samochody

BMW X6 Crossover – sportowy model drugiej generacji

W DRODZE-nowy-model-BMW X6

BMW prezentuje drugą generację samochodów sportowych X6 jako coupe na rok 2015. Nacisk kładziony jest na osiągi tego sportowego coupe; To, co wyróżnia rodzinę BMW X, to inteligentny opór na wszystkie koła, który będzie dostępny jako turbosprężarka wysokoprężna o pojemności 3,0 litra lub jako silnik twin turbo o pojemności 4,4 litra. Jako projekt zewnętrzny, specjalne cechy, takie jak znak towarowy i kontury klinów, są rysowane jako podwójnie tłoczone linie, a tylna część odbija się od trójwymiarowych tylnych świateł LED w kształcie litery L.

BMW X6 i jego cechy szczególne

Podwójne światła przeciwmgielne-fasolka-kratka-BMW-X6

Przednie rogi BMW X6 mają zarys zderzaka w kształcie litery X i srebrno-matową osłonę podwozia. Grille w kształcie fasoli i przednie okrągłe podwójne światła przeciwmgielne to cechy szczególne tego modelu. Duże przednie światła sięgają do kratek w kształcie fasoli i biegną wzdłuż bocznego panelu. Chromowana stylistyka nadwozia i trójwymiarowa konstrukcja świateł wskazują na dużą zdolność adaptacji przednich świateł LED.

Kształt klina nowego BMW X6 Crossover

Panel boczny-klamka-BMW-X6

Sylwetka w kształcie klina jest podkreślona przez charakterystyczny dla modelu projekt podwójnie tłoczonych linii BMW X6 Zwrotnice. Począwszy od mostków przednich opon, wznosząc się do panelu bocznego, wzdłuż klamki drzwi do tylnych świateł.

Tylna część i jej konstrukcja

błyszcząca-blaszana-tylna szyba-BMW-X6

Tylna część nowego modelu BMW X6 jest oznaczona wznoszącymi się poziomymi liniami. W ciemności trójwymiarowe paski świetlne LED z tylnych świateł w kształcie litery L zapewniają zapierający dech w piersiach wygląd. A dzieje się to w tym samym czasie, co chromowany, srebrny odcień osłony podwozia, który pojawia się w dolnej części coupe. Nowe BMW X6 jest po prostu bajeczne!

Wnętrze  Coupé 

Wyświetlacz centralny-system wentylacji-klimatyzacja-wyświetlacz-BMW-X6

Centralny wyświetlacz i wyświetlacz systemu klimatyzacji i wentylacji mają czarny panel sterowania.

Widok z przodu

Samochód sportowy z rodziny BMW X

Widok z boku

Widok z boku-obręcz-opona-blachaWidok z tyłu

Tylne światła w kształcie litery L-BMW-X6