sypialnia

Pomysły na telewizory w sypialni – powieś telewizor na ścianie i dostosuj go do projektu

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania przytulne półki na książki

Zdecydowana większość populacji przyznaje, że ma telewizor w sypialni i doświadcza ciągłego snu podczas oglądania telewizji. Telewizory stały się integralną częścią każdego domu. Jednym z najlepszych miejsc do tego, pomimo pewnych mankamentów, jest nasza sypialnia. Jednak wnętrza różnią się wielkością i wystrojem, co sprawia, że ​​znalezienie idealnego zestawu do telewizora jest jeszcze trudniejsze. W tym poście pokażemy Wam listę stylowych projektów z telewizorami w sypialni. Możesz zatem rozważyć przykłady projektów jako opcje układu dla swojego następnego projektu.

Umieszczenie telewizora w sypialni – ważne rzeczy do zapamiętania

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania fioletowe oświetlenie relaks

Nie ma to jak relaks w łóżku pod koniec długiego, pracowitego dnia i oglądanie wieczornych wiadomości lub ulubionego serialu. Ciężkich urządzeń z przeszłości już nie ma, a wraz z ich odejściem zniknęły obawy o to, jak dokładnie dostosować telewizor w sypialni do schematu projektu. Nowoczesne płaskie ekrany są smukłe i eleganckie i można je zamontować na ścianie, a nawet zawiesić nad łóżkiem lub kominkiem.

telewizor w sypialni telewizor wiszący na ścianie projekt luksusowy parkiet centrum rozrywki szlafrok

Podczas gdy atrakcyjny stolik telewizyjny lub centrum rozrywki z pewnością może dodać wartość do wystroju, współczesne telewizory nie mają już ograniczeń swoich przestarzałych przodków. Występują w różnych rozmiarach, markach, modelach lub przedziałach cenowych i dobrze pasują do tradycyjnych i nietypowych lokali.

Powinieneś mieć telewizor w sypialni?

telewizor w sypialni telewizor wiszący na ścianie projekt kreatywny retro połączenie zdjęcia zdjęcia białe

Zamiast siedzieć na kanapie do późna w nocy, możesz naprawdę skorzystać z najwyższego komfortu własnego łóżka. Jeśli to brzmi dla Ciebie dobrze, cieszenie się telewizorem w sypialni może być mądrym posunięciem. Przemawia za tym również kilka praktycznych powodów. Mając pod ręką odpowiedni sprzęt, możesz być powiadamiany o nagłówkach, pogodzie i raportach o ruchu drogowym, przygotowując się rano do pracy. To da ci pewną zaawansowaną wiedzę o tym, jak przebiegnie twój dzień.

Telewizor w sypialni dziecka to dobry pomysł?

telewizor w sypialni wiszący telewizor na ścianie opcje aranżacji sypialni dziecięcej

Wielu rodziców stara się trzymać swoje dzieci z dala od telewizji, aby mogły angażować się w wiele czynności. Plusem jest to, że maluchy mogą oglądać programy edukacyjne lub dobre filmy dla dzieci w telewizji, podczas gdy dorośli pracują. W związku z tym możesz na przykład pozwolić dzieciom bawić się bajkami w sobotnie poranki. Daje ci to spokój i ciszę, aby rozpocząć dzień pyszną filiżanką kawy.

telewizor w sypialni telewizor wiszący na ścianie pokój dziecięcy pilot zdalnego sterowania dziewczyna

Z drugiej strony, jeśli mają telewizor w swojej sypialni, twoje potomstwo prawdopodobnie będzie chciało oglądać więcej. Pediatrzy zalecają również oglądanie telewizji przez maksymalnie 2 godziny dziennie i ostrzegają, że ograniczy to rzeczywisty sen przed pójściem spać. Trudniej będzie też monitorować to, co oglądają dzieci. Więc jeśli zgadzasz się na telewizor do pokoju dziecinnego, powinieneś wybrać uchwyt ścienny zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie.

A co z rozmiarem ekranu telewizora w sypialni??

tv w sypialni tv powiesić na ścianie opcje projektowe uchwyt do ścianki działowej

Przede wszystkim weź pod uwagę odległość od łóżka do miejsca, w którym planujesz ustawić telewizor. Uważaj też, ile chcesz zobaczyć. Mały płaski ekran może wystarczyć do porannych wiadomości, ale do filmów przyda się większy ekran. Jednak małe telewizory z płaskim ekranem mogą wydawać się szersze, jeśli użyjesz ruchomego wspornika, aby zbliżyć je do łóżka.

