Szatnie i meble do przedpokoju

Szafa z litego drewna z przesuwanymi drzwiami – kolekcja Team 7

szafa z drzwiami przesuwnymi z litego drewna białe szkło team7

ZESPÓŁ 7 to lider na rynku mebli ekologicznych od 1980 roku. Łączą naturalne ciepło drewna liściastego z nowoczesną elegancją i formalnością. Z Szafa z drzwiami przesuwnymi „Valore” prezentuje wyrafinowaną mieszankę cennego litego drewna i eleganckiego wysokiego połysku. Szafa z drzwiami przesuwnymi VALORE zachwyca solidnym poziomym usłojeniem i białymi szklanymi drzwiami.

Szafa z drzwiami przesuwnymi – białe i lite drewno

szafka sypialniana z przesuwanymi drzwiami z litego drewna valore team7

Ponadto wszystkie szafy są opcjonalnie dostępne z drzwiami przesuwnymi, obrotowymi lub składanymi oraz różnymi kombinacjami. Szafy posiadają szereg praktycznych elementów, takich jak wieszak na spodnie, szuflady z przegrodami na krawaty czy szuflady ze szklanymi frontami na koszule. To lite drewno Szafa z drzwiami przesuwnymi to idealny wybór dla bardziej chaotycznych osób wśród nas.

Szafa z przesuwanymi drzwiami i czarną lustrzaną powierzchnią

Szafa z drzwiami przesuwnymi z litego drewna czarne szkło lustrzane

Lite drewno Szafa z drzwiami przesuwnymi VALORE jest tak samo piękna i cenna jak odzież, którą będzie przechowywać i chronić. Opatrunek przenosi się na nowy poziom luksusu – nie ma potrzeby wdychania toksycznych chemikaliów z forniru klejonego lub płyty wiórowej powszechnie stosowanej przez innych producentów.

Ekologiczne meble z litego drewna Team 7

Szafa z drzwiami przesuwnymi do sypialni z litego drewna 7

TEAM 7 wykorzystuje wyłącznie całkowicie naturalne, nietoksyczne wykończenie olejem i woskiem na litym drewnie. Bez toksycznych klejów, lakierów do drewna i chemikaliów. TEAM 7 posiada również certyfikat producenta przyjaznego dla środowiska. Szafy Team 7 dostępne są w sześciu rodzajach drewna litego (orzech, czereśnia, dąb, buk, buk rdzeniowy i olcha).

Połączenie białego wysokiego połysku i litego drewna

Szafa z drzwiami przesuwnymi z litego drewna, białe szkło,

poziome usłojenie szafy z litego drewna,

szafa z drzwiami przesuwnymi z litego drewna usłojenie poziome

Kolekcja szaf z litego drewna Valore

szafa z litego drewna białe drzwi przesuwne team7

Szafa ze zintegrowanym oświetleniem

drzwi przesuwne do szafy z litego drewna o wysokim połysku team7