sypialnia

Dekoracja w sypialni – 6 projektów z obiektami artystycznymi & Co.

deco-sypialnia-inspiracja-meble-naturalne-palce-rybie-szkielet-drewniane panele

Dekoracje są niezbędne w każdym wnętrzu, podkreślają na nowo Twój osobisty styl, emanują klasą i nadają pomieszczeniu wykończenia. Szczególnie odpowiednie są tu przedmioty artystyczne. I czy kiedykolwiek miałeś? Dekoracja w sypialni myślałeś o sztuce? Oświetlenie i różne wykończenia drewna mogą również stworzyć zapierającą dech w piersiach atmosferę. Zdziwisz się, jak cudownie obrazy i inne rzeczy można wystawić w sypialni i połączyć z meblami i innymi dodatkami. Niekoniecznie musisz rezygnować z innych kolorowych tekstur.

Ustaw akcenty z dekoracją w sypialni

deco-sypialnia-sufit-drewno-akcent ścienny-ramka-biała-lampa wisząca

Przy odpowiedniej równowadze można ustawić akcenty kolorystyczne, które nie wyglądają na zbyt przesadzone. Aby to zilustrować, stworzyliśmy galerię, która przedstawia sześć wspaniałych i nowoczesnych sypialni, z których wszystkie są pomysłowo i kreatywnie umeblowane. Daj się zainspirować atrakcyjnymi wzorami z artystycznymi dekoracjami w sypialni i zastanów się nad kilkoma pomysłami podczas przebudowy własnej sypialni.

Dekoracja w sypialni ze ścianą akcentującą

deco-sypialnia-akcent-ściana-drewno-elegancka-mural-pomysł-szare-łóżko

Ta sypialnia jest urządzona w neutralny i monochromatyczny sposób. Tylko obszar za łóżkiem służy jako ciepły akcent. Tam ściana jest pokryta drewnem. Ze względu na kontrast kolorów widok jest skierowany bezpośrednio do tego obszaru, który zawiera również sztukę jako dekorację w sypialni. Jest to reprezentowane przez ładny obrazek z atrakcyjną, białą ramą, który znajduje swoje zastosowanie dzięki sprytnie przemyślanym meblom Marii-Yoany Popovej. Warto również wspomnieć o czarnej półce naprzeciwko łóżka. Posiada nowoczesny i oryginalny kształt. Czarny kolor zapewnia również cudowne podkreślenie między szarymi filarami.

Oryginalny projekt półki

deco-sypialnia-zasłony-biała-przezroczysta-toaletka-żółty-stołek

Toaletka z żółtym taboretem

deco-sypialnia-monochromatyczna-ambience-półka-nowoczesny-abstrakcyjny-kształt-jasnoszara-ściana-kolor

Jasne meble i ozdobne przedmioty

deco-sypialnia-nowoczesny-geometryczny-design-pościel-półka-zagłówek-art

Połącz różne przedmioty artystyczne jako dekorację w sypialni i ponownie stwórz akcent w pokoju. Pomysł tutaj jest bardzo podobny do pierwszej sypialni. Równie nowoczesny i jasny wystrój pomieszczenia przełamany jest ciepłym akcentem. Jest to atrakcyjna półka pośrodku białej meblościanki, która znowu znajduje się za łóżkiem. Wystawione są na nim różne dzieła sztuki, w tym obraz, a także litery i domy wykonane z drewna. Te ostatnie łączą styl rustykalny i nowoczesny. Natomiast ciekawa pościel z geometrycznym wzorem, która służy również jako dekoracja w sypialni. Oświetlenie pośrednie również przyczynia się do przyjemnej atmosfery.

Nowoczesna sypialnia w kolorze białym

deco-sypialnia-szary-laminat-biały-łóżko-dywan-z-głębokim-układem-akcesoria

Oświetlenie pośrednie

deco-sypialnia-oświetlenie-pośrednie-sufit-niska-projekt-obraz-projekt

Dekoracja o rustykalnym charakterze

deco-sypialnia-pomysł-prosty-brąz-tło-książki-zdjęcia-drewno-artykuły artystyczne

Pościel w geometryczny wzór

dekoracja w sypialni umeblowanie-pomysł-nowoczesny-monochromatyczny-styl-kosz na pranie-oświetlenie

dekoracja w sypialni szaro-policzki-design-drewno-figury-litery-domy-monochromatyczne

deco-sypialnia-gwiazda-ładna-lampa-krzesło-biało-szara-ścienna-design-monochromatyczna

Dekoracyjna ściana z akcentem z cegły

deco-sypialnia-zdjęcia-projekt-klinkier-kamień-ściana-pomysł-krzesła-niebiesko-szary

Trzeba przyznać, że wszystko w tej sypialni przyciąga wzrok. Ale znowu jeden szczególny obszar jest szczególnie zauważalny iw tym przypadku jest to czarna ściana akcentująca wykonana z cegły klinkierowej. Ponieważ ma to już ciekawą fakturę, niektórzy obeszliby się bez dodatkowej dekoracji w tym obszarze. Ta ściana doskonale nadaje się do projektowania. W tym przykładzie dekoracji w sypialni do jej ustawienia wykorzystano szerokie wezgłowie nowoczesnego łóżka. Są na nim zdjęcia w różnych rozmiarach. Z boku łóżka znajdują się również dwa większe obrazki. Czy zauważyłeś oryginalne krzesła? Wygląda na to, że zostałeś pochłonięty przez ścianę. Niebieskie krzesło, a także niebiesko-żółte poduszki na fotelu służą jako akcenty kolorystyczne, a także przedmioty artystyczne jako ozdoba w sypialni. Cytat autora Josepha Chiltona Pearce’a jest pokazany na oryginalnym projekcie drzwi z farbą tablicową.

