sypialnia

Umebluj swoją sypialnię Feng Shui!

Feng Shui umeblowanie sypialni

Jak najlepiej powinieneś Sypialnia Feng Shui Ustawiać? Sypialnia to Twoja osobista przestrzeń, przeznaczona do odpoczynku po długim dniu pracy. Sypialnia powinna być wygodna i harmonijna, a Feng Shui oferuje kilka ważnych rad, jak to zrobić w prosty i łatwy sposób! Pierwszą rzeczą, którą musiałbyś zrobić, to rozejrzeć się po własnej sypialni – ile masz miejsca, gdzie są okna, czy przearanżujesz mieszkanie, czy masz już dostępne meble? Zmierz meble i pokój, zanim cokolwiek zrobisz.

Sypialnia Feng Shui – nowoczesna i elegancka

Sypialnia z baldachimem feng shui

Łóżko to najważniejszy mebel w Sypialnia Feng Shui i istnieją pewne podstawowe zasady, których należy przestrzegać. Wezgłowie łóżka nie powinno znajdować się przy oknie, ale przy ścianie. Zapewnia to bezpieczeństwo śpiącemu. Łóżko nie powinno znajdować się w linii prostej między drzwiami a oknem. Jeśli masz mieszkanie na poddaszu, łóżko nie powinno znajdować się pod belkami – to sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się mniejsze i przeszkadza w zasypianiu. Unikaj łóżka skierowanego na drzwi. Jeśli twój pokój na to pozwala, ustaw łóżko po przekątnej od drzwi. W przypadku, gdy takie ustawienie jest niemożliwe w Twojej sypialni, możesz skorzystać z łóżka z baldachimem – dzięki temu poczujesz się lepiej chroniony.

Łóżko rodzinne w sypialni Feng Shui

Sypialnia z łóżkiem rodzinnym wystrój feng shui

Łóżko rodzinne powinno być ustawione w taki sposób, aby w pokoju było wystarczająco dużo miejsca. Niepokojące lustro naprzeciwko łóżka. Nie ma tu miejsca na nowoczesne technologie, takie jak komputer czy telewizor Sypialnia Feng Shui.  Przyciemnij pomieszczenie zasłonami, aby stworzyć przytulną atmosferę. Duże donice jako dekoracja bardziej nadają się do salonu niż do sypialni.

Sypialnia Feng Shui – Wskazówki dotyczące umeblowania

projekt sypialni w stylu miejskim feng shui

Możesz kupić łóżko z podstawą lub szafką stojącą – oszczędza miejsce i zgodnie z filozofią Feng Shui zachowuje pozytywną energię. Wybierz łóżko o okrągłym kształcie bez kwadratowych krawędzi. Wiele zakamarków w pomieszczeniu tworzy nieprzyjemną atmosferę. Obiekt w Sypialnia Feng Shui powinien sprawić, że będzie wyglądał na bardziej przestronny. Zrób test – połóż się na łóżku i rozejrzyj się. Jeśli nie czujesz się niespokojny, a raczej zrelaksowany, osiągnąłeś wiele przy niewielkim wysiłku.

Dani Aleksandrowa

nowoczesna sypialnia urządzona zgodnie z Feng Shui

Sypialnia feng shui podwójne łóżko drewniany sufit

Kołdra i oświetlenie w sypialni Feng Shui

Kołdra nocna dekoracja feng shui