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania przytulne kolory szklane drzwi

Jeśli chcesz uniknąć niepokojenia innych osób w domu lub zakłócania snu partnera, zainwestuj w dobre słuchawki bezprzewodowe. Dobrym pomysłem może być również dodanie ściemniacza światła, aby w nocy mieć tylko trochę światła otoczenia. Całkowita ciemność prowadzi do zmęczenia oczu, a słabe światło tworzy również romantyczną atmosferę w pomieszczeniu.

Gdzie dokładnie powinien znajdować się telewizor w sypialni??

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania błękitne niebo

Logicznie rzecz biorąc, większość ludzi uważa, że ​​telewizor musi postawić naprzeciwko łóżka. Istnieje jednak wiele konfiguracji, które równie dobrze sprawdziłyby się w takim pomieszczeniu. Rzut sypialni może oferować bardzo różne możliwości. Z tego powodu najlepsza pozycja dla telewizora będzie zależeć od wielkości i kształtu sypialni oraz od pożądanego wyposażenia.

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania futurystyczne oświetlenie

Uchwyt do telewizora narożnego może być Twoim sprytnym planem, ponieważ narożniki często pozostają niewykorzystaną przestrzenią w pokoju. Jeśli podoba Ci się noga łóżka, możesz postawić telewizor na postumencie lub na cedrowym pudełku. Innym wariantem byłoby stworzenie fajnej wysuwanej szafki, która składa się z wąskiej szafy w sypialni z telewizorem. Szafę z miejscem na telewizor można również wysunąć do przechowywania, jeśli dostępna jest wymagana funkcja.

Kiedy musisz obliczyć wysokość telewizora

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania przytulne okno dom z bali

Określając wysokość telewizora do montażu na ścianie, należy odpowiednio rozważyć odpowiednie opcje dla każdej potencjalnej lokalizacji. Pamiętaj, że idealna wysokość telewizora w sypialni może nie być taka sama jak w salonie. Prawdopodobnie będziesz musiał najpierw położyć się do łóżka, gdy będziesz to oceniać. Dlatego w większości przypadków zaleca się zamontowanie urządzenia nieco powyżej linii wzroku. Profesjonalna pomoc może być również bardzo korzystna w ustaleniu właściwego umiejscowienia. Jedna osoba może leżeć w łóżku, podczas gdy druga zaznacza dokładną pozycję.

telewizor w sypialni telewizor wiszący na ścianie projekt oświetlenie telewizora uchwyt ścienny zalany światłem

Rodzaj wykonanego mocowania określa również, jaka wysokość jest najlepsza, aby zapewnić wygodę. Jeśli masz uchylny lub ruchomy uchwyt ścienny, możesz oglądać telewizję w odpowiednio bardziej wszechstronny i wygodny sposób. Jeśli więc zastanawiasz się nad umieszczeniem telewizora w sypialni, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z naszymi sugestiami w poniższych przykładach.

Meble telewizyjne dla większego komfortu

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania telewizor meble komoda oświetlenie

W powyższej sypialni zamiast tradycyjnego stolika telewizyjnego zastosowano ładną komodę. Posiada również ciemne meble do sypialni i dopełniający kolor w odcieniach głębokiej czekolady i neutralnego beżu. Wpuszczane lampy sufitowe i lampy stołowe z delikatnym światłem sprawiają, że pomieszczenie świeci delikatnie w nocy, a okna łapią światło dzienne.

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania nowoczesny minimalistyczny

Niezwykle smukły telewizor do niezwykle eleganckiego domu. Ta duża kopia stoi pionowo i bezpiecznie na ścianie, dzięki czemu można ją optymalnie oglądać pod różnymi kątami w pomieszczeniu. Ściany w kolorze węgla kamiennego, jasne parkiety, pływający stolik nocny i bezramowe łóżko w cieniu nowoczesnych dzieł sztuki uzupełniają tę minimalistyczną sypialnię.

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania korytarze przesuwne szklane okna futro

Telewizor ten jest zamontowany pośrodku przed dużym oknem i ustawiony pod kątem, aby zapewnić optymalny widok miejsca do spania. Projekt tego pokoju sprawia, że ​​telewizor jest centralnym punktem, dzięki czemu wysuwa się na pierwszy plan aż do wieczornych wiadomości.

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania rustykalne drewniane belki widok na jezioro drewniany sufit

W następnym przykładzie możesz zobaczyć płaski ekran również przymocowany do ściany w minimalistycznej sypialni. Na drewnianej podłodze leży duży kremowy dywan. Naturalne, rustykalne belki drewniane zapewniają dodatkowy komfort na suficie, a przez liczne okna z drewnianymi ramami można podziwiać wspaniały widok na jezioro.

telewizor w sypialni powiesić telewizor na ścianie opcje projektowania lusterko na tylnej ścianie klasyczne mała przestrzeń

Ściana telewizora z lustrami najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń. Możesz nadać telewizorowi nowoczesny wygląd w sypialni, zasłaniając tylną ścianę lustrami. Stwarza to więcej przestrzeni, a światło może odbijać się w każdym zakątku pomieszczenia.

