samochody

BMW M3 E90 – nowoczesny samochód sportowy zapewniający mnóstwo przyjemności z jazdy

Czarne sportowe opony boczne BMW M3 E90

Modele dostępne w USA: Od roku modelowego 2008 do chwili obecnej. Wartość rynkowa: For BMW M3 E90 przy dużym przebiegu będziesz musiał poczekać jeszcze kilka lat. Codzienne samochody około 27 000 euro, auta garażowe 33 500 euro. Kabriolety wymagają premii.

Dlaczego warto wybrać BMW M3 E90

BMW M3 E90-biały-jazda-bokiem

Z BMW M3 E90, który został zaprezentowany w 2008 roku jest bez wątpienia najlepszy z tej czwórki. Powód tego jest łatwy do wymienienia. Ma imponującą moc 414 KM, 4,0-litrowy silnik V8, solidną karoserię, masywne felgi i koła, sześciobiegową manualną skrzynię biegów, zautomatyzowaną siedmiobiegową dwusprzęgłową skrzynię biegów i tyle obrotów kół, ile tylko można sobie życzyć. To doskonały pakiet i jeden z tych wpływowych samochodów, które zachęcają do rozmowy i nie pozwalają nam zasnąć w nocy.

Które BMW M3 E90 wybrać?

BMW M3 E90-srebrno-czerwony-wewnątrz

Oprócz standardowego coupé oferowana jest zarówno wersja kabriolet, jak i czterodrzwiowy sedan. Podobnie jak w przypadku E36, trudno pomylić się z doborem karoserii. Jak dotąd dealer samochodowy to prawie jedyna opcja. Jeśli jesteś jedną z bardziej ostrożnych osób, jest on również lepszą opcją. W salonie samochodowym możesz też kupić egzemplarz ledwo używany BMW M3 E90 którego cena jest niższa od zalecanej ceny detalicznej. Zatrzymaj się również u certyfikowanych dealerów samochodów używanych BMW. Tam możesz również znaleźć samochód, który nadal pachnie jak nowe samochody, ale nie ułatwia portfela.

BMW M3 E90 Coupe przednie światła 2009

Na co należy uważać? Jest w BMW M3 E90 niewiele do powiedzenia. Tutaj również obowiązuje sprawdzona zasada kupowania używanych samochodów: kup najnowszy z najmniejszym przebiegiem, na jaki Cię stać, upewnij się, że nadal jest na gwarancji, a jeśli masz wątpliwości, zapytaj o to swojego dealera, przegląd z BMW M3 E90 należy przeprowadzić z wyprzedzeniem. Sprawdź wpisy. Szczególnie ważne są regularne wymiany oleju. Wszelkie czynności konserwacyjne wykraczające poza regularne przeglądy, które ponadto nie zostały wykonane przez dealerów, należy traktować z ostrożnością.

BMW M3 E92 matowe srebrne felgi

Jeśli jesteś pilny, możesz się wiele nauczyć z małych rzeczy. Często wystarczy spojrzeć na bieżnik opony, aby zobaczyć, jak jechał samochód. Zakładając oczywiście, że koła nie zostały właśnie wymienione. Jeśli zauważysz odpryski i małą głębokość bieżnika lub jej brak, najlepiej trzymać się od tego z daleka BMW M3 E90. Wyciekające płyny są również znakiem ostrzegawczym i wskazują, że część napędu mogła być bardzo gorąca. Oznacza to, że samochód mógł być używany do wyścigów i dragsterów.

BMW-M3-E92-białe-boczne-coupe

BMW M3 E92-czerwony-zewnętrzny-przedni

BMW M3 E90 -czerwone- bokiem- opony coupe

BMW E90 Coupe wewnątrz czarny celownik wewnątrz

BMW M3 E90-czarno-białe-Coupe-przednie

BMW M3 E90 biały front zewnętrzny

BMW-M3-E92-biała-boczna-przednia

BMW M3 E90 czarny przód

BMW M3 E90 -boczna- opona-