sypialnia

Zrównoważone i przyjazne dla środowiska meble i pościel do sypialni

materiały wielokrotnego użytku rama łóżka japoński design,

Sypialnia powinna być oazą, w której panuje cisza i spokój i gdzie można się zrelaksować. Poświęcamy jedną trzecią naszego czasu w sypialni, więc opłaca się stworzyć relaksującą atmosferę. Meble i pościel odgrywają decydującą rolę w tym, czy komfortowo się nasycimy. Wybierać ekologiczne meble do sypialni oraz pościel wykonana z naturalnych tkanin, abyś czuł się dobrze, jednocześnie chroniąc przyrodę. Są dobre dla twojego zdrowia, a często dla twojego portfela!

Ekologiczne meble i pościel do sypialni – łóżko

Meble do sypialni meble zrównoważone jasne kolory

Zaczynamy od pomysłów na proekologiczne Mebel sypialniany -Szukasz nowego łóżka? Wybierz certyfikowane łóżko do drewna. Klej nie powinien być szkodliwy dla zdrowia – szczególnie narażony jesteś podczas snu. Kreatywni projektanci stworzyli kołdrę wykonaną z naturalnych materiałów iz oryginalnym wypełnieniem – z przetworzonych plastikowych butelek. Kołdra żakardowa jest nie tylko wygodna, ale także w 100% ekologiczna. Rozpieszczaj się odpowiednim materacem – z bawełnianym wypełnieniem, które automatycznie reguluje temperaturę.

Przyjazne dla środowiska meble do sypialni, pościel i fajne akcesoria domowe z recyklingu

Kołdra do sypialni z naturalnych tkanin bawełnianych

Poduszki zapewniają spokojny sen. Wybierz poduszki wypełnione bawełnianym, jedwabnym i poliestrowym mikrożelem, które posiadają atest przeciw astmie i mogą być używane również przez alergików. Lniana pościel doda Ci komfortu. Niedawno pojawiła się na rynku pościel bambusowa i bawełniana – jest niesamowicie miękka. Połącz swoje nowe ekologiczne meble do sypialni i pościel z fajnymi akcesoriami. Lampę możesz również wykonać samodzielnie – świecznik można przekształcić w lampkę nocną. Rozkładane krzesło do sypialni wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu to tania i zrównoważona alternatywa. Dywan wykonany z naturalnych włókien tekstylnych to idealny fiński do Twojego nowego wnętrza.

Kołdra wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu

zrównoważona kołdra materiały z recyklingu tkaniny butelki

Lampa stołowa wykonana ze starego świecznika

Pomysły na projekt świeczników akcesoria do domu oświetlenie

Sofa z drewna z recyklingu

tapicerka meblowa z drewna z recyklingu w kolorze niebieskim

Poduszki bawełniane

Wypełnienie bawełniane ekologiczne akcesoria domowe sypialnia

Materac antyalergiczny do łóżka

Materac do łóżka z naturalnych materiałów, antyalergiczny, wielokrotnego użytku

 

Pościel wykonana z naturalnych tkanin

Pościel bambusowa w kolorach biały żółty

Bambusowa narzuta na łóżko

Bawełniana narzuta bambusowa beżowa kolorystyka