Sylwester

Udekoruj świąteczne babeczki noworoczne – pomocne wskazówki i pomysły

Noworoczne Babeczki -dekoruj-szampana-muffin-topper-zloto

Małe tarty i babeczki to świetne opcje na coś słodkiego na przyjęciach lub podczas witania gości. Desery wielkości jednego kęsa są szybkie i łatwe w przygotowaniu, dzięki czemu są tak popularne i popularne. Wszyscy znają przepisy na babeczki, więc pokażemy Ci kilka świetnych i świeżych pomysłów takich jak Ty Noworoczne babeczki Można łatwo wyczarować z naprawdę świątecznymi dekoracjami.

Świątecznie udekoruj noworoczne babeczki posypką cukrową

Noworoczne Babeczki -dekoruj-truskawkowe-posyp-cukier-posyp-muffin-czerwone

Posypka cukrowa Posypanie go pysznym kremem rozpryskowym zawsze działa i jest szczególnie dobrym pomysłem, jeśli nie masz umiejętności w rękodziele i kuchni. Dostać tylko niektóre w wesołych kolorach, najlepiej w połączeniu z resztą dekoracji i aranżacji przyjęcia.

Udekoruj noworoczne babeczki w świąteczny i różnorodny sposób

noworoczne babeczki -dekoruj-krem-posyp-czekoladowo-waniliowo-kremowo-cukrowe posypki

kreatywność jest oczywiście proszony o każdą dekorację. Użyj małych pralin, kawałków czekolady, lukru, a nawet żelków, aby wyczarować niezwykłe nakładki. Pyszny krem ​​– szampański, waniliowy lub czekoladowy – będzie szczególnie pomocny w zabezpieczeniu małych kawałków razem.

 Twórz samodzielnie nakładki na babeczki sylwestrowe – proste instrukcje

sylwester-babeczki-udekoruj-szampana-zlota-krem-muffin

na Kolor i brokat nie możesz się bez niego obejść, nawet jeśli chodzi o jedzenie. Niektóre są szczególnie odpowiednie do jedzenia. Są nietoksyczne i występują w różnych kolorach. Używaj barwników i dekoracji, które zostały wyprodukowane właśnie do potraw i deserów, aby uniknąć wszelkich zagrożeń dla zdrowia.

Zrób nakładki na babeczki sylwestrowe z cyframi roku z fondant

sylwester-babeczki-udekoruj-topper-wycinanka-roczna-cyfry

kremówka to świetne ciasto, podobne do drobnego ciasta, z którego można zrobić wspaniałe kreacje do ciast i deserów. Jest zwykle dostępny w kolorze białym, ale nie tylko i można go później pokolorować i ozdobić.

Połyskujące złote toppery do babeczek sylwestrowych – posyp nietoksycznym brokatem

sylwester-babeczki-udekoruj-topper-rok-cyfrowy-brokat-posyp

Fajnym pomysłem byłoby wycięcie liczb na nadchodzący rok z kremówki i wykorzystanie ich do dekoracji noworocznych babeczek. W przykładzie widać instrukcje krok po kroku dla nakładek z fondant.

Kolorowanie topperów do fondant w kolorze złotym z jadalnym kolorem

sylwester-babeczki-dekoruj-rok-cyfrą-topper-złoto

Aby poszczególne części dobrze wyschły, po wycięciu umieść je na czystej gąbce. Aby później łatwo włożyć wypiekane nakładki do babeczek, użyj jakich wykałaczek.

Robienie nakładek z blichtrem do babeczek sylwestrowych – krótkie instrukcje

sylwester-babeczki-dekoracja-topper-instrukcje-muffin-prosta-blichtr-świetna

Możesz wykorzystać blichtr jako dekorację na wiele różnych sposobów. Nadaje się na każdą okazję i można go łatwo edytować i zmieniać kształt. Użyj go, aby zrobić błyszczące zatyczki i nakładki na następną imprezę lub dlaczego nie na sylwestra. Sprawdź prosty przewodnik poniżej.

