Styl życia

Limitowana edycja zegarka C70 DBR1 od Christophera Warda

Szwajcarski mechanizm najwyższej jakości, edycja limitowana

ten Zegar C70 DBR1 autorstwa Christophera Warda w limitowanej edycji

Christopher Ward znany jest z wysokiej jakości zegarków, które jednak kosztują znacznie mniej niż jego konkurenci. Ceny poniżej tysiąca dolarów. Teraz pojawia się pytanie, dlaczego ten zegarek kosztuje 2675 dolarów?

Zegar C70 DBR1 autorstwa Christophera Warda – wykonany z metalu Aston Martin DBR 1/2

Oglądaj skórzaną bransoletkę dla fanów sportu pomysły na prezenty

Powodem nie jest szwajcarski mechanizm kwarcowy, aczkolwiek z wysoką jakością i certyfikatem COSC. Nie jest też wykonany ze złota ani ozdobiony diamentami. Wyjątkowa rzecz w tym Zegar C70 DBR1 z Krzysztofa Warda jest to, że jest wykonany z metalu Aston Martina DBR 1/2, który wygrał 24-godzinny wyścig Le Mans w 1959 roku.

Ten samochód jest jedynym, który wygrał Le Mans w stuletniej historii Aston Martina. Niedawno sprzedano go za 20 milionów funtów, co czyni go jednym z najdroższych samochodów, jakie kiedykolwiek sprzedano na aukcji. Podczas renowacji TMBArtMetal pomógł Christopherowi Wardowi zdobyć kawałek metalu. Użył tego na tylnej płycie limitowanej edycji Zegar C70 DBR1 autorstwa Christophera Warda.

Zegar C70 DBR1 – limitowana edycja dla fanów sportu

Zegarek ręczny C70 DBR1 zegarek szwajcarski projekt producenta

„Szukaliśmy czegoś wyjątkowego na to wydarzenie” — mówi Christopher Ward. „Kiedy Christopher Bennett z TMBArtMetal pokazał nam kawałek aluminium z oryginalnego Astona Martina DBR1/2, który wygrał 24-godzinny wyścig Le Mans, nasze nadzieje natychmiast wzrosły”.

Tylna płyta Zegar C70 DBR1 autorstwa Christophera Warda ma wygrawerowany ten sam numer 5, który zdobił Aston Martina tego pamiętnego dnia. Reszta obudowy (42 mm) wykonana jest z morskiej stali nierdzewnej w kolorze zielonym metalicznym, typowym dla brytyjskich samochodów wyścigowych, oraz włoskiego, brązowego skórzanego paska ze szwem i perforacją, dzięki czemu widać czerwony spód. Jest tylko 100 sztuk.

Aston Martin DBR 1/2 wygrał 24-godzinny wyścig Le Mans w 1959 roku

inspirowany zegarek na rękę szwajcarskiego producenta Digit Auto

Bardziej ekskluzywnie się nie da – powstało tylko 100 zegarków

Zegarek C70 DBR1 zegarek Christopher Ward producent