Styl życia

Zdobądź subskrybentów YouTube: dzięki tym wskazówkom Twój kanał YouTube odniesie sukces!

Nie można zaprzeczyć, że marketing wideo zyskał ogromną popularność, a coraz więcej firm i marek zdaje sobie sprawę z wartości posiadania kanału YouTube do celów biznesowych. Dzieje się tak głównie dlatego, że sposób, w jaki konsumujemy treści, bardzo się zmienił w ciągu ostatnich kilku lat. Media społecznościowe, takie jak Instagram, Facebook i TikTok, stały się integralną częścią naszego codziennego życia i zawsze informują nas o tym. Z ponad dwoma miliardami użytkowników miesięcznie YouTube jest obecnie drugą największą wyszukiwarką i najpopularniejszą platformą wideo na świecie. Niedawno stworzyłeś własny kanał na YouTube, ale Twoje filmy są rzadko oglądane i nie mają wystarczającej liczby lajków? Aby wysiłek i zainwestowany czas były naprawdę tego warte, powinieneś przede wszystkim zdobyć więcej subskrybentów YouTube. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie wiele wskazówek, które pomogą Ci zbudować większą publiczność!

Wskazówki dotyczące prowadzenia bloga szefa kuchni zdobywają subskrybentów YouTube

Od samouczków dla majsterkowiczów, przez przepisy kulinarne, po prezentacje produktów i recenzje — w YouTube każdy znajdzie coś dla siebie! W rzeczywistości co minutę przesyłanych jest ponad 400 godzin filmów – czy to nie imponujące? Nieważne, czy chcesz spopularyzować swoją markę, czy zamienić swoje hobby w zawód – z kanałem YouTube jesteś na dobrej drodze. Ale jeśli chcesz na nim zarabiać i zostać partnerem YouTube, musisz mieć co najmniej 1000 subskrybentów. Ale teraz pojawia się pytanie, jak możesz to zrobić teraz. A co z tobą na przykład Kup subskrybentów YouTube? To dość łatwy sposób, aby Twój kanał został rozpoznany i zasubskrybowany bez większego wysiłku na początku.

Zdobywanie subskrybentów YouTube — wybierz niszę

Subskrybenci YouTube otrzymują wskazówki, sami kręcą filmy, hacki

Czy chcesz kręcić samouczki DIY, prezentować przepisy kulinarne lub informować ludzi o najnowszych trendach w modzie? Aby Twój kanał YouTube odniósł sukces i zdobył więcej subskrybentów YouTube, powinieneś najpierw zdecydować się na konkretną niszę. Jak zapewne wiesz z własnego doświadczenia, zasubskrybowanie kanału to nie tylko film, ale dlatego, że interesujesz się konkretnym tematem i chcesz zobaczyć więcej podobnych treści w przyszłości. Znalezienie odpowiedniego fundamentu kanału jest również ważne, aby algorytm YouTube mógł polecać Twoje filmy innym. Ponadto każdy kanał ma małą sekcję informacyjną, w której możesz poinformować użytkowników o swoim pomyśle i treści. Ludzie nie mają czasu na zgadywanie, do czego dążysz – spróbuj więc uwzględnić wszystkie ważne punkty i szczegóły.

Spójność i ciągłość to klucze do sukcesu kanału YouTube

Subskrybenci YouTube kupują korzyści obracają porady dotyczące filmów

W rzeczywistości łatwiej to powiedzieć niż zrobić i nie należy tego lekceważyć. Ponieważ ludzie mogą subskrybować kanał YouTube, a następnie równie szybko zrezygnować z subskrypcji. Na pewno tego nie chcesz, prawda? Aby przyciągnąć więcej subskrybentów YouTube, kluczowy jest nie tylko rodzaj filmów, ale także czas i miejsce ich publikowania. Szczególnie w dzisiejszej erze cyfrowej jesteśmy stale przywiązani do naszych telefonów komórkowych i pragniemy coraz więcej rozrywki. Dlatego ważne jest, aby być w stanie nadążyć za pragnieniami i potrzebami swoich subskrybentów. Pokaż więc, że jesteś pewny siebie i zawsze publikuj swoje filmy zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jednak nie tylko telefony są dla Ciebie ważne, ale także te „Lubię” Twoje filmy. Treści z dużą ilością polubień sprawiają, że Twój kanał YouTube wydaje się bardziej godny zaufania i jeszcze bardziej go rozwija.

Poproś widzów o zasubskrybowanie Twojego kanału YouTube

Subskrybenci YouTube otrzymują wskazówki dotyczące nagrywania filmów

Czasami konsumenci potrzebują tylko małego przypomnienia. Chociaż nie można przegapić dużego czerwonego przycisku, ludzie tak naprawdę o tym nie myślą. Ponadto jest wielu użytkowników, którzy nawet nie wiedzą, że możesz nawet subskrybować kanał YouTube. Spróbuj więc zakończyć swoje filmy zdaniem, które może brzmieć mniej więcej tak: „Jeśli uważasz, że mój film jest interesujący i chcesz zobaczyć mnie więcej, pamiętaj, aby zasubskrybować mój kanał!” Aby zainteresować widzów, możesz kończyć filmy małą wskazówką na temat następnego, nad którym pracujesz. Aby zdobyć więcej subskrybentów YouTube, upewnij się, że ludzie rozumieją, dlaczego warto oglądać Twoje treści. Pamiętaj, że YouTube to platforma mediów społecznościowych i wymaga kontaktu społecznościowego. Bądź bardziej zaangażowany i staraj się odpowiadać na każdy komentarz.

Zoptymalizuj swoje filmy za pomocą odpowiednich słów kluczowych

Samodzielne obracanie filmów Wskazówki dla subskrybentów YouTube

Jest to prawdopodobnie jedna z najważniejszych wskazówek, o których należy pamiętać. Bo jak pozyskasz nowych subskrybentów YouTube, kiedy ludzie nie będą mogli znaleźć Twoich filmów? Spraw, aby był bardziej „wykrywalny” i użyj słów kluczowych dla tytułu, które pasują do tematu filmu. Na przykład spójrz na słowa kluczowe, których inni YouTuberzy już używali w tym temacie. Nie zapomnij również udostępnić swoich treści na innych platformach, takich jak Facebook, Twitter i Instagram.

Influencerzy otrzymają wskazówki od subskrybentów YouTube