samochody

Mercedes-Benz Klasy S Coupé – Poznaj nowy supersamochód

Benz S Class Coupé z przodu 3

Poznaj najnowszy samochód Mercedes-Benz Klasy S Coupé wiedzieć! To jedna z najpiękniejszych kreacji firmy Mercedes – Benz. Światowa premiera Mercedesa Klasy S Coupe odbędzie się w Genewie w przyszłym miesiącu. Samochód pojawi się na rynku w drugiej połowie 2014 roku. Samochód dwudrzwiowy będzie początkowo posiadał silnik V8, dwie turbiny i pojemność 4633 centymetrów sześciennych. Silnik ma moc 335kW lub 455 KM i maksymalny moment obrotowy 700 Nm.

Mercedes-Benz Klasy S Coupé – MAGIC BODY CONTROL

Wnętrze Mercedesa Klasy S Coupé1

Specjalnością tego samochodu będzie MAGIC BODY CONTROL. Ta funkcja pozwala na to Mercedes-Benz Klasy S Coupé zachowywać się jak motocyklista lub narciarz podczas pokonywania zakrętów. Wpływ przyspieszenia bocznego na pasażerów w zakrętach przechylonych jest znacznie zmniejszony i siedzą pewnie na swoim miejscu. Ta nowa funkcja sprawia, że ​​jazda jest wygodniejsza i przyjemniejsza – zwłaszcza w mieście. Celem nie jest rozwinięcie większej prędkości, ale większy komfort. Mercedes Klasy S Coupé posiada kilka innowacyjnych systemów, które czynią jazdę przyjemniejszą i bezpieczniejszą. Systemy „Intelligent Drive” zawierają układ hamulcowy PRE-SAFE®. Jest to system, który potrafi wykryć pieszych i zatrzymać samochód. DISTRONIC PLUS z asystentem Stop and Go Pilot, BAS PLUS – program hamowania, asystent świateł “Plus”, to tylko kilka z nowości w tym aucie. COLLISION PREVENTION PLUS to również jeden z tych asystentów, który oferuje ochronę w razie wypadku z prędkością powyżej 7 km/h. Jeśli istnieje ryzyko kolizji z prędkością powyżej 105 km/h, asystent może sam zatrzymać samochód lub zmniejszyć prędkość z powodu wolniejszej reakcji kierowcy. Powyżej 50 km/h auto może się zatrzymać jeśli uderzy w nieruchomy obiekt, powyżej 40 km/h – aby uniknąć kolizji z innymi samochodami.

Mercedes-Benz Klasy S Coupé – piękny i bezpieczny

Mercedes Benz Coupe powyżej

Kolejny system ochrony w Mercedes-Benz Klasy S Coupé jest PRZED BEZPIECZNYM PLUSEM. Za samochodem może być zagrożenie, które daje intensywne sygnały, aby zwrócić uwagę drugiego kierowcy. W przypadku stałego zagrożenia samochód może sam się wyhamować, aby uniknąć obrażeń w wyniku ewentualnej kolizji. Nowa Klasa S jest znacznie wygodniejsza i bardziej luksusowa niż jej przodkowie. Mercedes posiada system AIR BALANCE, który jonizuje i aromatyzuje powietrze. Środkowy podłokietnik może być podgrzewany, ENERGIZING jest licznikiem masy i jest oferowany przy zamówieniu pakietu komfortowego. Rozstaw osi wynosi 2945 mm, samochód ma długość 5027, szerokość 1899 mm i wysokość 1411 mm. Reflektory mają półokrągły kształt krzyża w połączeniu z serii LED Intelligent Light System z ekskluzywnymi 47 kryształami Swarovskiego. 17 kryształów ozdabia światło dzienne, a 30 takich – kierunkowskazy. Mercedes klasy S Coupé ma szklany dach, który rozciąga się na 2/3 dachu. Ma rozmiar 1,32 metra kwadratowego, wizualnie ok. 150% większy niż dach poprzednika. MAGYC SKY CONTROL sprawia, że ​​kolor staje się ciemniejszy – wystarczy nacisnąć przycisk. W swoim normalnym stanie szklany dach jest przezroczysty i umożliwia doznania na świeżym powietrzu. Ponadto istnieje nieprzezroczysta roleta, która może sprawić, że dach będzie całkowicie czarny.

Wreszcie inżynierowie ze Stuttgartu stworzyli unikalny dźwięk wydechu. Samochód brzmi bardzo sportowo. Możesz to usłyszeć i cieszyć się tym, gdy tylko uruchomisz samochód.

 Mercedes Benz S Class z przodu 2

Klasa S Coupé, przód 1

Mercedes Benz Coupé lewa strona1

Mercedes Benz S Klasa prawa strona

Wnętrze Klasy S Coupé2   Jednostka oświetleniowa Mercedes S Class Coupé

Jednostka oświetleniowa Mercedes Benz Coupé 1   Mercedes Benz S Class z tyłu