sypialnia

Garderoba – idealna organizacja w każdym domu

Idealna-organizacja-z-garderobami-garderoby

Szatnia muszą być zaprojektowane i wykonane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i życzeniami właściciela domu. Do jego produkcji można brać pod uwagę różne materiały, wybór kolorów i paneli o różnych właściwościach jest naprawdę ogromny. Możesz zdecydować się na drzwi przesuwne lub przesuwne. Jeśli masz osobną garderobę, zalecamy stosowanie systemów konsolowych. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są metalowe kolumny od podłogi do sufitu oraz wspornikowe półki i akcesoria z możliwością przemieszczania w zależności od pory roku. Pozytywną cechą tego typu systemu szafek jest to, że zawsze można dokupić dodatkowe półki i akcesoria. Przy takim systemie otwartych szaf warto pomyśleć o odzieży, ponieważ można ją chronić przed kurzem. Każdego dnia na rynku pojawiają się nowe mechanizmy i akcesoria, które optymalizują wygląd garderoby. Są łatwe w obsłudze i wygodniejsze.

Szatnia i jej wyposażenie

minimalistyczne-garderoby-buty-szuflady-i-szafki-z drewna

Szatnia zawiera standardowe wyposażenie, a mianowicie: półki na ubrania składane, pudła, dźwignie do wieszania ubrań oraz szuflady na bieliznę, tutaj możesz mieć specjalną toaletkę i dodatkowe pudełka na biżuterię. Panowie mają też coś specjalnego do zaoferowania: osobną szafę na paski, garnitury, spodnie i krawaty. Dostępna jest również wbudowana deska do prasowania. Oczywiście pomyślano również o butach, dostępne są wysuwane stojaki na pary butów. I nie musisz zapominać o oświetleniu w garderobie, bo to też jest ważne! Mogą to być wbudowane diody, które można łatwo zamontować w szafie lub na półce. Gdy drzwi do garderoby się otwierają, od razu wchodzą.

Szatnia zgodnie ze standardami

szare-półki-dekoracja-ścienna-w-garderobie

Szatnia, zgodnie z normą odległość między dwiema półkami powinna wynosić 35-50 cm, w zależności od rodzaju przechowywanej tam odzieży lub pudełek. Szuflady na bieliznę mogą stanowić osobny moduł w szafie. W zależności od życzeń i potrzeb mogą mieć różną głębokość. Nasza wskazówka: Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca w garderobie, możesz również pomyśleć o różnych dodatkach, akcesoriach i akcesoriach, takich jak wygodne krzesła, fotele, ławka itp. Uwzględnij z góry ich rozmiar z wolną przestrzenią i zdecyduj, gdzie zostaną zamontowane tak, aby nie utrudniały otwierania drzwi, w szczególności otwierania drzwi przesuwnych.

salon-garderoba-w-kolorze-białym

Otwarta część dzienna

Półki-deser-i-lampy-i-metalowy-drążek

Klasyczny detal w garderobie

Żyrandol-fototapeta-drewniane półki-klasyczne

Garderoba z podnóżkiem

garderoba-zaprojektuj-siebie-z-latarniami

Dekoracje ścienne i lampiony tworzą przytulną atmosferę podczas przebierania się

Garderoba-z-metalową ramą-jako-pokój

Cały pokój jako garderoba

Garderoba z drewnianymi półkami

Wiele pudełek i pudełek 

Garderoba z przesuwanymi szklanymi drzwiami

Szatnia-na-buty-i-torby-z-drzwiami-gabloty

Garderoba-dla-mężczyzn-z-wieloma-drewnianymi-półkami