samochody

Samochód kempingowy i ekspedycyjny Mercedes Lennson 3C firmy Orangework: Ekskluzywny domek mobilny

pojazd podróżniczy i ekspedycyjny mercedes lennson 3c orangework

Firma Orangework z siedzibą w Niemczech od 15 lat przekształca ciężarówki z napędem na wszystkie koła w praktyczne pojazdy ekspedycyjne. Ale konwertowane są nie tylko ciężarówki, ale także znane pojazdy terenowe, takie jak Mercedes G-Class. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu kamper i pojazd ekspedycyjny Mercedes Lennson 3C, który określany jest mianem najlepszego pojazdu terenowego i ekspedycyjnego. Więcej o wyposażeniu technicznym i imponującym wystroju wnętrza kampera zdradzimy w artykule!

pojazd ekspedycyjny pojazd terenowy mercedes lennson 3c żółty

Z przodu ekskluzywny Mercedes Benz G320, z tyłu Lennson 3C z przestronną kabiną – to pojazd podróżniczo-wyprawowy Orangeworka. Uderzający żółty kolor nawiązuje do postmobilu, a projekt bardziej przypomina pojazd wojskowy. Jest to jednak dobrze wyposażony kamper, o którym marzy wielu wczasowiczów.

mercedes g klasa pojazd ekspedycyjny foteliki samochodowe czerwony czarny

Ponieważ bazą techniczną jest imponujący Mercedes G320, pojazd ma takie samo wyposażenie techniczne jak SUV klasy G. Dzięki mocy 224 KM kamper z łatwością poradzi sobie w trudnym terenie w niesprzyjających warunkach pogodowych. Samochód jest również wyposażony w automatyczną skrzynię biegów 7G-Tronic od Mercedesa, ma stały napęd na wszystkie koła, a prześwit wynosi 45 centymetrów. W ten sposób Mercedes Lennson 3C Camper jest jak najlepsze połączenie samochodu terenowego i pojazdu ekspedycyjnego.

Kabina kampera prace wykończeniowe kuchnia część dzienna

Na pierwszy rzut oka trudno sobie wyobrazić, że ta przestronna kabina znajduje się na tyle Mercedesa Klasy G. Wewnątrz Lennson 3C jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz. Kamper posiada aneks kuchenny, małą łazienkę z toaletą i prysznicem oraz część wypoczynkową, która zamienia się w wygodną część sypialną.

mercedes lennson wnętrze kampera kuchnia łazienka

Chociaż łazienka jest naprawdę wąska, jest wystarczająco dużo miejsca na toaletę i prysznic. Znajduje się w przedniej części kabiny, gdzie nadal masz dostęp do fotelików samochodowych.

orangework lennson 3c mercedes wyposażenie wnętrza kabiny mobile home

Ponieważ często podróżujesz z dużą ilością bagażu, pojazd podróżny i ekspedycyjny oferuje dużo miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. Szafki górne i dolne są wszędzie w kabinie i zapewniają większy porządek w kamperze.

miejsce do spania samochód kempingowy pojazd ekspedycyjny mercedes wewnątrz

Ten projekt Orangework nie jest przebudową ciężarówki, ale przebudową pojazdu terenowego, więc niestety w kabinie nie ma wystarczająco dużo miejsca na oddzielną sypialnię. Ale część wypoczynkową można szybko przekształcić w łóżko. Stół po prostu obniża się do wysokości siedziska, a następnie nakłada na niego miękką wyściółkę.

pojazd ekspedycyjny mercedes klasy g pojazd terenowy

Mercedes Benz Lennson 3C Camper to idealne połączenie ekskluzywnego pojazdu terenowego i praktycznego kampera, nie sądzisz? Jednak ci, którzy chcą również wymarzonego pojazdu kempingowego, powinni spodziewać się ceny około 350 000 euro.

* Dowiedz się więcej o orangework tutaj.