samochody

Tajemniczy Range Rover Hamann Mystere 2014

Rover Mystere przednie światła dzienne LED

Hamann ma do swojego Mystere Range Rover 2014 Program dodał nowy model. Wcześniejsza wersja była fińska z różem, natomiast nowa wersja zachwyca prostym wyglądem i matowym szarym kolorem. Samochód został niedawno zaprezentowany fanom we Frankfurcie.

Mystere Range Rover 2014 zdobywa wyniki w nowoczesnym wyglądzie

Mystere Range Rover w kolorze szarym widok z boku

Przód ma nowy Mystere Range Rover 2014 otrzymał spoiler firmy Hamann ze zintegrowanymi światłami dziennymi LED. Przednie panele z włókna węglowego, oryginalny wygląd drzwi i nadkola przyczyniają się do dynamicznego wyglądu. 23-calowe kute felgi chronią opony samochodowe 305/30 R23. Również we wnętrzu auto zachwyca eleganckimi kształtami i harmonijną estetyką – skórzane siedzenia ozdobione są logo firmy, progi drzwi wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Samochód jest dostępny z trzema i pięcioma drzwiami.

Mystere Range Rover 2014 – świetny charakterystyczny charakter

Rover Mystere wersja widok z przodu

Nowa Mystere Range Rover 2014 prezentuje się nie tylko poprzez specjalną estetykę o wysokim poziomie atrakcyjności. Rama zapewnia jeszcze lepsze trzymanie się drogi. Również pod względem niezawodności nowa wersja powinna zdobyć punkty w porównaniu do swojego różowego poprzednika. Samochód jest napędzany 5-litrowym silnikiem V8, ale producent nie ujawnił żadnych dalszych szczegółów dotyczących maksymalnej prędkości i przyspieszenia.

Tajemnicze czarne skórzane fotele w stylu coupe

Wewnętrzny system audio wideo Range Rovera

Logo firmy Rover 2014 do wnętrza skórzanego fotela

Hamulec sprzęgła z logo Range Rovera

Range Rover 2014 tył w kolorze srebrnym