samochody

Hybrydowe auto sportowe BMW i8 -Jeszcze nie na rynku i już wyprzedane

BMW i8 2014 model elektryczny samochód hybrydowy sportowiec widok z przodu

Dwa miesiące po premierze standardowego hybrydowego samochodu sportowego BMW i8 Na targach IAA 2013 we Frankfurcie jest już wyprzedany na przyszły rok, donosi Reuters. Jeśli chcesz tylko teraz zamówić swój egzemplarz, dostaniesz go dopiero w 2015 roku. Bawarski producent samochodów nie podaje dokładnie, jaka byłaby wydajność linii produkcyjnych. Otrzymano już ponad 10 000 zamówień na inny model z rodziny plug-in, BMW i3. Sportowy samochód hybrydowy jest obecnie dostępny tylko w Europie, ale sprzedaż w USA i Chinach ruszy w przyszłym roku.

BMW i8 – eko-sportowiec z drzwiami nożycowymi

BMW i8 2014 Hybrid Sportsman czarno niebieskie nożycowe drzwi

Sportowa hybryda BMW i8 obiecuje kuszące sportowe osiągi podczas spożywania małego samochodu. System plug-in składa się z 1,5-litrowego trzycylindrowego silnika benzynowego o mocy 170 kW/231 KM, silnika elektrycznego z akumulatorami litowo-jonowymi o mocy 96 kW/131 KM oraz sześciobiegowej automatycznej skrzyni biegów. Średnie zużycie to 2,5 litra/100 km przy emisji CO2 59 g/km. Hybrydowy samochód sportowy przyspiesza od 0 do 100 km/hw 4,4 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 250 km/h.

BMW i8 – Dane techniczne

BMW i8 2014 hybrydowy sportowiec wyprzedany widok z boku

Nowy samochód może przejechać 500 km w trybie hybrydowym na jednym ładowaniu akumulatora, z czego 35 km w trybie czysto elektrycznym z prędkością do 120 km/h. Akumulator ładuje się do 80% w ok. 2,5 godziny. Cena tego luksusowego samochodu w Niemczech zaczyna się od 120 000 € i zależy od dodatków wybranych podczas składania zamówienia. Pierwsze egzemplarze trafią do kupujących wiosną 2014 r..

Konsola wewnętrzna i środkowa

Konsola środkowa z widokiem na pokój BMW-i8 Hybrid Sportsman

Wnętrze jest nie mniej imponujące i futurystyczne niż wygląd zewnętrzny. Białe skórzane fotele i panele są uzupełnione czarnymi akcentami i tworzą doskonały komfort, który tworzy poczucie luksusu. Przy zamawianiu możesz wybierać spośród różnych kolorów wystroju wnętrza i wyglądu zewnętrznego, a tym samym skomponować idealny projekt ze wszystkimi dodatkami, które chcesz według własnego gustu. Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, najlepiej od razu skontaktować się z najbliższym sprzedawcą tej sportowej marki.

Kolory zewnętrzne i magiczne

Hybrydowy samochód sportowy BMW i8 2014

pierwszy samochód sportowy o wartościach spalania małego samochodu

Kopia BMW i8 2014 wyprzedana