Sylwester

Gra z zadaniami Sylwester: Mnóstwo zabawnych pomysłów na niezapomnianą imprezę sylwestrową!

Rok powoli dobiega końca, więc nadszedł czas, aby zorganizować przyjęcie sylwestrowe, aby uczcić miniony rok i co dalej. Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować zabawną imprezę sylwestrową z przyjaciółmi i znajomymi, czy małą, kameralną uroczystość z rodziną – musisz zadbać o to, aby Twoi goście bawili się i bawili przez całą noc. A czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż zabawne gry sylwestrowe dla dorosłych? Niezależnie od tego, czy są to gry planszowe, karciane czy do picia – wszystkie są zabawne i pozwalają w mgnieniu oka minąć do północy. W tym artykule zebraliśmy dla Was wiele wspaniałych pomysłów na zadania sylwestrowe, które gwarantują niezapomnianą zabawę! Baw się dobrze czytając i grając!

Zadania Gra sylwestrowa dla dorosłych Pomysły na przyjęcie sylwestrowe

Jeśli urządzasz dużą imprezę sylwestrową, prawdopodobieństwo pojawienia się nieznajomych wynosi prawie 100%. Zabawne gry sylwestrowe dla dorosłych to świetny sposób na lepsze poznanie tych ludzi i przełamanie lodów.

Gra zadań sylwestrowa – pytania do poznania

Gra domowa Sylwester Śmieszne gry do picia Dorośli

W tej grze powinieneś pomyśleć o kilku pytaniach dotyczących minionego roku, na które Twoi goście będą musieli później odpowiedzieć. Który moment z zeszłego roku wolałbyś zapomnieć? Jaka była najlepsza rzecz, jaka ci się przytrafiła? Wydarzenie, które miało na Ciebie wpływ? Na przykład niektóre pytania mogą brzmieć – w ten sposób każdy może opowiedzieć zabawną i wstydliwą historię o sobie i w ten sposób wszyscy poznają się trochę lepiej.

Gry sylwestrowe dla dorosłych – dwa postanowienia i kłamstwo

Noworoczne pomysły na imprezy tematyczne imprezy organizują gry imprezowe dla dorosłych

Ta gra to nowy wariant klasycznej „Dwie prawdy i jedno kłamstwo” i jest idealnym przełamywaniem lodów na imprezę sylwestrową. Każdy gracz powinien wymyślić 3 postanowienia, które chciałby wdrożyć w przyszłym roku, z których 2 są w całości wymyślone. Ta gra to doskonały sposób, aby dowiedzieć się, jak dobrze znają Cię Twoi znajomi. Innym wariantem byłoby, gdyby goście zapisali swoje postanowienia na małych kawałkach papieru, a następnie włożyli je na przykład do kapelusza. Każdy z nich wybiera następnie kartkę papieru i odczytuje rezolucję..

Król pocałunków

Gry z obowiązkami sylwestrowymi zabawne gry imprezowe dla dorosłych

Wszystko, czego potrzebujesz do tego wspaniałego zadania sylwestrowego, to kilka torebek pysznych czekoladek „Hershey Kisses”. Zaraz po przybyciu gości rozdaj każdej z kobiet po 5 czekoladek. Zadaniem mężczyzn jest zarabianie jakoś na gadżety od dziewczyn. Na przykład możesz ją rozśmieszyć, zatańczyć dla niej lub cokolwiek innego, co możesz wymyślić, aby zdobyć buziaka. O północy człowiek z największą ilością czekoladek zostaje koronowany na Króla Pocałunków i wygrywa nagrodę w postaci butelki whisky lub wódki.

Zabawne gry sylwestrowe dla dorosłych – “Usiądź!”

Gry do picia Gry na imprezy dla dorosłych Zadania Gra sylwestrowa

To fajna i bardzo fajna gra, w którą możesz grać przez całą noc. I tak to działa – za każdym razem, gdy wyłączasz muzykę na kilka sekund, wszyscy goście muszą usiąść. Czy na podłodze, na stole czy na krześle – wszystko jest dozwolone. Ostatnia osoba, która stanie w miejscu, musi oddać strzał. W miarę upływu nocy większość z Was nie będzie o tym myślała, a to z kolei sprawi wiele radości.

