Schudnij, zdrowe odżywianie

Czy detoks z jagód acai i utrata wagi są szkodliwe?

pyszne owocowe przeciwutleniające produkty do detoksykacji ciała

Detoks ciała i to Schudnij z jagodami acai – produkty stały się w ostatnich latach bardzo modne. Gwiazdy takie jak Oprah Winfrey przysięgają, że cudowny lek – czy to jako krem ​​do pielęgnacji skóry, czy jako ważny element diety – ujędrnia ciało i topi zbędnych kilogramów. Ale czy jagody są tak skuteczne, czy też ukrywają zagrożenia dla zdrowia za obietnicami??

Odchudzanie z jagodami acai – kryje się za tym zagrożenie dla zdrowia?

Dieta odchudzająca przygotowująca pyszne koktajle

Jagody Acai pochodzą z Ameryki Południowej – rosną na palmie kapuścianej i mają kolor od ciemnoczerwonego do fioletowego. Podobnie jak jagody zawierają ważne antyoksydanty, kwas linolowy i liczne witaminy, które w zasadzie mają dobroczynny wpływ na organizm i skórę. W Brazylii je się je na surowo, podczas gdy w Ameryce Północnej ludzie wolą z nich robić koktajle.

Jagody acai to zdrowa żywność – ale najczęściej są mieszane z innymi produktami, które mogą być potencjalnie szkodliwe dla zdrowia. Tabletki na Schudnij z jagodami acai często zawierają kofeinę, abyś poczuł się energiczny i szybciej spalał tłuszcz. Ciało powoli przyzwyczaja się do wysokiego poziomu kofeiny. Jeśli nagle przestaniesz brać tabletki, organizm nagle przestanie otrzymywać kofeinę – co może prowadzić do bólów głowy lub bezsenności.

Odchudzanie z jagodami Acai – istnieją skutki uboczne?

Jagody acai cytrynowe z Ameryki Południowej zdrowe

Produkty dla Schudnij z jagodami acai często zawierają chińskie zioła, które mogą mieć działanie przeczyszczające. Dlatego przed rozpoczęciem diety wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem w sprawie skutków ubocznych.

Osoby uczulone na Polskę mogą reagować na produkty z jagodami acai – powinny zatem przetestować z mniejszymi porcjami, czy tak jest.

Wniosek jest prosty – jagody acai są w zasadzie dobre dla zdrowia. Ale nie przesadzaj – zbilansowaną dietę można stworzyć tylko z pomocą lekarza. Efekty uboczne są głównie związane z dodatkami, które zawierają niektóre produkty odchudzające.

Obiad sałatka detoksykacja ciała warzywa owocowe

Dieta Acai Jagody Przeciwutleniacze Owoce Ameryka Południowa

Tymczasem dieta odchudzająca jagody acai

Banan Jagody Acai Truskawki Pyszne Orzechy

Jagody Acai rozmiar wyszczuplający kolor