sypialnia

Zdjęcia do sypialni – 37 nowoczesnych wzorów ścian

Zdjęcia do sypialni naturalna biel-neutralne kolory

Sypialnia powinna stać się oazą spokoju – dlatego większość ludzi wybiera neutralne kolory i proste umeblowanie. W ten sposób oczy i zmysły są zrelaksowane i powstaje zachęcająca atmosfera. Ale nawet przekonani puryści uważają, że część sypialna jest nudna bez dekoracji. Obraz nad wezgłowiem urozmaica pomieszczenie i nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Pokażemy Ci 37 przykładów Zdjęcia do sypialni, które są nowoczesne i jednocześnie uspokajające.

Obrazy do sypialni – nowoczesny wzór na ścianę z naturalnymi motywami

Zdjęcia do sypialni motyw leśny-drewniane łóżko-szerszy-zagłówek

Dzięki obrazowi z motywami natury w sypialni możesz wnieść do pokoju kawałek natury. Lasy optycznie powiększają pomieszczenie i tworzą złudzenie optyczne. Egzotyczne wyspy i bieżąca woda działają uspokajająco na oczy. Na przykład desery nadają meblom charakteru i sprawiają, że część sypialna wygląda na ciepłą. Więcej ciekawych pomysłów znajdziesz w galerii zdjęć poniżej.

Zdjęcia do sypialni w stylu Feng Shui

Zdjęcia-sypialnia-dekoracja-ścienna-nowoczesna-piasek-wybrzeże

Sypialnia w stylu Feng Shui jest urządzona i udekorowana według specjalnych zasad – odpowiednio do niej trzeba dobrać odpowiedni obraz. Dekoracja w części sypialnej musi reprezentować zrównoważoną grę kolorów. Umożliwiają dobry przepływ energii na spokojny i spokojny sen. Według Feng Shui „kolory skóry” są szczególnie odpowiednie do sypialni. Najlepiej wybierać zdjęcia w neutralnych, ale ciepłych kolorach. Oczywiście te kolory powinny Ci się spodobać i współgrać z resztą wyposażenia. Obrazy do tego pomieszczenia należy dobierać starannie, ponieważ zdjęcia mają silny wpływ na energię panującą w pomieszczeniu. Obrazy, które tam wieszasz, powinny pokazywać lub symbolizować to, czego pragniesz w swoim życiu. Z tego powodu unikaj samotnych lub smutnych tematów. Przedstawione przedmioty, ludzie i krajobrazy powinny idealnie odzwierciedlać dwoistość – na przykład dwa szczyty górskie, dwa delfiny itp..

Stylowy projekt ściany w sypialni – z pasującą fototapetą Feng Shui

Obrazy-sypialnia-feng shui-meble-pomysły-nowoczesne

Duże znaczenie dla przepływu energii życiowej w pomieszczeniu mają również kształty i prawidłowe ułożenie obrazu. Przyjrzyj się także kierunkowi ruchu na zdjęciu. Dynamika wizerunku skierowanego w górę oznacza sukces i wzrost oraz dodaje energii. Na przykład dynamika obrazu od lewego górnego rogu do prawego dolnego rogu ma negatywny wpływ i dlatego należy jej unikać. Możesz użyć pięciu żywiołów, a mianowicie ziemi, wody, ognia, drewna i metalu, jako przewodnika przy wyborze obrazka. Jeśli szczególnie podoba Ci się motyw obrazu, pomyśl o symbolicznym znaczeniu tego motywu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz motywy naturalne, czy sztukę abstrakcyjną, najważniejszy jest Twój gust i dobre samopoczucie.

Obraz w czerni i bieli do dużej sypialni

Zdjęcia-sypialnia-pomysły-czarno-biała-projekt ściany

Wybierając motyw, zadaj sobie pytanie, jaki efekt powinna mieć Twoja sypialnia. Jeśli szukasz spokoju i relaksu, odpowiednie są różne motywy natury i krajobrazy. Na przykład motywy religijne, takie jak Budda, są bardzo odpowiednie do medytacji. Jeśli lubisz podróżować lub mieć rozmarzoną przyrodę, przenosisz zdjęcia wielkich miast lub egzotycznych krajobrazów w inne miejsce z dala od Twojej codzienności. Możesz znaleźć inspirację na następny dzień w sztuce abstrakcyjnej. Wielkość obrazu należy przede wszystkim dostosować do dostępnej przestrzeni na ścianach. Niemal w każdej sypialni jest łóżko, szafa, komoda czy stolik nocny. Aby uzyskać harmonijny wystrój ścian, obrazy do sypialni powinny opierać się na znajdujących się tam meblach. Większy obraz, obraz złożony z kilku części lub kilka obrazków na różnych wysokościach z pewnością znajdzie wystarczająco dużo miejsca na ścianach sypialni.

