samochody

Mitsubishi Lancer Evolution X 2014 jako edycja limitowana

Obchody 40. urodzin Mitsubishi Lancer Evolution X

Mitsubishi wskrzesza Evo X, aby świętować swoje 40. urodziny w Europie. I to znacznie lepiej niż ciasto, którego się spodziewano. Nowa Mitsubishi Lancer Ewolucja X ma nawet wyższą wydajność niż jego poprzednik. Specjalna edycja FQ-440 MR zawiera remapę ECU, kolektor wydechowy Janspeed, HKS Turbo i większy intercooler. Wszystkie one przyczyniają się do mocy 440 KM i momentu obrotowego 558 Nm z 2,0-litrowego silnika. Napęd na wszystkie koła odbywa się za pośrednictwem sześciobiegowej, dwusprzęgłowej skrzyni biegów.

Mitsubishi Lancer Ewolucja X 2014

Mitsubishi Lancer Evolution X 2014 40. urodziny europa

ten Mitsubishi Lancer Ewolucja X ale nie tylko pod względem wydajności. Tylne i przednie zawieszenie zostało obniżone. Ma też hamulce Alcon z sześciotłoczkowymi zaciskami hamulcowymi z przodu, nowe 18-calowe felgi BBS, ksenonowe reflektory i wycieraczki, które producent Mitsubishi nazywa „Motorsport Silicone”.

Mitsubishi Lancer Ewolucja X

Mitsubishi Lancer Evolution 2014 widok z przodu

Zmieniono również wnętrze. Z Mitsubishi Lancer Ewolucja X otrzymał zestaw foteli kubełkowych Recaro, zestaw audio z ośmioma głośnikami i 7-calowym wyświetlaczem do systemu nawigacyjnego. Bluetooth służy do odtwarzania muzyki i klimatyzacji.

Mitsubishi Evolution X 2014 widok z boku

Mitsubishi FQ-440 MR oferuje również możliwość przechowywania różnych danych. Rejestruje styl jazdy, osiągi, diagnostykę pojazdu i lokalizację. Jeśli chcesz go kupić, najlepiej zacząć oszczędzać. Jedna z 40 sztuk kosztuje aż 50 000 funtów. Rozważ także konserwację. Pierwsza wymiana oleju jest konieczna po 1600 km. Następnie odbywa się to co 6 miesięcy lub co 7000 km.

Rozważenie Mitsubishi Lancer Evolution X 2014

Lepsza wydajność Mitsubishi Lancer Evolution X 2014

Limitowana edycja Mitsubishi Lancer Evolution X z okazji 40. urodzin