Styl życia

Limitowane skórzane etui na iPhone’a 5 S – Poczuj się wyjątkowo!

limitowane skórzane etui na iPhone 5 S diamentowo-złota czaszka

iPhone 5S jest wciąż stosunkowo nowy, ale to nie przeszkadza szwajcarskiej firmie Golden Dreams wprowadzenia na rynek nowej edycji skórzanych etui. A jeśli lubisz luksus i chcesz udekorować swojego wiernego towarzysza w szczególnie oryginalny sposób, nie będzie Ci trudno dokonać wyboru ani popełnić błędu. Koperty wykonane są z czarnej skóry krokodyla i czaszki z 18-karatowego złota. To limitowane skórzane etui na iPhone 5 S jest dostępny za skromne 14650 dolarów. Z limitowaną edycją – wyprodukowano tylko 7 sztuk – możesz z dumą twierdzić, że posiadasz unikalny egzemplarz.

Limitowane skórzane etui na iPhone’a 5 S.

iPhone 5s limitowana edycja skórzane etui luksusowe akcesoria wzór czaszki

Czy ona to ma? limitowane skórzane etui na iPhone 5 S zaciekawiony? W takim razie możesz być zainteresowany, aby wiedzieć, że oprócz tych siedmiu, Golden Dreams stworzy jeszcze trzy czaszki. Zostaniesz ozdobiony ponad 550 białymi i czarnymi diamentami. A jeśli chodzi o złotą część, również masz wybór. Metal szlachetny oferowany jest nie tylko w kolorze żółtym, ale również w eleganckiej bieli lub delikatnej róży.

Edycja czaszki zostanie zaprezentowana w 2014 roku na Salon International de la Haute Horlogerie w Genewie i już wzbudza zainteresowanie wszystkich, którzy interesują się stylowymi i luksusowymi akcesoriami do smartfonów.

Luksusowe etui na iPhone’a z krokodylej skóry, które sprawi, że poczujesz się wyjątkowy

iPhone 5s skórzane etui skóra krokodyla czaszka 18-karatowe złoto

Błyszcząca i mieniąca się czaszka jest charakterystyczna dla czarnego skórzanego etui z efektownym i luksusowym wzorem krokodyla. Ozdoba składa się z dwóch części: głowy i zębów. Diamenty mienią się atrakcyjnie w każdym świetle i niewątpliwie przyciągają uwagę wszystkich. Sprawia, że ​​nie tylko serca wszystkich kobiet, ale i mężczyzn biją szybciej. Przyjrzyj się bliżej czaszce wysadzanej diamentami na poniższym obrazku.

Czaszka ozdobiona 550 czarno-białymi diamentami

skórzane etui czaszka edycja limitowana białe i czarne romby