sypialnia

Skórzane łóżko jako centralny punkt w sypialni – stylowe i wygodne

Skórzane łóżko-brązowe-wysokie zagłówki-taupe-wall-farby-ciemne drewno-stoliki nocne

W sypialni wnętrze powinno służyć kilku celom. Szafy do przechowywania ubrań, komody i szafki nocne na wszystkie miłe drobiazgi i akcesoria, lustra i oświetlenie, aby widzieć i być widzianym. Skupia się jednak wyraźnie na łóżku – miejscu odpoczynku i relaksu, meblu zapewniającym zdrowy i spokojny sen. Komfort i design wzajemnie się uzupełniają, co jest szczególnie ważne w przypadku skórzanego łóżka. Łóżka skórzane są idealne dla każdego, kto ceni sobie wysoki komfort snu i stylowy design – perfect-schlafen.de oferuje duży wybór.

Skórzane łóżko z tym czymś – skórzanym materiałem

Białe skórzane łóżko-bez zagłówka-ścienne panele-kudłaty-dywan

Skóra to naturalny surowiec, który idealnie nadaje się do obróbki w branży meblarskiej. Skóra naturalna od dawna sprawdza się w sofach i fotelach. Jednak nie tylko skóra naturalna wykazuje doskonałe właściwości – wysokiej jakości skóra syntetyczna również może dotrzymać kroku.

Białe skórzane łóżko-wysokie zagłówki-naturalna-ściana-projekt-kudłaty-dywan

Łóżka z zagłówkami, podnóżkami i bokami, które są pokryte skórą, dają niezwykłe uczucie mieszkania i spania. Szlachetny materiał wnosi do sypialni odrobinę luksusu. Jednocześnie skórzany charakter tworzy przytulną atmosferę. Istotną rolę odgrywa dobór materiału, zwłaszcza przy purystycznym lub minimalistycznym stylu umeblowania. Łóżka skórzane rezygnują ze zbędnych ozdobników, działają wyłącznie ze względu na swój design i skupiają się na charyzmie skóry.

Skórzane łóżko dostępne w wielu kolorach

Skórzane łóżko-czerwono-szara-podłoga-biała-pościel-kwiat-wzór

Skóra może być barwiona na wiele odcieni. Skórzane łóżko w kolorze białym lub kremowym daje lekkie, nieważkie wrażenie. Skórzane łóżko w mocnych kolorach wygląda dominująco i nadaje pomieszczeniu zmysłowego charakteru. Ciemne kolory są również bardzo odpowiednie do skórzanych łóżek, zwłaszcza do sypialni z męskim akcentem.

Kontrasty i akcenty ożywiają pomieszczenie – dlatego jasne skórzane łóżko można uzupełnić modnymi meblami o wyglądzie lakieru i mocnych kolorach. Meble z jasnego drewna tworzą ciekawy kontrast ze skórzanym łóżkiem w intensywnym odcieniu. Ponieważ jednak skóra również wymaga specjalnej obróbki, tutaj kilka wskazówek dotyczących czyszczenia i Wskazówki dotyczące pielęgnacji.

Równie ważny jak wygląd: doskonały komfort snu

Skórzane łóżko-brązowe-kremowo-różowe-pościel-szara-sypialnia

Nawet jeśli wygląd jest decydujący na pierwszy rzut oka, łóżko pokazuje swoją prawdziwą siłę dopiero wtedy, gdy jest w użyciu. Łóżka skórzane są dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach. Stelaż z listew i materac, dopasowane do mieszkańców, nadają łóżku jego słynne „wewnętrzne walory”. Śpij dobrze i obudź się wypoczęty – jest to możliwe dzięki sprzętowi, który obiecuje wysoki komfort snu.

Ponadto skórzane łóżko to nie tylko gwarancja niezakłóconego snu, ale także komfortowa strefa odpoczynku w ciągu dnia. Po prostu wyłącz się pomiędzy, zaplanuj krótką drzemkę lub spędź deszczową niedzielę w łóżku z ekscytującą książką – skórzane łóżko jest zdecydowanie przyjemnym partnerem do życia!

Biel i szarość są modne w sypialni

skórzane łóżko-biały-kamień naturalny ściana-deska podłoga-szary-liliowy-pościel

biała tapicerka i wysoki zagłówek

Skórzane łóżko-białe-wysokie zagłówki-nowoczesna-sypialnia

Nowoczesna sypialnia w kolorze białym i brązowym

Skórzane łóżko-brązowe-parkiet-podłoga-białe-fronty szafek-stoliki nocne