Szatnie i meble do przedpokoju

Właściwe zaplanowanie garderoby – przydatne wskazówki

Sypialnia-z-szafa-pomysłami

Która pani nie marzy o dużej garderobie, która pomieści wszystkie ubrania, torebki i buty? Ale nie musi być duża, aby była praktyczna i użyteczna. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Ci kilka wskazówek, które pomogą Ci zaplanować idealne rozwiązanie, Garderoba należy zwrócić uwagę. Są pomocne niezależnie od tego, czy chcesz zaprojektować małą czy dużą szafę. Możesz wykorzystać do tego dodatkowe pomieszczenie lub wykorzystać narożnik lub wolną część ściany, aby przekształcić ją w szafę.

Zaplanuj garderobę

pojemne pomysły na garderobę

Wykorzystaj w pełni dostępną przestrzeń na garderobę. Aby to zrobić, możesz mieć wbudowane szafki, które zajmują całe ściany od góry do dołu. Dzięki temu masz więcej miejsca do przechowywania, a takie szafki też wyglądają lepiej.

Garderoba z drzwiami przesuwnymi

z-drzwiami-przesuwnymi-szafa-szklana

Ponieważ zwykłe drzwi do garderoby zajmują niepotrzebnie dużo miejsca po otwarciu, warto rozważyć inny wariant garderoby. Jeśli nie dysponujesz dużą ilością miejsca, drzwi przesuwne są dużym atutem. Pozwala to idealnie wykorzystać przestrzeń za drzwiami. Szczególnie efektowne są drzwi przesuwne „Vario” firmy ARS NOVA. Zawierają szklaną wkładkę, dzięki której można obserwować wnętrze szafy nawet przy zamkniętych drzwiach.

Aby podjąć właściwą decyzję

Półki-i-systemy-białe

Zanim zdecydujesz, jakiego rodzaju szafy będziesz potrzebować i ile z nich, powinieneś jasno określić, ile powinno być ubrań, butów i innych akcesoriów.

Pomyśl praktycznie: wykorzystaj każdy wolny kącik na garderobę i użyj funkcjonalnych systemów. Istnieją na przykład drążki na ubrania, które są umieszczone na większej wysokości, aby nie zabierały niepotrzebnej przestrzeni, ale w razie potrzeby można je po prostu złożyć. Poinformuj się!

Szyte na miarę zamiast gotowych szafek

luksusowe i klasyczne wykończenie

Zamiast korzystać z gotowych szaf, półek i systemów do garderoby, które mogą nie pasować do siebie lub nie pasować do wymiarów garderoby, zastosuj rozwiązania niestandardowe, aby zapewnić doskonały projekt. To inwestycja, która na pewno się opłaci, bo każdy zakątek jest perfekcyjnie wykorzystany.

jak-żywy-akcesoria-garderoba-w-garderobie

w wyglądzie drewna

mały-raj-dla-kobiet

garderoba-z-drzwiami-obrotowymi

garderoba-pomysły-na-małe-przestrzenie