sypialnia

12 pomysłów na zagłówek łóżka na stylową atmosferę sypialni

łóżko-zagłówek-pomysły-sypialnia-przytulne-umeblowanie-narzuta z dzianiny

A może szukasz ciekawych pomysłów na odnowienie sypialni lub chociaż na jej remont? Zanim przeprojektujesz tam swój projekt, musisz skupić swoją uwagę na konkretnym miejscu, a mianowicie na zagłówku. Istnieje wiele możliwości projektowania nowego wyglądu zagłówka w sypialni. Więc na pewno zdziwiłbyś się, co jedna z tych piękności może zrobić z pokojem. Staje się miłym elementem przyciągającym wzrok i natychmiastowym punktem centralnym w pomieszczeniu. Mamy ciekawy wybór stylowych Pomysły na zagłówek skompilowane dla Ciebie z różnych stylów, które mogą jeszcze bardziej pomóc, zainspirować i być dla Ciebie przydatne. Zanim zaczniesz remont sypialni, spójrz na dzisiejsze przykłady!

Pomysły na zagłówek łóżka, aby poprawić wystrój sypialni

sypialnia-łóżko-zagłówek-pomysły-tapicerowane-zasłony-filigran-biało-niebieski

Atmosfera w tej przestronnej sypialni jest tak przytulna nie tylko ze względu na jej przestronny wystrój, ale także ze względu na cudowne, relaksujące połączenie kolorów między bielą a chłodnym błękitem w duecie. Ale proszę, miej oczy na wezgłowiu! Chociaż nie jest wielki i odważny, dodaje pomieszczeniom radości i dodaje nowoczesnego i młodzieńczego charakteru.

Pomysły na zagłówek łóżka na kolorowe akcenty

przytulny-zagłówek-pomysły-geometryczna-piaskowa-kolor-relief-powierzchnia

Ten geometryczny, pomysłowo zaprojektowany zagłówek jest idealnym dodatkiem do eleganckiej, nowoczesnej sypialni. Idealnie nadaje się dla zakochanej pary, a nawet na wieczór panieński, ogólnie dla osób mieszkających w dużej i przestronnej kawalerce. Uwielbiamy piaskowy kolor! Ten kawałek to sama definicja funkcjonalności i stylu.

Dekoracyjny zagłówek

zagłówek-pomysły-dekoracyjne-śliwkowe-ściany-modna-sypialnia

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, co nie wykracza poza zakres tradycyjnego projektu głowy, mamy dla Ciebie ochronę! Ten kawałek nie jest duży i prostokątny, ale też nie powinien nim być! Ale jest architektonicznie i artystycznie zaprojektowany na wysokim poziomie. Nadaje wyjątkowego i zmysłowego uroku tej śliwkowej, modnej sypialni. Zapiera dech w piersiach!

Zagłówek o wysokości sufitu

Zagłówek łóżka-pomysły-czarny-tapicerowany-pikowany-optyka-luksusowa-sypialnia

Jest to nie tylko zagłówek, ale także dobrze teksturowana ściana akcentująca ze sztucznej skóry. To centralny punkt, jest klasyczny, pokój ma absolutnie zaokrąglony wygląd! Zagłówek dodaje niepowtarzalny i osobisty akcent do atmosfery.

Luksusowy zagłówek 

stylowe-pomysły-zagłówek-sufit-wysokie-tapicerowane-ściana-artystyczna-projekt

Na pierwszy rzut oka trudno nie krzyknąć „wow”, kiedy widzisz tę sypialnię. To nie tylko zagłówek, ale także wyjątkowe dzieło sztuki do i tak już stylowego pokoju. Kremowy kolor jest miękki i kontrastuje z teksturowaną, męską ścianą.

Pomysły na zagłówek łóżka – szykowne i wyrafinowane

łóżko-zagłówek-pomysły-tapicerowany-dywan-luksusowa-sypialnia-biała-stoliki nocne

Na pewno zauważysz, że ten zagłówek jest wyjątkowy ze względu na swoją długość. Zamiast sięgać tylko do końców łóżka, optycznie powiększa całą przestrzeń. Ale skupmy się teraz na strukturze i prostej elegancji. Czy to nam się po prostu wydaje, czy ten zagłówek naprawdę przypomina ci tabliczkę czekolady??

Zagłówek wykonany z drewna

łóżko-zagłówek-pomysły-dłuższy-drewniany-panel-zintegrowany-lekki-meble-sypialni

Oto kolejny świetny przykład dłuższego zagłówka. Również doskonały wybór! Spójrz, to fantazyjny tradycyjny cały kawałek drewna. Stworzy przytulną i zachęcającą atmosferę w każdej sypialni, ale ze wszystkimi dodatkami modnej atmosfery. Czujemy to bardzo wyraźnie, ta sypialnia łączy w sobie nowoczesny styl z dużą ilością elegancji w projekcie.

Zagłówek w stylu wiktoriańskim

luksusowa-sypialnia-złoty-szczegółowo-opracowany-zagłówek-wiktoriański-wygląd

Jeśli szukasz trochę więcej luksusu, to znaleźliśmy go dla Ciebie. Ten złoty, niezwykle szczegółowy zagłówek (i łóżko) ma swój własny wiktoriański wygląd i styl vintage. Uwielbiamy jego królewski posmak i lśniące, kobiece wykończenie. Wybór koloru – gorzka czekolada na zagłówek i kołdrę to tutaj hit!

Zagłówek z kwadratów

łóżko-zagłówek-pomysły-sypialnia-inspirowana-azjatycka-struktura-tapicerowana-kwadraty

Ten zagłówek idealnie pasuje do prostej sypialni zen. Sam pokój ma nieco azjatycki styl, dzięki czemu ten organiczny, strukturalny zagłówek wygląda jak akcentująca ściana w pokoju. Daje tam silny osobisty akcent. Bez tego imponującego zagłówka pokój wyglądałby na mniej skupiony.

Zagłówek łóżka o szlachetnym wyglądzie

pomysły-łóżko-zagłówek-żyrandol-kryształ-szkło-luksusowe-meble-czarno-szary

Naszym osobistym faworytem na całej liście jest bez wątpienia ta piękność! Stoi pośrodku i od razu przykuwa uwagę w tej miękko i gładko urządzonej sypialni. Wierzymy również, że ten imponujący zagłówek tworzy przyjemną atmosferę w klasycznej, ale chłodno urządzonej sypialni. Ma miękką fakturę i czyste linie, tworząc nowoczesną, futurystyczną wizję w tej i tak już bardzo wyrafinowanej przestrzeni.

Pomysły na zagłówek łóżka wykonane z drukowanej tkaniny

Łóżko-zagłówek-pomysły-wykonane-z-drukowanej-tkaniny-iluzja-ściany-sztuka-wino-czerwona-ściana

Szczególnie podoba nam się ten zagłówek, jest wykonany z drukowanej tkaniny i daje nam iluzję sztuki ściennej! Jest prosta i czysta, szykowna sypialnia emanuje znaczeniem i modną energią. Wykonana jest w kremowym odcieniu, aby nie przytłoczyć prostej, relaksującej atmosfery pomieszczenia.

Zagłówek z rzeźbą w drewnie

stylowe-łóżko-zagłówek-drewniane-elementy-relaks-sofa-zielona-meble-sypialni

Cofam moje słowa, to może być mój ulubiony przedmiot na całej liście! Prosty zagłówek, fajny, piękny, wszechstronny jednocześnie! Uzupełnia i wzmacnia to światowe wrażenie eklektycznej przestrzeni. Po prostu nie możesz od tego oderwać oczu! Czy sie zgadzasz?