Schudnąć, zdrowie

Skuteczna liposukcja brzucha, nóg i bioder

mierniki-kobiety-liposukcja-instrukcje-zabiegu

Lipoaspiracja – Liposukcja brzucha, nóg i bioder, to najskuteczniejszy sposób na upiększenie sylwetki. To lokalizuje sakwy, biodra i pełny brzuch. Stosuje się go również do kostek, ramion lub wewnętrznej strony ud, ale rzadziej. Lipoaspiracja jest faktycznie przeznaczona do miejsc, w których gromadzi się tłuszcz, a nie do usuwania skóry.

 Liposukcja brzucha, nóg i bioder – skuteczna lipoaspiracja

Niektóre części ciała mogą gromadzić nadmiar tłuszczu pomimo regularnych ćwiczeń, zdrowej diety i specjalnych kremów. Przez Liposukcja brzucha, Nogi i biodra możesz pozbyć się tego tłuszczu, ponieważ działa on w głąb i jednocześnie na górną warstwę.

Liposukcja brzucha, nóg i bioder – jakie są jej kryteria?

trzy-kobiety-w-fitness-na-roweru-fitness

Jeśli Twoja skóra jest nadal jędrna i elastyczna, nie masz nadwagi, a żyły są w dobrym stanie, są idealnymi kandydatami do lipoaspiracji. Jeśli masz nadwagę wrażliwą na tłuszcze, powinno to z kolei stać się częścią całego procesu przebudowy ciała, aby:

  • Aby ustabilizować swoją wagę, aby zrzucić kilka kilogramów.
  • Wzmocnij układ naczyń krwionośnych.

Jak działa liposukcja na brzuchu, nogach i biodrach??

To Liposukcja brzucha, Nogi i biodra wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub analgezji neuroleptycznej, w zależności od ilości tłuszczu. Najpierw tłuszcz jest infiltrowany wodą i adrenaliną, co zmniejsza krwawienie. Następnie pod skórę wprowadza się cienką, krótką kaniulę. Tłuszcz upłynnia się i jest odsysany. Chirurg upewnia się, że Liposukcja brzucha, Nie umieszczaj nóg i bioder zbyt blisko mięśni, aby nie wywołać krwawienia lub zbyt blisko skóry, aby ich nie uszkodzić, ponieważ może to spowodować nieestetyczne wgniecenia.

W dzisiejszych czasach będzie Liposukcja brzucha, Nogi i biodra nakładane na powierzchnię. Służy do tego mikrokaniula, dzięki której skóra może być lepiej wygładzona. Można tu również zastosować ultradźwięki, ale tylko w przypadku stwardniałych mas lub anomalii na powierzchni skóry.

Pod koniec operacji chirurg zszywa nacięcia i wykonuje pasowanie z wciskiem. Skóra, z której usunięto tłuszcze, stała się bardziej miękka. Potrzebuje teraz czasu, aby wyleczyć nowy mięsień. To nada mu swój kształt.

Co dzieje się po liposukcji na brzuchu, nogach i biodrach?

liposukcja-odsysanie-tłuszczu-talia-kobieta

Pobyt w szpitalu po Liposukcja brzucha, Nogi i biodra wahają się od kilku godzin do nawet 3 dni. Opatrunek prasowy należy nosić prawie bez przerwy przez 15 do 21 dni. Mogą wystąpić krwiaki, ale szybko ustępują po założeniu bandaża i sesjach drenażu limfatycznego. Najprawdopodobniej odczujesz również ciągnięcie w okolicy brzucha i ud, gdzie wykonywany był zabieg. Stosowanie lodów i kremów przeciw siniakom może być skutecznym sposobem na złagodzenie uczucia pieczenia, którego będziesz doświadczać przez pierwsze kilka dni.

Przywracanie ciała

Normalną wydajność odzyskasz 4 do 8 dni po Liposukcja brzucha, Nogi i biodra z powrotem. Możesz zacząć ćwiczyć stopniowo po miesiącu. Efekt końcowy można zobaczyć po dwóch do sześciu miesiącach. Twoje nogi i biodra staną się szczuplejsze, a brzuch bardziej płaski i jędrny.

Możesz wrócić na siłownię po co najmniej miesiącu

Liposukcja-skuteczna-kobieta-na-roweru-fitness

Liposukcja jest szczególnie skuteczna w walce z cellulitem 

liposukcja-odsysanie-tłuszczu-na-biodrach-kobieta

Specjaliści określają strefy problemowe

Kobieta-odsysająca-odsysanie-brzuszka-kobieta