiesić na ścianie ubrania czy torby. Haczyki nadają się nawet na klucze.

Hak ścienny bez wiercenia

ścienny-hak-mały-przedpokój-okrągły-projekt-nowoczesny-biały-czarny-jasnoniebieski

Haczyki ścienne w małym przedpokoju to również świetny sposób na dodanie koloru do białej ściany bez konieczności malowania całej ściany. Połącz kilka kolorów lub zostaw jeden. Następnie możesz znaleźć inne odpowiednie dekoracje, aby stworzyć przytulny ogólny obraz i zachować stylowe wnętrze.

Użyj paneli ściennych

haczyki ścienne-mały-przedpokój-klasyczny-przedpokój-boazeria-czerwona-farba ścienna

Jeśli nie chcesz wiercić wszystkich haczyków ściennych w ścianie w małym korytarzu, możesz również przymocować je do paneli ściennych, jeśli są dostępne. Nawiasem mówiąc, drewno jako okładzina ścienna to dobry pomysł na projekt przedpokoju. Powinno to być jednak światło, aby korytarz wydawał się bardziej przestronny.

Pomysł na majsterkowanie z drewnianą deską

haczyk-scienny-mała-przedpokój-zrób-to-sam-deska-dekoracja-stołek-dzieci

Nawet przy takim wariancie oszczędzasz sobie konieczności wiercenia wielu otworów w ścianie. Haki ścienne w małym przedpokoju można po prostu przymocować do dowolnej deski. Innym wariantem są oczywiście haczyki, które przykleja się do ściany. Należy jednak pamiętać, że nie wytrzymują dużych obciążeń.