sypialnia

Sypialnia z łóżkami z materacem sprężynowym – kultura spania i komfort spania

Design-in-blue-box-spring-bed-Bedroom-ze-wall-s-ze-glass

Łóżka metalowe, łóżka z litego drewna, łóżka tapicerowane, łóżka wodne, łóżka z materacem sprężynowym – wybór łóżek do naszej ukochanej sypialni jest w dzisiejszych czasach ogromny. Sypialnia z łóżkami z materacem sprężynowym wyposażanie oznacza nie zaniedbywanie swojego zdrowia. Bo wygoda i piękny design to na porządku dziennym. Zainwestuj w swoje zdrowie i zaprojektuj sypialnię z nowoczesnym łóżkiem z materacem sprężynowym.

Sypialnia z łóżkami z materacem sprężynowym – kultura spania z tradycją

Komfort z podstawą materaca z materacem sprężynowym

Łóżko z materacem sprężynowym zostało po raz pierwszy zastosowane w USA pod koniec XIX wieku jako łóżko oparte na dwóch materacach. Chcieli czystego sposobu na zdjęcie materacy z podłogi, ale w tej samej płaskiej pozycji na płaskiej powierzchni. Tak więc wynaleziono nowy rodzaj łóżka, wykorzystując konstrukcję skrzyni drewnianej z rdzeniem sprężynowym dla materaca bazowego. Nazwa box spring wywodzi się od angielskiego słowa „box” oznaczającego pudełko i „spring” – oznaczającego wiosnę. Niektórzy nadal nazywają sprężynę z listew ramy. Na słynnym zatopionym statku wycieczkowym RMS „Titanic” w 1912 roku dla wyższej klasy oferowano wysokie łóżka i komfort spania. Do połowy ubiegłego wieku Sypialnia z łóżkami z materacem sprężynowym tak naprawdę nie ustanowione i egzekwowane, z wyjątkiem Ameryki i północnej części kontynentu europejskiego. Dopiero po wprowadzeniu na rynek pierwszych stelaży z listew i materacy sprężynowych na początku lat 50. łóżka z materacem sprężynowym były wykorzystywane nie tylko w pierwszorzędnych hotelach, ale także do wyposażenia prywatnych sypialni..

Sypialnia z łóżkami z materacem sprężynowym – rodzaj łóżka przeciw bólom pleców

materac-z-pudełka-łóżko-sprężynowe-i-jego-komfort

Coraz więcej ortopedów poleca swoim pacjentom Sypialnia z łóżkami z materacem sprężynowym jako rodzaj leku leczniczego na ból pleców. Istnieją różne style i wzory, pojedyncze i podwójne łóżka sprężynowe; niektóre są regulowane elektrycznie, a inne wyposażone są w oświetlenie LED. W porównaniu do normalnego łóżka, łóżko z materacem sprężynowym ma 3 podstawowe warstwy, które zapewniają optymalny komfort dla kręgosłupa i mięśni oraz wysoki poziom adaptacji do całego ciała. Wywołaliśmy skrzynię z rdzeniem sprężynowym, czyli materac bazowy, materac górny i nakładkę, a w normalnym łóżku znajdziemy stelaż łóżka, stelaż z listew i materac. Podaruj sobie radość i podaruj swojej sypialni coś luksusowego, bo połowa ludzkiego życia upływa w łóżku, nie powinniśmy o tym zapominać!

biała-wyściełana-pudełko-wiosna-łóżko-ściana-dekoracja-głowa jelenia

Nowoczesna sypialnia z łóżkiem z materacem sprężynowym

czerwona pościel pudełko wiosna łóżko płytki podłogowe

Podwójne łóżko z ciemnym wzorem

Zaprojektuj falistą konstrukcję łóżek

Niezwykły projekt

wyściełane łóżko z materacem sprężynowym podwójny komfort

Optymalna adaptacja

czarne-łóżko-wzorzyste-materac-czarne-lite-drewno-komoda

Klasyczne akcenty w nowoczesnej sypialni

biała-sypialnia-pudełko-wiosna-łóżko-z-szafkami-nocnymi-ze-skóry

Wysokiej jakości pikowane łóżka z materacem sprężynowym

Luksusowe łóżka-pikowane-tapicerowane-posągi-konie

Luksusowe łóżka z materacem sprężynowym w szarej wykładzinie

Błękitne-łóżko-pudełko-łóżko-z-szufladami

Szara ściana sypialniana łóżko z materacem sprężynowym

Dekoracyjna ściana w czarno-zielono-pudełku łóżko podwójne łóżko sprężynowe

zaokrąglone wysokiej klasy łóżko z materacem sprężynowym

Łóżko z materacem sprężynowym na rolce w kolorze szarym

Poddasze-pokojowe-sprężynowe-łóżko-w-niebieskim

Pudełko sprężynowe łóżko drewniany stołek wisiorek wzór światła