samochody

Nowe Ferrari California T 2014 ryczy z ośmiocylindrowym silnikiem!

Ferrari California T nowe 2014, przedni prawy

Nowa Ferrari California T 2014 zaskoczy wszystkich fanów marki ośmiocylindrowym silnikiem. Ten luksusowy samochód o mocy 560 KM to czysta przyjemność z jazdy!

Ferrari California T 2014 – inspirowane Formułą 1

Model California T 2014 przód czerwony kolor

 Nowa Ferrari California T 2014 inspiruje tradycyjnym wyglądem – szlachetny czerwony kolor i składany hardtop stały się znakami rozpoznawczymi producenta. Ale za z grubsza prostą fasadą dwumiejscowego samochodu kryje się prawdziwe arcydzieło techniczne – silnik V8 o pojemności skokowej 3,9 l! Zainspirowany Formułą 1 turbodoładowany silnik z łatwością przyspiesza do 100 km/h w zaledwie 3,6 sekundy. Nic dziwnego, ponieważ seria California T wyprzedza swojego poprzednika o ponad 70 KM. Producent zastosował specjalną technikę produkcji, aby zachować bogaty dźwięk silnika – ryczy on jak silnik wolnossący!

Szybki, szybszy, Ferrari California T 2014

Widok z boku z 2014 r. Szybki samochód sportowy w kolorze czerwonym

Wyposażony w najnowszą generację amortyzatorów, nowy punktuje Ferrari California T 2014 także w obszarze bezpieczeństwa w drodze. Ulepszona skrzynia biegów i hamulce węglowe przyczyniają się do stabilnego zachowania podczas jazdy, a samochód szybko reaguje na zmiany kierunku. Dzięki łatwej obsłudze kierowca może z łatwością pokonywać zakręty, podczas gdy pasażer cieszy się pięknym krajobrazem.

Znawcy uważają, że Ferrari można ocenić tylko wtedy, gdy jeździ się nim ze złożonym twardym dachem. Model California T można przekształcić w kabriolet w zaledwie 14 sekund za naciśnięciem przycisku. Kokpit zachwyca luksusowymi i wygodnymi skórzanymi fotelami oraz deską rozdzielczą pokrytą brązową skórą. Tradycyjna aerodynamiczna konstrukcja Ferrari nadaje samochodowi elegancki wygląd. Nowe Ferrari będzie świętować swoją premierę w Genewie na początku przyszłego miesiąca. Informacje o cenie nie są jeszcze dostępne, ale jego poprzednik był już w segmencie wysokich cen.

Wygodne dwumiejscowe – fotele i deska rozdzielcza obite skórą

Dwumiejscowe skórzane tapicerowane fotele Ferrari 2014 California T wewnątrz

Dzięki ośmiocylindrowemu silnikowi nowe Ferrari California T 2014 może przyspieszyć do 100 km/sw 3 sekundy

nowy Ferrari California T rok 2014 czerwony kolor widok z boku składany twardy top

Dzięki mocy 560 KM ten sportowy samochód zachwyci wszystkich fanów Formuły 1

nowe samochody 2014 Ferrari California T 2014 widok z tyłu