Styl mody

Jak prawidłowo nosić szelki dla mężczyzn – Instrukcje dla świadomych stylu mężczyzn

szelki dla mężczyzn męskie modne akcesoria szlufka do paska nosić

Historia pokazuje, że szelki męskie były nadal używane przez Ludwika XIV. Mieli wtedy inny cel, a mianowicie do trzymania broni. Później panowie uznali to akcesorium za dużo wygodniejsze niż same paski.Wielu mężczyzn korzystało z usług tego gadżetu i uważało go za szczególnie stylowy.

W rzeczywistości męskie szelki to specyficzny dodatek, który nie każdy wie, jak się nosić. Nie można z nim nosić każdego rodzaju odzieży i wyglądać elegancko lub odpowiednio wystylizować. Jest kilka szczegółów, które według stylistów mody warto znać jeszcze przed dokonaniem zakupu. Mogą jednak sprawić, że Twój wygląd będzie bardziej atrakcyjny i interesujący, na co nawet płeć przeciwna może spojrzeć w romantyczny sposób.

Szelki dla mężczyzn mogą nosić również kobiety. Kobiety dbające o modę również czerpią korzyści z tego ekscentrycznego akcesorium, tworząc własną stylową wizję. W tym poradniku skupimy się jednak na pokazaniu mężczyznom, jak prawidłowo nosić męskie szelki.

Odpowiednie szelki dla mężczyzn

szelki dla mężczyzn akcesoria odzieży męskiej stylowe trendy w modzie hipster fashion casual

Jeśli używasz szelek dla mężczyzn, powinny one zawsze stanowić absolutny kontrast z koszulą lub innym elementem garderoby. W przypadku podobnych odcieni styliści radzą wybrać inną kombinację. Możesz osiągnąć pożądany efekt dzięki zestawieniom kolorystycznym, które wzajemnie się podkreślają. Ważne jest również, aby uzyskać swobodny i atrakcyjny wygląd.

Z tego powodu rozważ męskie szelki jako element garderoby, który określi Twój własny styl. Duża część męskiej populacji preferuje pasek jako modny dodatek, ale zgodnie z aktualnymi trendami w modzie, obecnie bardzo popularne są również szelki dla mężczyzn.

Określ swój styl

szelki męskie dodatki do odzieży męskiej trendy w modzie uwzględniające styl szeroki garnitur nosić odpowiednią okazję

Takie dodatki noszą osoby szczególnie zależne od swojego stylu. Szelki dla mężczyzn robią dobre wrażenie, ale w żadnym wypadku nie są nachalne. W przeciwieństwie do paska, swoboda ruchów to zaleta szelek dla mężczyzn, jeśli chodzi o funkcjonalność. Dla niektórych jego komfort jest znacznie lepszy niż wyciskanie spodni z paska.

szelki dla mężczyzn akcesoria do odzieży męskiej trendy w modzie świadome stylu szerokie spodnie nosić różne modele

Oczywiście, jeśli chodzi o styl, zawodowcy bardziej interesują się aparatami ortodontycznymi dla mężczyzn. Jakość ma oczywiście swoją cenę, ale zastanów się też, czy naprawdę chcesz się zniechęcić możliwością dobrego wyglądu. Ponadto noszenie wysokiej jakości akcesoriów to nie tylko wyraz osobistego gustu, ale także własnego stylu i dobrego samopoczucia.

Jak stylizować szelki dla mężczyzn?

szelki męskie męskie modne dodatki świadome stylu trendy w modzie hipster skate

Panowie powinni mieć pewność, że w swojej garderobie sprawdzi się aparat ortodontyczny dla mężczyzn. Możesz nie wiedzieć dokładnie, jak je nosić. Tutaj przedstawiamy kilka przykładów, które możesz wypróbować samodzielnie.

Swobodny i fajny wygląd

szelki dla mężczyzn męskie modne dodatki świadome stylu trendy w modzie hipster fashion casual punk

Szelki dla mężczyzn mogą naprawdę uatrakcyjnić Twój swobodny wygląd. Jeśli założysz je na zwykłą koszulę lub koszulę, połączenie z dobrze wyglądającymi chinosami, jak w powyższym przykładzie, byłoby bardzo odpowiednie. Najlepiej zakasać rękawy i dodać inne akcesoria. To może sprawić, że spotkanie będzie niesamowite. Szelki męskie to tak naprawdę element stroju, który od razu rzuca się w oczy.

Szelki w stylu Wall Street dla mężczyzn

szelki dla mężczyzn akcesoria odzieży męskiej trendy w modzie modne wilk z wall street business look

Jeśli dążysz do korporacyjnego wyglądu, szerokie szelki są zdecydowanie właściwym wyborem dla Ciebie. Być może widzieliście już film „Wilk z Wall Street” z Leonardo Di Caprio w roli głównej. Możesz również czerpać z tego inspirację dla swojego biznesowego wyglądu. Jeśli nosisz je odpowiednio dla mężczyzn, masz większe szanse na sukces w swojej karierze.

