samochody

VW E-Up: nowy samochód elektryczny już jest

biały korpus świateł przednich VW,

Oryginalny VW E-Up został zaprojektowany jako typowy samochód miejski, aby spodobać się kierowcom od Londynu po Delhi i São Paulo. Sprytna konstrukcja umożliwia stosunkowo przestronną kabinę z miejscem dla czterech dorosłych osób pomimo niewielkiej powierzchni podstawy, tak, to E-Up! To bez wątpienia miejski samochód stulecia. I tak, wykrzyknik jest oficjalnie częścią nazwy samochodu.

VW E-Up- niższy koszt i elastyczność niż trendy rynkowe

Krajobraz-Coupe-VW-E-UP

Elektryfikacja pojazdów otwiera kolejny rozdział w mobilności, a samochodów elektrycznych oczekiwano od dawna. BMW, Renault i Nissan stworzyły swoje samochody elektryczne od podstaw. Zamiast iść w ślady konkurencji, rodzina VW pracowała nad istniejącymi modelami i tak nad nowym VW E-UP Projekty samochodów z wykorzystaniem niższych kosztów i elastyczności zgodnie z trendami rynkowymi.

VW E-UP jest prawie jak standardowy samochód

Nadwozie-Tire-Coupe-białe

Od początku było VW E-Up  opracowany ze względu na silnik elektryczny. Kabina zachowuje swoje miejsce dzięki wbudowaniu akumulatorów i dodatkowych elementów w podłogę pojazdu. Informacje o żywotności akumulatora i zmianie biegów, które są teraz w sprytnym systemie odzyskiwania energii, pozostają ukryte, co sprawia, że ​​E-Up jest bardzo podobny do standardowego samochodu.

Zalety i wady E-UP

Wystawa-Samochody-VW-E-UP

Jednak po przejechaniu nim przekonasz się, że jest to zupełnie inne doświadczenie. Nasza trasa testowa wokół centrum Londynu oraz po wiejskich drogach i wąskich uliczkach pokazała zalety i wady jazdy elektrycznej. Z jednej strony jest to przyjemny ślizg w ciszy, a VW E-Up jedzie szybko (rozpędza się do 0-62 mil na godzinę w ciągu 12,4 sekundy).Wada typowa dla samochodów elektrycznych: „Strach przed zasięgiem”. Byliśmy trochę zdesperowani, gdy sami zobaczyliśmy dane dotyczące zużycia energii. W końcu wyłączyliśmy ogrzewanie, żeby trochę oszczędzić baterię. Dla kierowców zorientowanych na miasto te obawy są chyba niepotrzebne, dla nich ważniejsze jest pokonywanie kilku kilometrów dziennie, ale każdy, kto musi lub chce jeździć na dłuższych dystansach, potrzebuje nerwów ze stali.

Żywotność baterii

Stacja benzynowa-E-Up-VW

Podobnie jak w przypadku wszystkich samochodów elektrycznych, żywotność baterii zależy od sposobu prowadzenia samochodu. Oficjalne numery z VW przez E-Up to zasięg około 75 do 103 mil latem i 50-75 mil zimą. Kierowca ma pewien stopień interwencji poprzez system odzyskiwania energii i wybór trybu jazdy: Normal, Eco i Eco Plus. Te trzy opcje stopniowo zmniejszają moc i systemy elektryczne na pokładzie. Standardowe ładowanie baterii wystarcza na 9 godzin, zanim samochód wyschnie, podczas gdy ładowarka wystarczy na pół godziny.

Czysta radość z jazdy

Drzewa-Krajobraz-jazda-zabawa-VW-E-Up

Posiadanie samochodu elektrycznego ma ogromne zalety. Przede wszystkim należy wspomnieć o aspekcie ekologicznym, energia elektryczna może pochodzić ze źródeł odnawialnych. I chociaż płacisz trochę więcej za samochód, koszty eksploatacji są znacznie niższe. Co więcej, elektryczny układ napędowy otwiera nieskończone możliwości projektowania samochodów i widzimy nadchodzące ciekawe produkty. Pozostaje tylko kierowca za kierownicą! To teraz nowa generacja e-samochodów, w których możesz doświadczyć czystej radości z jazdy!

Wspaniały widok

Wewnętrzna prędkość foteli na kierownicy

Samochód rodzinny

Coupe-body-VW-E-UP-apartamenty-

Piękny towarzysz miasta

Opony do samochodów miejskich samochodów elektrycznych VW

Wizja się spełniła

Tyre-Lampki-Coupe-żółte-VW-E-UP

Baw się podczas jazd próbnych

Kolej-Biały-E-Up-Krajobraz górski