dekoracja w sypialni tv-stół-drzwi-tablica-czarny-cytat-beton-wygląd

dekoracja w sypialni drewno-łóżko-nowoczesne-cegła-ściana-ciemno-szara-ściana-projekt-beton

deco-sypialnia-nowoczesne-wnętrze-pomysł-krzesło-poduszki-rzucać-żółto-jasnoniebieskie

deco-sypialnia-rustykalne-akcenty-parkiet-ogrzewanie-kredens-szare-krzeslo

Romantyczna sypialnia

deco-sypialnia-romantyczna-turkusowe-deski-ściana-żółte-drzwi

Sypialnia urządzona w jednym kolorze może być szczególnie dobrze wykorzystana do podkreślenia kolorowej dekoracji w sypialni. Z tego powodu optymistyczne elementy, takie jak żółta lampka nocna, akcentująca ściana z turkusowego lakierowanego drewna lub żółte drzwi, mają swoje własne. Jak widać, przy odrobinie wyobraźni i niewielkiej ilości pieniędzy można samemu wykonać ciekawe projekty. Możesz także ozdobić przedmiotami w tym samym kolorze. Jednym z przykładów jest szklany wazon z białymi kwiatami. Tak więc nie tylko typowe dodatki, takie jak lampy, dywany, pościel czy inne tego typu rzeczy nadają się jako ozdoba w sypialni.Unikalne i atrakcyjne kolorowo wnętrze można również zaprojektować z podłogami, ścianami, drzwiami i oknami. Świadczy o tym również sąsiednia łazienka ze ścianką działową ze szkła. Podłoga składa się z kolorowych płytek z geometrycznymi wzorami.

deco-sypialnia-kreatywna-diy-design-stolik-lustro-tapeta

deco-sypialnia-wazon-szkło-kwiaty-białe-żółte-biurko-lampa-płytki-biały-parkiet-shabby

deco w sypialni łazienka-pomysł-geometryczne-płytki-podłogowe-płytki-biała-ściana

deco-sypialnia-atrakcyjna-łazienka-pomysł-wanna-podstawa-półka-biała

Subtelne akcenty kolorystyczne jako dekoracja w sypialni

deco-sypialnia-projekt-czarny-żółty-pomysł-cegła-poddasze-jasny

Sypialnia ze spadzistym dachem ma wyjątkowo przytulny wygląd. Dotyczy to również sypialni z nowoczesnymi meblami. Prowadzi to również do zrównoważonej atmosfery w tej sypialni z eklektycznym stylem umeblowania. Czarna ceglana ściana otrzymuje wyraziste akcenty w kolorze żółtym w postaci plam koloru. Przykład jest również dowodem na to, że oświetlenie pomieszczenia może być również postrzegane jako dekoracja. Ten rodzaj dekoracji w sypialni jest tutaj szczególnie zauważalny, ponieważ rozciąga się on na całej długości wspomnianej wcześniej czarnej ściany akcentującej. Są też ciekawe lampy autorstwa Paolo Rizatto, warto też wspomnieć o obiektach artystycznych po prawej stronie, a zwłaszcza naprzeciw łóżka. Ten ostatni ma niezwykłe rozmiary i stoi bezpośrednio przed szklaną ścianą. Żółte akcenty widoczne na abstrakcyjnym i miejskim obrazie powtarzają się w postaci innych dekoracji w sypialni. Obejmuje to nowoczesną lampę Atollo autorstwa Vico Magistretti na kredensie, a także okrągłą ozdobną poduszkę na atrakcyjnym, metalowym krześle.

deco-sypialnia-ciemny-projekt-narożnik-do-czytania-projekt-poduszka

dekoracja w sypialni spadzisty dach-czarny akcent ścienny-klinkier-belka-parkiet

deco-sypialnia-oświetlenie-pośrednie-akcent-bajkowe światła-sztuka-zdjęcia-łóżko-ławka

deco-sypialnia-eklektyczna-meble-zólte-akcenty-lampa-poduszka-komoda-biala

dekoracja w sypialni obraz-pomysł-duży-abstrakcyjny-lustro-miejskie-ściana-krzesło-metalowe

deco-sypialnia-duży-lustrzany-kredens-design-łóżko-drewniane

deco-sypialnia-roślina-metalowe-krzesło-nowoczesny-dywan-geometryczny-wzór-niebiesko-żółty

Nowoczesne art deco w sypialni

deco-sypialnia-art-deco-styl-czarny-akcent ścienny-medalion-lustro-stoliki nocne

W tej sypialni również nie brakuje przedmiotów artystycznych. Z jednej strony białą ścianę zdobi duży mural. Nie był on jednak przymocowany, tylko uchylony w niedbały sposób. Oryginalne lampy wiszące, artystyczny medalion nad łóżkiem oraz nowoczesne wazony z kompozycjami kwiatowymi na stolikach nocnych stanowią ozdobę sypialni. Kolorystyka dobierana jest neutralnie w całym wyposażeniu tego pokoju. Czarno-białe ściany i zasłony są na przemian, a parkiet i większość mebli utrzymana jest w ciepłym odcieniu beżu.

deco-sypialnia-kontrast-ciepłe-kolory-zimno-ciemny-dywan-komoda

deco-sypialnia-luksusowe-umeblowanie-lampy-wiszące-nowoczesne-białe-panele ścienne

deco-sypialnia-naturalne-kolory-beż-miejsce do siedzenia-fotel-stołek-stolik-wazon-kwiaty

Projekty sypialni w tej samej kolejności: Maria-Yoana Popowa

STUDIO D2

Paweł Aleksiejew

Zinaida Baklanowa

Waszancew NikOlga Podgórnaj