Rebel w stylu indie i punk

szelki dla mężczyzn trendy w modzie buntownicy hipster styl punk świadoma biała koszula

Szelki są bardzo popularne na scenie punkowej, a styl, który z nich tworzysz, może być świetną inspiracją do dziwacznego stroju. Dzięki cienkim szelkom na znoszonej koszulce w połączeniu z dżinsami i punkowymi dodatkami możesz uzyskać wywrotowy wygląd, który wyraża Twoją osobowość. Niekoniecznie musisz ubierać się jak prawdziwy punk, ale możesz czerpać z tego inspirację, aby dostosować ten styl ubioru do swojego.

Ponieważ jednak moda męska zawsze zmierza w kierunku uznania i jakości, szelki dla mężczyzn możemy dziś widzieć tylko jako dodatkowy element w eleganckiej odzieży męskiej. Dlatego w kilku następnych wierszach opisujemy kilka wskazówek dotyczących noszenia szelek, które mogą znacząco wpłynąć na elegancję Twojej odzieży.

Szelki męskie z guzikami

szelki dla mężczyzn modne dodatki męskie świadome stylu trendy w modzie szerokie guziki do garnituru

To jest naprawdę zasada eleganckiej mody męskiej, której nie należy lekceważyć. Eksperci z branży twierdzą, że męskie szelki należy zawsze zapinać. Liczymy na to, ale wybór nadal pozostawiamy Wam.

Zła możliwość łączenia z paskiem

Szelki dla mężczyzn męskie modne dodatki nie noszą z paskiem

Szelki dla mężczyzn to jeden ze sposobów na utrzymanie spodni w dobrym stanie. Do tego samego ma służyć pasek. Z tego powodu zdecydowanie zalecamy unikanie tej kombinacji. To tak samo, jak połączenie muszki z krawatem. Lepiej wybierz jeden z dwóch możliwych wariantów.

Czy szlufki są w porządku??

szelki dla mężczyzn męskie modne akcesoria szlufka do paska nosić

Oto temat, który może wywołać ożywioną debatę: czy męskie szelki zapinane na guziki pasują do szlufki? Hardliners powiedzą ci, że to nie jest dobra kombinacja. Prawdopodobnie możesz się z tym pogodzić. Jednak fajnie jest, gdy masz różne opcje. Zwłaszcza, gdy wydajesz pieniądze na garnitur na miarę. Czasami możesz chcieć założyć męski garnitur, ale nadal mieć szelki, jeśli pozwala na to strój. Nie ma nic złego w noszeniu szelek ze szlufkami dla mężczyzn. Wygląda jednak czyściej, bardziej wyrafinowanie i bardziej angażująco, gdy pominiesz szlufkę.

Właściwa postawa

szelki dla mężczyzn męskie modne dodatki styl świadome trendy w modzie koszula regulacja regulatora pokrętła

W przeszłości szelki dla mężczyzn były dostępne w różnych rozmiarach i długościach. Obecnie oferowane są z regulatorami. Wybierając odpowiednią długość, należy zachować równowagę między zbyt luźnym a zbyt ciasnym. To ostatnie może prowadzić do niewygodnego ściągania spodni między pośladkami. Naszą radą w tym przypadku byłoby działanie na wyczucie. Na pewno będziesz wiedzieć, kiedy prawidłowo wyregulowałeś szelki.

Zwróć uwagę na obwód talii

szelki dla mężczyzn modne dodatki męskie świadome stylu trendy w modzie styl szeroki garnitur nosić subtelnie

Szelki dla mężczyzn najlepiej komponują się ze spodniami z niewielką ilością miejsca w talii. Jeśli krawiec dopasowuje spodnie ciasno lub idealnie do talii, na ogół nie potrzebujesz szelek. Chyba że chcesz dodać modny akcent do swojego wyglądu.

Szelki dla mężczyzn jako subtelny dodatek

szelki dla mężczyzn męskie modne dodatki świadome stylu trendy w modzie szeroki garnitur nosić biała koszula czarna

W eleganckiej modzie męskiej niekoniecznie musisz afiszować się z parą szelek. Noszony jako subtelny dodatek, będziesz mógł w skromny sposób podkreślić elegancję i styl stroju.

Właściwy strój wieczorowy

szelki dla mężczyzn męskie modne dodatki trendy w modzie nosić białą koszulę strój wieczorowy - kopia

Jeśli chodzi o strój wieczorowy, szelki są nieodzownym elementem męskiej garderoby. Aby pochwalić się klasycznym gustem, wybierz eleganckie szelki, odpowiednie na konkretną okazję.

Na koniec mamy nadzieję, że niektóre pomysły i porady z tego postu okażą się przydatne. Najważniejszą rzeczą do rozważenia jest odpowiednie połączenie odzieży i akcesoriów. Powinno to nie tylko odpowiadać Twojemu stylowi, ale także być gustowne i dopasowane do okazji. W ten sposób rośnie twoja pewność siebie, co na pewno zauważą ludzie wokół ciebie. Jeśli jednak po prostu dodasz męskie szelki do swojego zwykłego stylu, również nie będziesz wyglądać nie na miejscu.