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania jasne lustro przedpokój podłoga przestronna

Pomarańczowe i żółte odcienie zajmują centralne miejsce w tej przestronnej sypialni. Szeroka drewniana podłoga dopełnia wygląd, a duże lustro można zobaczyć obok części sypialnej. Odzwierciedla to drugą stronę pokoju i tworzy iluzję większej przestrzeni. Telewizor wpuszczany na ścianę jest w pełni widoczny z łóżka.

Połącz telewizor w sypialni z kominkiem

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania kominek marmurowe zasłony okienne

Montowany na ścianie telewizor z płaskim ekranem znajduje się nad pięknym marmurowym kominkiem, oszczędzając miejsce i wtapiając się w wystrój tak płynnie, jak to możliwe. Jego ekran niemal odbija blask kominka poniżej i zapewnia doskonałą równowagę w projekcie. Szeroka drewniana podłoga z desek oraz bogate zasłony i pościel tworzą poczucie luksusu.

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania luksusowa klasyczna szafka z lustrem komoda

Ta oszałamiająca sypialnia ma parkiet, który ładnie uzupełnia ciemniejsze ściany. Nad pomieszczeniem wisi żyrandol, a do pozostałych pomieszczeń wpada mnóstwo naturalnego światła. Telewizor zamontowany na ścianie na odpowiedniej wysokości widać między dwiema lampami stołowymi. Całości dopełnia wyjątkowa komoda z lustrem.

Klasyczne, nowoczesne i rustykalne

telewizor w sypialni telewizor wiszący na ścianie opcje projektowania luksusowa klasyczna łazienka z lustrem

Kolejny telewizor z płaskim ekranem, który stoi w luksusowej sypialni, nie wydaje się być zamontowany na ścianie, ale raczej jakby wisiał tam jako nowoczesne dzieło sztuki. Podobnie jak w poprzednim przykładzie, w projekcie widać równowagę.

wiszący telewizor na ścianie projekt kominka szafka w kolorze kawy żyrandol telewizor nad łóżkiem

W tym przypadku ten nieco większy płaski ekran jest wkomponowany w specjalnie do tego celu zaprojektowaną ścianę. Telewizor w sypialni idealnie komponuje się z szafą w kolorze kawy i prostą ramą łóżka, a sklepiony sufit tworzy otwartą przestrzeń.

telewizor w sypialni telewizor powiesić na ścianie opcje projektowania nowoczesny kot ściana tapicerowana drabina

Nasza następna propozycja to minimalistyczna sypialnia w jasnych kolorach z przytulną tapicerowaną ścianą, która zapewnia kompaktową wygodę. Telewizor w sypialni montowany jest w ścianie jako konsola. Możesz cieszyć się piękną strukturą z nowoczesnego łóżka pod idealnie skoordynowanym kątem.

telewizor w sypialni telewizor wiszący na ścianie projekt kominek beżowe odcienie luksusowe złote zasłony roślinne

Ten piękny pokój jest urządzony w neutralnych odcieniach beżu i dopełniających kolory ziemi. Zamontowany na ścianie telewizor przylega do kominka i jest otoczony szufladami po obu stronach. Ten projekt, bardziej zorientowany na sofę niż łóżko, wydaje się odzwierciedlać zapotrzebowanie właściciela na dodatkową przestrzeń życiową.

telewizor w sypialni telewizor wiszący na ścianie design rustykalne drewno belki kominek cegła murowana

Równie luksusowe podejście do sypialni ze sklepionymi sufitami, dużym żyrandolem, bujnymi tkaninami i dopełniającymi się kolorami ziemi. Telewizor naścienny w sypialni stoi nad kominkiem z białej cegły.

Nasza ostatnia propozycja z nowoczesnym kominkiem

Telewizor w sypialni powiesić telewizor na ścianie nowoczesny kominek ceglane paski ścienne taras szklane drzwi sufitowe wysokie

Ta rewelacyjna nowoczesna sypialnia charakteryzuje się prostymi, wyraźnymi liniami, które kontrastują z grafitowymi i czarnymi elementami. Te również doskonale komponują się z jaśniejszymi odcieniami bieli i kremu. Oszałamiająca ściana z szarej cegły mieści długi, prostokątny kominek, a na ścianie wisi telewizor z płaskim ekranem. Zapewnia to łatwe oglądanie dzięki optymalnej pozycji. Duże panoramiczne okna pozwalają na widok na czysty i minimalistyczny taras.