Gry do picia Sylwester – „Kto jest ..?”

Pomysły na przyjęcie sylwestrowe śmieszne gry sylwestrowe dla dorosłych

Bardzo prosta, ale całkiem zabawna gra sylwestrowa, która pozwoli ci lepiej poznać wszystkich swoich gości. Podczas imprezy będziesz musiał zadać wszystkim losowe pytanie – na przykład „Kto jest najstarszy w pokoju”, „Kto ma psa?” lub coś podobnego. Pierwsza osoba, która odpowie poprawnie, musi zdecydować, kto ma wypić shota w pokoju, a następnie zadać kolejne pytanie.

Gra z zadaniami Sylwester – gra w picie ruletki

Shoty kawy piją pomysły na przyjęcie sylwestrowe dla dorosłych

Ruletka to klasyczna gra o piciu, która chroni przed nudą na każdej imprezie i zapewnia mnóstwo zabawy. Wszystko czego potrzebujesz to dużo kieliszków, różne drinki i pusta butelka. I tak to się dzieje:

 • Napełnij kieliszki napojami alkoholowymi lub bezalkoholowymi – na przykład wódką, tequilą, whisky, ajerkoniakiem, kawą, mlekiem, gorącą czekoladą, sokiem pomarańczowym itp. oliwa z oliwek, sos sojowy lub coś podobnego.
 • Ułóż szklanki w kółko i usiądź przy stole.
 • A teraz ktoś musi odwrócić pustą butelkę, tak jak przy „zakręć butelkę”, aż główka butelki skieruje się na kogoś. Następnie musi wypić shota przed sobą, a następnie ponownie przekręcić butelkę.

Gra zadań sylwestrowa – klasyczny “Mäxchen”

Pomysły na przyjęcie sylwestrowe Gry do picia Zasady Gry sylwestrowe Dorośli

„Mäxchen” jest również znany jako „Mieren” i jest jedną z najbardziej znanych i najzabawniejszych gier sylwestrowych dla dorosłych.

Aby to zrobić, będziesz potrzebować:

 • 2 kości
 • 1 kostka do gry
 • Okulary strzał
 • dużo alkoholu

A tak to się gra:

 • Wszyscy siadają w kręgu i ktoś zaczyna rzucać kostką.
 • Musisz spojrzeć na swój wynik w taki sposób, aby nikt inny nie mógł zobaczyć liczby.
 • Następnie musisz powiedzieć pozostałym graczom swój wynik, zawsze najpierw podając wyższą liczbę. Na przykład wyrzuciłeś 4 i 2, więc musisz powiedzieć 42, a nie 24. Oczywiście możesz również podać inny numer niż ten, który faktycznie wyrzuciłeś.
 • Gracz po Twojej prawej stronie musi odgadnąć, czy mówisz prawdę, czy nie.
 • Jeśli ci nie wierzy, może się ujawnić. Jeśli mówiłeś prawdę, musi mieć szansę. Ale jeśli skłamałeś – musisz pić.

Zabawne gry sylwestrowe dla dorosłych – “Grzana Pinnchen”

Zabawne gry towarzyskie z karcianymi obowiązkami gra sylwestrowa

W tej grze zadaniowej sylwestrowej wymagane są pewne umiejętności i szybkość. Wszyscy gracze otrzymują po 1 łyżce i 2 szklankach – jedna jest pusta, a druga jest wypełniona dowolnym napojem alkoholowym. W ciągu minuty gracze muszą nalać jak najwięcej napoju do drugiej szklanki. Kiedy czas się skończy, wszyscy muszą wypić to, co zostało w pierwszej szklance.

Gry imprezowe dla dorosłych pomysły na imprezę noworoczną zasady gry w picie