Udekoruj całkowicie białą sypialnię kolorowym obrazkiem

Zdjęcia-sypialnia-białe-łóżko-statek-nowoczesna-skórzana-tapicerka

Zadaj sobie również pytanie, jaki kolor mają meble i komplety pościeli i dopasuj do nich zdjęcia. Rozejrzyj się i zastanów, z czym jeszcze możesz połączyć swoją dekorację. Zdjęcia do sypialni tworzą nowoczesną i gustowną atmosferę oraz nadają jej osobisty charakter. Harmonijny, impulsywny, romantyczny lub melancholijny. Dzięki obrazowi możesz wpłynąć na całą atmosferę. Jeśli rano trudno Ci otworzyć oczy, może kolorowe kwiaty na ścianie dadzą Ci nowy początek dnia. Jeśli chcesz nadać swojej sypialni namiętny akcent, możesz wybrać zdjęcia par lub portrety kobiet.

Retro zdjęcia ze złotej ery Hollywood

Zdjęcia sypialnia w stylu retro aktorka wnętrze

Możesz stworzyć wyjątkowy nastrój w sypialni za pomocą czarno-białych fotografii. Te zdjęcia wyglądają szczególnie elegancko i elegancko. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na portrety, wieszasz imponujące zdjęcia architektoniczne na ścianie, czy chcesz obserwować spokojne i senne krajobrazy, wyrzeczenie się kolorów oferuje wyjątkowe kompozycje obrazów. W zależności od stylu umeblowania sypialni, dobrym motywem nadającym pomieszczeniu szczególnego uroku są również zdjęcia retro ze słynnymi aktorami ze złotej ery Hollywood. Gwiazdy z teraźniejszości, takie jak kultowi piosenkarze, autorzy, reżyserzy czy projektanci, to także odpowiednie dekoracje ścienne, które nadają wnętrzu dodatkowego niuansu. Ale portrety nieznanych mężczyzn, kobiet i dzieci są również naładowane szczególną energią, która odbija się w pokoju.

Umebluj nowoczesną sypialnię – z obrazem na ścianie

Zdjęcia-sypialnia-białe-czerwone-akcenty-Feng-Shui

Zdjęcia do sypialni – projekt ściany z kilkoma zdjęciami znanych aktorek

Zdjęcia-sypialnia-ściana-pomysły w stylu hollywoodzkim

Fototapety w sypialni z miastem

Zdjęcia-sypialnia-zdjęcia-ściany-projekty-pomysłów

Zawieś pasujący obraz nad wezgłowiem łóżka

Zdjęcia-sypialnia-czerwone-usta-ściana-szara

Czarno-białe zdjęcia uszlachetniają sypialnię

Zdjęcia-sypialnia-dekoracja ścienna-przykład-nowoczesny

Stylowe zdjęcia do sypialni w nowoczesnym stylu wiejskim

Zdjęcia-sypialnia-ściana-trzy-podzielone-przykłady

Nowoczesny projekt ściany ze zdjęciami na ścianie

Zdjęcia-sypialnia-pomysły-czarno-białe-nowoczesne-meble

Fototapeta w sypialni uatrakcyjnia proste wnętrze

Zdjęcia sypialni czarno-biały projekt ściany

Naturbild odpręża oczy i pozwala marzyć o egzotycznych wyspach

Zdjęcia-sypialnia-przyroda-morska-piasek-przykłady

Obraz natury z końmi w nowoczesnej sypialni

Zdjęcia-Sypialnia-Ściana-Dekoracja-Koń-Pomysły-Chesterfield-Zagłówek

Fototapeta z koniem w sypialni – zwierzęta działają uspokajająco

Zdjęcia do sypialni nowoczesna dekoracja ścienna konia

Statek na zdjęciu do sypialni 

Obrazy-sypialnia-pomysły-nowoczesne-meble-półki-ścienne

Zdjęcia-sypialnia-pomysły-nowoczesne meble-w stylu Feng-Shui

Zdjęcia-sypialnia-przyroda-motywy-niebo-morze

Zdjęcia-sypialnia-przyroda-motyw-egzotyczna-wyspa

Zdjęcia-sypialnia-dekoracja ścienna-motywy natury-pomysły

Zdjęcia-sypialnia-chmury-niebiesko-ścienna dekoracja

Obrazy-sypialnia-dziecko-dekoracja ścienna-pomysły-purystyczne

Zdjęcia pomysłów na projektowanie ścian sypialni

Obrazy-sypialnia-inspirowane pop-artem-pomysły-nowoczesne

Zdjęcia-sypialnia-pomysły-kaktusy-ciepły-biały

Obrazy-ściany-kwiaty-malowane-feng shui

Obrazy-sypialnia-obrazy-żółte-oświetlenie

Przykładowe obrazy-sypialnia-obrazy-dekoracja ścienna

Obrazy-sypialnia-pomysły-nowoczesny-dekoruj-projekt ściany

Obrazy-sypialnia-cztery-nad łóżkiem-zagłówkiem-żaluzje ścienne

Zdjęcia-sypialnia-dekoracja-ściana-czarno-białe-pomysły

Zdjęcia-sypialnia-meble-w stylu-retro

Zdjęcia-sypialnia-dekoracja-ściana-pomysł-leśny-motyw

Obrazy-sypialnia-obrazy-sztuka-abstrakcyjna