Styl życia

Top 5 najlepszych ofert pracy na świecie: Kiedy praca sprawia przyjemność

najlepsze-prace-na-swiecie-organizatorzy-wesel-dla-hollywoodzkich-gwiazd

„To, co jest zabawą, nie przypomina pracy”. Niewielu jest prawdziwych szczęściarzy na świecie, którzy dobrze się bawią i są za to hojnie opłacani. Choć ścieżka do wymarzonej pracy może niektórym wydawać się niezbyt kręta, sukces zależy w dużej mierze od jakości oferowanych usług. Lista 5 najlepszych najlepsze oferty pracy na świecie, Opracowany przez CNBC jest tego dowodem. Tych 5 odnoszących sukcesy biznesmenów ma najlepszą pracę na świecie z najwyższym poziomem satysfakcji.

Lista najlepszych ofert pracy na świecie – 5. kupiec Ferrari

1948-Ferrari-Retro-Super-Samochód-166-MM

Profesjonalny historyk Ferrari i osobisty nabywca Ferrari Marcel Massini ma oko na samochody Ferrari w stylu retro. Ekspert samochodowy na zlecenie superbogatych podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu najdroższych samochodów Ferrari i kupuje je za miliony dolarów. Marcel Massini ma siedzibę w Zurychu.

Ekspert Ferrari Marcel Massini 

Praca marzeń-Ferrari-Expert-Marcel-Massini

Profesjonalny-Ferrari-historyk-osobisty-kupujący-Marcel-Massini

4. Organizatorzy megaimprez

Wesele-Mega-Przyjęcia-Colin-Cowie-Organizator

Nazywa się Colin Cowie. Mieszkający w Nowym Jorku mieszkaniec RPA jest znanym organizatorem imprez, guru stylu życia, gwiazdą telewizyjną i pisarzem. Wspaniałe imprezy i wystawne, luksusowe wesela dla hollywoodzkich gwiazd i celebrytów przyniosły mu międzynarodową sławę.

Wymarzona praca-organizator-mega-imprezy-wesela-colin-cowie

3. Projektant wnętrz prywatnych odrzutowców

eric-roth-prywatny-odrzutowiec-modernizacja-wnętrz

Eric Roth – wiodący na świecie dostawca wyposażenia wnętrz samolotów i usług modernizacyjnych, znajduje coraz więcej fanów wśród hollywoodzkich gwiazd, multimiliarderów i arabskich szejków. Dyrektor zarządzający Roth International Jet Interiors z siedzibą w Ronkonkoma w Nowym Jorku jest znany na całym świecie ze swojego talentu twórczego i umiejętności przekształcania „przestarzałych” wnętrz odrzutowców. Niezwykłe życzenia jego klientów to m.in. deski sedesowe ze skóry aligatora i pokryte 24-karatowym złotem oraz kino na pokładzie Private Jet.

Private-Jet-Boeing-Eric-Roth-wyposażenie-do-projektowania-wnetrz

luksusowe-prywatne-odrzutowce-Roth-International-Jet-Interiors

2. Producent jachtów luksusowych

Dubois-46m-Motor-Megajacht-Vries-Feadship

Henk de Vries produkuje zabawki dla miliarderów. Dyrektor zarządzający Vries Feadship Company z siedzibą w Aalsmeer w Holandii projektuje i buduje niesamowite mega jachty dla jednych z najbogatszych ludzi na świecie.

Henk-De-Vries-producent-zabawek-dla-miliarderów

1. Dealer Lamborghini

Lamborghini-dealer-Brett-David-najlepsza-praca-na-swiecie

Amerykanin Brett David sprzedał już samochody Lamborghini za ponad 2 miliardy dolarów, z których pierwszy – raperka Missy Elliot. Obecnie CEO największej firmy dealerskiej Lanbourghini w USA z siedzibą w Prestige Imports w Miami, młody człowiek z dobrym wyczuciem biznesu sam jeździ pozłacanym supermodelem Lamborghini.