samochody

Land Rover Motorhome – Kreatywna konwersja nowego Defendera w vana

W przeciwieństwie do poprzednich modeli, nowy samochód kempingowy Land Rover ma aluminiową obudowę zamiast konstrukcji typu body-on-frame, podczas gdy wszystkie warianty Defender 110 są standardowo wyposażone w zawieszenie pneumatyczne. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak pojazd terenowy będzie wyglądał jako przygodowy van z napędem na wszystkie koła? Projektant samochodów Samir Sadikhov pokazuje teraz taką konwersję modelu samochodu Defender. On i jego zespół przeprojektowali legendarną maszynę. Po prostu czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Nowa koncepcja kampera Land Rover

widok z boku przygodowego van obrońcy jako nowego modelu samochodu od land rovera

Widoczna tutaj szczegółowa praca wydaje się tak niezwykła, że ​​tego modelu jako takiego nie należy mylić z Defenderem. A jednak zdumiewające, jak naturalna jest ta konwersja. Przednie fotele i przednia szyba są bardziej wysunięte do przodu, tam gdzie powinna znajdować się maska. Oprócz tego, że znajduje się praktycznie w środku silnika, projekt wygląda jak świetna zabawa dla maszyny przygodowej poza utartą ścieżką.

zabawa w terenie z przyczepą stacjonarną land rover przekształconą według nowej koncepcji projektanta samira sadikhova

Samir Sadikhov to ugruntowane nazwisko w dziedzinie projektowania motoryzacyjnego. Współpracował z największymi markami w branży, takimi jak Lamborghini, Hyundai itp. Kolejny dowód jego talentu trafia z twórczą mocą na ulubienicę pokoleń fanów motoryzacji. Przekształca to model w kampera 4×4 Land Rover. Praca koncepcyjna została już zaakceptowana w mediach. Dobre rozwiązania to centralnie montowane drzwi, zwiększona objętość wnętrza kabiny i większy rozstaw osi.

Dane techniczne i projekt

Przebudowa Customs Van Defender firmy Samir na kamper o funkcjonalnym designie

Przekonwertowany model może być napędzany 3-litrową, 6-cylindrową turbobenzynową łagodną hybrydą benzynową. Ma 395 koni mechanicznych i generuje 406 Nm momentu obrotowego. 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów firmy ZF jest połączona z 2-biegową skrzynią rozdzielczą w taki sposób, że pojazd ten może z łatwością poruszać się po każdym terenie. Van Defender zachowuje trzydrzwiowe wejście Modelu 90 i oferuje dłuższy rozstaw osi z 110 wpływami. Inne funkcje obejmują listwy świetlne, bagażnik dachowy i ochronne osłony szczotek.

wielofunkcyjny kamper 4x4 land rover może jeździć po wodzie

Dodatkowo wymarzona maszyna wyposażona jest w opony terenowe, duży ekspedycyjny bagażnik dachowy, pałąk otaczający kadłub ze wszystkich stron oraz dużą ilość dodatkowych świateł. Jeśli to nie wszystko, czego potrzebujesz na kolejną przygodę terenową w dziczy, to co??