Styl życia

Zapierająca dech w piersiach podwodna sesja zdjęciowa na Bali

morze-dziewica-wong-fotografii-pomysł-podwodna

Benjamin von Wong jest fotografem z Montrealu znanym ze swoich złożonych pokoleń i zapierających dech w piersiach zdjęć, które emanują energią. Ma za sobą niezwykle trudną sesję zdjęciową z niewiarygodnie imponującymi wynikami. Pomógł mu starannie dobrany zespół doświadczonych nurków, fotografów podwodnych i freediverów. Wszyscy na tym byli Sesja zdjęciowa pod wodą Zamieszany w zatopiony wrak statku u wybrzeży Bali na głębokości 25 metrów.

Zapierająca dech w piersiach podwodna sesja zdjęciowa na wraku statku

VonWong-design-photos-pod-woda-wrak

Zdjęcia są piękne same w sobie, bez imponujących szczegółów technicznych Sesja zdjęciowa pod wodą wiedzieć. Modelki, które również musiały być doświadczonymi freediverami (nurkami, którzy nurkują bez butli z tlenem), pozowali w okolicach wraku w pięknie unoszących się ubraniach dostarczonych przez międzynarodowego projektanta z Bali, Ali Charisma. Unoszące się na wodzie sukienki zamieniają je w niesamowicie piękne syreny lub nimfy z mitologii, które grożą oczarowaniem marynarzy swoim pięknem i zwabieniem ich w zimną, mroczną głębię.

Sesja pod wodą – kto stoi za tą trudną i ryzykowną pracą

podwodna-orkiestra-pomysł-by-wong

Do skomplikowanych Sesja zdjęciowa pod wodą Aby było to możliwe, Von Wong musiał najpierw znaleźć odpowiednich pomocników, którzy wesprzeli sesję. Zamiast foto-asystentów pomagali mu doświadczeni nurkowie bezpieczeństwa, którzy również dostarczali freediverom tlen ze swoich butli tlenowych. Podwodne środowisko uniemożliwiało korzystanie z luksusowego sprzętu studyjnego, takiego jak oświetlenie. Zespół mógłby się na to zdecydować Sesja zdjęciowa pod wodą wystarczy polegać na błyskach aparatów i naturalnym świetle. Na niektórych zdjęciach modele były nawet przywiązane do wraku statku. Nawet najmniejsze nieporozumienie mogło spowodować katastrofę podczas zdjęć.

Do zdjęć nie użyto Photoshopa (z wyjątkiem fazy postprodukcji)

VonWong-pod-wodą-modelka-sukienka

Modelki na tych zdjęciach naprawdę musiały wstrzymać oddech

untr-water-photography-wrak-bali-benjamin-von-wong-5

To prawdziwe syreny

bali-pod-woda-sesja-fotograficzna-benjamin-von-wong-6

Ponieważ jesteś doświadczonym freediverem, możesz wstrzymać oddech na 3 do 4 minut.

Pewnie dlatego tak dobrze czują się przywiązani do wraku statku. Były regularnie zaopatrywane w tlen przez profesjonalnych nurków bezpieczeństwa.

Za kulisami podwodnej sesji zdjęciowej Von Wong

kolaż-jak-zdjęcia-robi-wong

Nostalgiczny obraz

VonWong-pod-woda-pomysł-fotografia-model

 Wystrój

VonWong-pod-wodą-modelki-nurków

 Sztuka Wong 

model-wong-pod-wodny-royalty