sypialnia

Pomysły na projekt sypialni – Nowa przestrzeń do łóżka

Projekt sypialni z dużym szklanym frontowym łóżkiem na środku pokoju

Podczas gdy łóżko w Projekt sypialni jest zwykle ustawiony centralnie na ścianie, ta ścieżka nie zawsze jest ciekawa i wcale nie jest wyjątkowa. Jeśli szukasz pomysłów na nowe miejsce na łóżko w przedszkolu lub sypialni, zapoznaj się z naszymi kreatywnymi propozycjami. Rozmiar i układ pokoju faktycznie określą najlepsze miejsce na Twoje łóżko, ale nadal możesz wymyślić kilka różnych wariantów, aby uzyskać nietypowy wygląd.

 Projekt sypialni – łóżko na środku pokoju

Nowoczesna sypialnia łóżko-zintegrowane-półki-środkowy-pokój

Jeśli masz dużą sypialnię, możesz ustawić łóżko na środku pokoju zamiast przy ścianie. Ten wariant jest szczególnie skuteczny, gdy chcesz obnosić się z ozdobnym i pięknie zaprojektowanym wezgłowiem łóżka. Żyrandol wiszący nad łóżkiem podkreślałby centralny punkt pokoju. Abyś nie miał wrażenia, że ​​łóżko nigdzie nie unosi się na wodzie, umieść tapicerowaną ławkę w nogach łóżka i konsolę za łóżkiem. Zagłówek z półką idealnie się do tego nadaje. Niezależnie od tego, czy wybierzesz otwarte półki, czy ukryte, wysuwane elementy do przechowywania, ten projekt będzie naprawdę przyciągał wzrok w sypialni. W przedszkolu udekoruj wezgłowie łóżka bajkowymi światełkami i girlandami lub dołącz ładną naklejkę z motywem.

Zagłówek z otwartymi półkami

sypialnia-projekt-łóżko-środkowe-półki-przegroda do pokoju

duży zagłówek może również służyć jako przegroda pokoju

nowoczesna-sypialnia-projekt-łóżko-średni-pokój-duży-zagłówek

 Projekt sypialni – łóżko we wnęce

sypialnia-projekt-dzieci-jednoosobowe-nisza-do-zabudowy-przestrzeń-poniżej

Jeśli chcesz znaleźć przytulne, ładnie wyglądające miejsce na swoje łóżko, umieść je we wnęce. Jeśli Twoje łóżko zostanie umieszczone w małym, półzamkniętym pokoju, stworzysz intymną atmosferę i wolną przestrzeń w pokoju na inne meble. Jeśli wnęka ma okno, można powiesić zasłony, aby przestrzeń sypialna była przewiewna. Jeśli w pokoju nie ma już nisz, możesz mieć kilka płyt kartonowo-gipsowych wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych. Fajnym pomysłem byłoby zaplanowanie miejsca do przechowywania pod łóżkiem tak, aby jak najefektywniej wykorzystać przestrzeń.

zbuduj łóżko pod schodami

sypialnia-projekt-łóżko-nisze-schody-zintegrowane

Stwórz niszę dla łóżek piętrowych z płytą kartonowo-gipsową

sypialnia-projekt-dla-dzieci-łóżka-piętrowe-nisza-zabudowana

Projekt sypialni – zaprojektuj łóżko na poddaszu

pokój dziecięcy-łóżka na antresoli-białe-przestrzeń do przechowywania-zintegrowana

Jeśli podniesiesz łóżko nieco wyżej w sypialni, stworzysz wolną przestrzeń na szafę lub biurko pod spodem. Łóżka na antresoli są często używane w pokojach dziecięcych, ale nadają się również dla dorosłych. Możesz zintegrować biurko pod łóżkiem lub stworzyć całe domowe biuro. Przytulny kącik do czytania byłby kolejną opcją, jeśli planujesz tam regał na książki i wygodny fotel. Jeśli masz ograniczoną przestrzeń do przechowywania ubrań, pod łóżkiem na antresoli możesz zbudować komodę, wieszak na ubrania lub całą szafę. Jeśli chcesz dodać trochę więcej prywatności do dodatkowej przestrzeni, możesz zawiesić zasłonę od ramy łóżka do podłogi i ukryć bałagan lub bałagan.

pomieścić szafę i biurko

Loft-łóżko-biurko-pokój dziecięcy-schody-półki

Stwórz kącik do czytania pod łóżkiem na antresoli

Loft-łóżko-pokój-dziecięcy-jasne-drewno-drabina

Przymocuj zasłony do łóżka

łóżko-zasłony-biała-przezroczysta-tkanina-różowe-akcenty

Otocz swoje łóżko zasłonami, aby stworzyć ciekawy i elegancki wygląd. Możesz ustawić łóżko z zagłówkiem lub jednym długim bokiem przy wybranej ścianie. Zamontuj cztery drążki na suficie nad łóżkiem, aby zawiesić zasłony lub paski tkaniny i aby móc zamknąć łóżko ze wszystkich stron. Inną opcją byłoby umieszczenie pręta bezpośrednio na środku łóżka, aby zasłona mogła służyć jako dekoracja ściany. Ten pomysł jest idealny do skośnych sufitów i sypialni dziewczynki. Szczególnie romantyczny wygląd, prawda??

szczególnie skuteczny w przypadku skośnych sufitów i romantycznej aranżacji sypialni

łóżko-zasłona-kwiatowe-motywy-fioletowo-różowo-dziewczyna

nowoczesne zestawienie kolorystyczne w kolorze brązowym i białym

łóżko-zasłony-kolory-sypialnia-biała-czekoladowo-brązowa

projekt sypialni romantyczny łóżko z baldachimem białe zasłony

projekt sypialni średnie drewno-ciepła atmosfera-ściana projekt-miejsce do siedzenia

projekt sypialni spadzisty dach-półka-schody-biała-ścienna konstrukcja

sypialnia-projekt-pływające-efekt-łóżko-biała-ściana