samochody

BMW M4 2015 Cabrio zachwyca designem i osiągami

Prezentacja nowego modelu BMW Cabrio w Nowym Jorku

Na New York Auto Show 2014 BMW zaprezentowało BMW M4 2015 Cabrio przedstawione. Podobnie jak czterodrzwiowy kabriolet, ten sportowy dwudrzwiowy kabriolet ma sześciocylindrowy silnik rzędowy 3.0 z technologią M Twinpower Turbo i mocą 431 KM.

W Nowym Jorku zaprezentowano nowe BMW M4 2015 Cabrio

M4 2015 Cabrio lewa strona metalowa

Nawiasem mówiąc, to samo oferują obecne BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupé. Z opcjonalną 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów M, BMW M4 2015 kabriolet  od zera do 100 km/h w 4,4 sekundy. Piąta generacja ma typowe elementy stylistyczne BMW, takie jak przednia maska ​​wykonana z lekkiego aluminium, wyprofilowany przedni pas z trzema dużymi wlotami powietrza, czarna, podwójna atrapa chłodnicy, lusterka boczne w stylu twin-stalk, tylny pas ze zintegrowanym dyfuzor i układ wydechowy z czterema rurami wydechowymi.

BMW M4 2015 kabriolet o sportowym designie

Stylistyka przodu BMW Cabrio, sportowa, mocna

Dach metalowy, trzyczęściowy składany BMW M4 2015 Cabrio ma pełne uszczelnienie i zapewnia imponującą ochronę przed hałasem i zimnem. Dach otwiera się za naciśnięciem przycisku w zaledwie 20 sekund, co jest również możliwe podczas jazdy z maksymalną prędkością 18 km/h. Już sportowe wnętrze jest jeszcze bardziej sportowe dzięki stylistyce M. Zawiera takie elementy, jak typowe okrągłe wskaźniki M z białymi cyframi i skórzana kierownica M z elementami dekoracyjnymi wykonanymi z chromu i kolorowymi szwami w skórze.

   M4 2015 Cabrio lewe wnętrze czerwone   Szary metaliczny lakier prezentacyjny BMW Cabrio z tyłu

M4 2015 Cabrio z tyłu, ładny design grafit

Wyposażenie wnętrza BMW Cabrio czarno-czerwona paleta nowoczesnych kolorów

Sportowy otwarty dach BMW M4 m wewnątrz

Audi RS7 – samochód sportowy dla dorosłych