sypialnia

Nowoczesny design łóżka – trendy na rok 2012

nowoczesna pomarańczowa pościel

Przedstawiamy najnowsze trendy w Projekt łóżka do nowoczesnych, minimalistycznych sypialni. Producenci mebli zaprojektowali swoje katalogi na rok 2012 i oferują wiele możliwości. Nacisk na Projekt łóżka leży w komforcie i elegancji. Meble charakteryzują się prostą konstrukcją, ale nadal posiadają oryginalny i minimalistyczny design.

Elegancki nowoczesny design łóżka

eleganckie-modne-niskie łóżko

Rok 2012 to elegancki design, w którym akcenty postawiono na niskie łóżka. Lite drewno – drewno tekowe, bambusowe lub palmowe oraz staranne wykonanie nadają wnętrzu nowoczesny wygląd. Klasyczna miękka jedwabna kołdra okrywa łóżko. Biały kolor Projekt łóżka pozostawia dużo miejsca na fantastyczne dekoracje, takie jak poduszki z kwiatowymi wzorami czy kolorowe oświetlenie.

Trendy na rok 2012- czarny projekt łóżka

Trendy-2012-czarne-sypialnia-oświetlenie-łóżka

Drugie łóżko jest okrągłe i wykonane z drewna tekowego – ciekawe podejście do klasycznego minimalizmu Projekty łóżek. Jest to świetna opcja do mniejszych sypialni, które będą wydawały się większe ze względu na okrągły kształt łóżka. Brązowe odcienie – zwłaszcza czekoladowe niuanse – sprawiają, że sypialnia wygląda bardziej komfortowo.

Nowoczesny okrągły projekt łóżka

nowoczesne-okrągłe-trendy-2012

Trzeci wariant dla Projekt łóżka jest ultranowoczesny, super wygodny i z niesamowitym wbudowanym oświetleniem. Czarno-biała narzuta i elementy hi-tech sprawiają, że czarno-biała sypialnia wygląda ciekawie. Szlachetnym meblem o eleganckim designie jest dwuosobowe łóżko z dwiema szafkami nocnymi, które zmieszczą się w każdym większym minimalistycznym pomieszczeniu.

Futurystyczny projekt łóżka

futurystyczne-beżowe-łóżko-Angelo-Tomaiuolo

Ostatnią propozycją jest łóżko z katalogu Angelo Tomaiuolo 2012 o prostym, oryginalnym i wygodnym designie. Łóżko pokryte jest miękką beżową skórą i ma nietypowy kształt. W połączeniu z futurystycznym szklanym stołem łóżko jest idealną wyspą spokoju po długim dniu pracy.

Od Abigail