samochody

Motocykl BMW Apollo Streamliner o futurystycznym designie

futurystyczny motocykl bmw apollo streamliner

Jeśli jesteś fanem BMW, a zwłaszcza motocykli tej marki, ten projekt z pewnością Cię zachwyci. Motocykl BMW Apollo Streamliner to projekt Mehmeta Doruka Erdema i prawdopodobnie mniej nadaje się do codziennego użytku. W rzeczywistości został stworzony jako prywatny projekt, a projektant skupił się w szczególności na prędkości i osiągach motocykla. W ten sposób Erdem nie zmienił całkowicie projektu BMW, ale zachował go z kilkoma kluczowymi szczegółami. Możesz przyjrzeć się bliżej oryginalnemu projektowi tego oszałamiającego motocykla BMW Apollo Streamliner w naszej galerii poniżej.

BMW Apollo Streamliner z brązowym siedziskiem

bmw apollo streamliner srebrne boczne tylne koło brązowe

Projekt jest połączeniem futurystycznego i tradycyjnego stylu, przy czym ten ostatni charakteryzuje się brązowym siedzeniem, widocznym silnikiem i zawieszeniem tylnego koła. Futurystyczną stroną motocykla BMW Apollo Streamliner jest przednia część. Spełnia dokładnie to, co powinien spełniać każdy fartuch przedni. Powietrze przeciwne powinno mieć możliwość ślizgania się bez wpływu na kierowcę lub osiągi motocykla.

BMW Apollo Streamliner – połączenie wzornictwa stylu tradycyjnego i futurystycznego

silnik wydechowy apollo design motocykl bmw

Tylne koło jest bardzo szerokie. Powodem tego jest najprawdopodobniej zapewnienie bezpiecznego tarcia podczas jazdy z dużą prędkością. Z drugiej strony przednie koło jest całkowicie zakryte przednim fartuchem. W ten sposób jest chroniony przed hamującymi przeciągami powietrza. Nie uważasz, że ten projekt BMW Apollo Streamliner naprawdę przyciąga wzrok? Sam zobacz!

BMW Motorrad Streamliner z szerokim tylnym kołem

bmw streamliner nowoczesne siedzenie tylnego koła silnika wydechowego

Streamliner BMW o ulepszonych osiągach

apollo streamliner futurystyczne gwiazdy designu droga mleczna przestrzeń

BMW Apollo Streamliner z przodu

streamliner apollo przedni fartuch reflektory srebrny lakier bmw

Zaprojektowane przez Mehmet Doruk Erdem.