samochody

Rower elektryczny Audi wykonany z węgla i z komputerem z ekranem dotykowym

Wskazówki dotyczące projektowania opon z włókna węglowego audi!

Niemiecki producent samochodów Audi ukończył szczególnie ciekawy produkt i będzie miał swoją premierę w przyszłym tygodniu podczas Wörthersee Tour w Austrii. Nie jest to jednak samochód, jak mogłoby się wydawać, a rower z silnikiem elektrycznym. Do tego Rower elektryczny Audi Aby było również idealnie, firma zwróciła się do kierowcy wyścigowego Juliena Duponta, który regularnie przeprowadzał jazdy testowe i dzielił się swoją opinią.

Rower elektryczny Audi o nowoczesnym designie

audi bike electric motor e tron ​​kierownica z włókna węglowego

Konstrukcja roweru jest bardzo imponująca. Rama wykonana jest z karbonu. To samo dotyczy 26-calowych opon i tylnego wahacza. Ale pomimo tego ultralekkiego materiału, rower elektryczny Audi waży całe 26 kilogramów. Głównym tego powodem jest silnik elektryczny. Ma moc 3 HP i 2,3 kW. Jednak te imponujące fakty dotyczące roweru nie wystarczą. Dodatkowo jest komputer z ekranem dotykowym, który można podłączyć do smartfona przez W-LAN. W ten sposób można publikować nagrane filmy. Jak należy robić filmy podczas jazdy, prawdopodobnie zastanawiasz się? Cóż, po prostu z kaskiem z wbudowaną kamerą, który pasuje do roweru elektrycznego Audi!

Rower elektryczny Audi – siodełko regulowane za naciśnięciem przycisku

audi elektryczny przycisk siodełka rowerowego z włókna węglowego

Siodełko w rowerze elektrycznym Audi zapewnia komfort i odpowiednią wysokość siedziska, które można łatwo dostosować do dowolnej wysokości za naciśnięciem przycisku. W przypadku sztucznej jazdy na rowerze możesz po prostu umieścić siodełko na wysokości ramy i w razie potrzeby przywrócić je do pożądanej wysokości. A tryb wheelie pomaga również w sztucznej jeździe na rowerze. Z jego pomocą nawet początkujący mogą wykonywać triki dla zaawansowanych.

Rower elektryczny Audi w kolorze szarym

pomysł na rower elektryczny opona 26-calowa szara metalowa konstrukcja audi

Produkcja rowerów elektrycznych we współpracy z Julien Dupont

pomysł na projekt roweru elektrycznego końcówki opon czarna rama pedały

Budowa ramy rowerowej Audi 

rama roweru elektrycznego element czarny szkic model audi

Rower Audi w fazie planowania

audi elektryczny szkic roweru pomysł na projekt nowoczesny

Szkic roweru elektrycznego Audi

projekt szkicu ramy roweru elektrycznego audi

E-rower od Audi.