Twórz samodzielnie nakładki z blichtrem na babeczki sylwestrowe – przydatne materiały

sylwester-babeczki-dekoracje-wykaszarki-instrukcje-materialy-materialy

Do błyszczących nakładek z blichtru będziesz oczywiście potrzebował blichtru w wybranym przez Ciebie kolorze, gorącego kleju i wykałaczek lub pałeczek. Nożyczki też są potrzebne.

Piękna świąteczna dekoracja z blichtrem – DIY

sylwester-babeczki-dekoracja-topper-instrukcje-blichtr-srebrny-wtyczka-muffin

Zrób węzeł z limetty i zawiąż ją mocno na środku tak, aby po bokach były dwa mniejsze pompony. Przeciąć na pół, aby to podzielić.

Świąteczna dekoracja z zatyczką i nakładką z blichtru na noworoczne babeczki i inne potrawy

sylwester-babeczki-dekoracja-wykaszarki-instrukcje-blichtr-majtek-wykałaczki

Na jednym końcu wykałaczki lub patyczka nałóż trochę gorącego kleju i dobrze przymocuj mały pompon. Zrób kilka z nich i udekoruj nimi babeczki, koktajle i inne, aby uzyskać lepszy nastrój.

Świątecznie posyp noworoczne babeczki i udekoruj nakładkami

sylwester-babeczki-dekoracyjne-krem-waniliowy-posypka-cukier-topper

Pyszny krem ​​posypany domowymi babeczkami to zawsze dobry pomysł. Kolorowe posypki cukrowe wspaniale kontrastują z białą wanilią lub kremem szampańskim. Udekoruj kolorami lub glazurą, która podkreśli pyszny smak.

Babeczki udekorowane kremem waniliowym i różowo-niebieską posypką cukrową

sylwester-babeczki-udekoruj-muffinki-krem-waniliowy-cukier-posypka-topper

Posypki cukrowe są również łatwe do zrobienia w domu. Do tego biały cukier granulowany i jaki kolor jest wymagany do jedzenia. Pokoloruj małe ilości cukru na różne kolory i pozostaw na noc do wyschnięcia na papierze do pieczenia. Następnego dnia masz fantastyczną słodką streusel.

Noworoczne babeczki udekorowane kremem Chapmagner i posypką cukrową

sylwester-babeczki-udekoruj-krem-waniliowy-cukier-posypka-dekoracja

Możesz samodzielnie tworzyć pomysłowe kształty i figury, jeśli roztopisz czekoladę, białą lub ciemną, i ostrożnie zamienisz ją w coś pięknego małą łyżeczką na papierze do pieczenia. Pozostaw kreacje w lodówce, aby były jędrne.

Topper na babeczki „Krótko przed dwunastą”

sylwester-babeczki-udekoruj-szampana-krem-posypka-cukier-deko-zegar

Udekoruj babeczki i babeczki kolorowo, różnorodnie i kreatywnie. Z pewnością będą one główną atrakcją imprezy sylwestrowej i wcale nie są trudne do przygotowania. Użyj przepisu, który znasz, lub poszukaj go w Internecie. Dekoracja i krem ​​na wierzchu są atrakcyjne i pozornie pyszne.

Topper do babeczek i babeczek noworocznych z fondant

sylwester-babeczki-udekoruj-muffin-deco-fondant-zegarek-gwiazda

Możesz także kupić kreatywne nakładki na fondant do babeczek i tartletów. Ale fajniej jest opanować trochę w domu z przyjacielem. Zacznij imprezę wcześniej!

* Pełne instrukcje dotyczące nakładek na babeczki z fondantem i brokatem w kolorze złotym można znaleźć tutaj

* Aby uzyskać pełne instrukcje dotyczące nakładek do babeczek z blichtrem, zobacz tutaj