samochody

Audi RS7 – samochód sportowy dla dorosłych

Audi-RS7-air-picture-path-mały

Z Audi RS7 Sportback uosabia i konfrontuje sprzeczne emocje współczesnego nabywcy samochodów. Zajmuje wąski obszar rynku, gdzie finansowanie jest wybierane przez percepcję, jakość wykonania i szorstkie umiejętności, jest to swego rodzaju ciekawostka. Dlaczego warto kupić taki samochód?

Audi RS7 – zwycięzca na stokach

Audi-RS7-side-grey-metallic-outside

Jeśli jesteś statystykem, to będzie Audi RS7 – Daty i liczby zapewniają satysfakcję. Nowy samochód osiąga imponującą prędkość maksymalną około 189 mil na godzinę w ciągu czterech sekund, co jest dwukrotnie wyższe, jeśli wziąć pod uwagę rozmiar i masę samochodu. Jego czterodrzwiowi rywale są również szybcy, jak Porsche Panamera i BMW M6 Gran Coupe, które czarują kupujących z obsesją na punkcie prędkości, którzy nie są w stanie prowadzić konwencjonalnego samochodu sportowego. Tutaj również możemy założyć, że tacy nabywcy nie mają zamiaru kupować typowego samochodu sportowego.

Audi RS7 – Boisz się much?

2014 audi rs7 deska rozdzielcza coupe

Jeśli nie jesteś maniakiem prędkości, to jest to Audi RS7  trudny wybór. Audi zachowuje oznaczenie „RS” dla najszybszych samochodów, rodzaj specjalnej rezerwy. Nie każde Audi ma swój odpowiednik Audi RS, a modele są zwykle budowane tylko przez rok lub dwa, zanim pozwolą im „wygasnąć”, utrzymując wysoki popyt i prestiż. Mimo to niebezpieczeństwa związane z pracą w pionie nie są trudne do rozpoznania. Może nie ma wielu RS7, ale kupujesz to, co widzi wielu ludzi: wszechobecność Audi; tych samochodów jest sporo, wszystkich kształtów i rozmiarów.

Samochód Jamesa Bonda 

Audi-RS7-metallic-far-side-picture

Marka Audi wciąż cieszy się dużą popularnością, ale należy założyć, że jego marka nie powinna być snobizmem, a przynajmniej z tym nie powinno być problemu. Jeśli już, samochód przemawia do tych, którzy nie chcą składać wspólnego oświadczenia. I to prawda, RS7 ma w sobie pewien brutalny urok, jest to samochód Bonda dla świata, w którym garnitur Savile Row od Prady Sport został uzurpowany, a włókno węglowe zastąpiło orzechową fasadę.

Bestia w ciele piękna

Audi-rs7-zielony-metaliczny-na zewnątrz-daleko

Wewnątrz i na zewnątrz 7 jest nadal najpiękniejszym samochodem Audi. Ma nieco więcej body kitu, tym lepiej, dzięki czemu utrzymana jest pożądana prędkość maksymalna, przez co wygląda bardziej agresywnie i mniej elegancko. Jeśli wyciągniemy równowagę, tak Audi A7 wygląda lepiej i kosztuje o połowę mniej!

Warto zaznać luksusu

wystawa-audi-rs7-boczne-przednie-opony

Audi RS7 jest luksusowy, ale nie jest szczególnie wygodny (szybkie Audi tradycyjnie były nieugięte na złych drogach, a RS7 nie jest wyjątkiem) i są wypełnione nową technologią. Tak, nasz samochód jest również wyposażony w wiele drogich opcji, dodając prawie 30 tysięcy do ceny bazowej. Ale jazda nim to przyjemność, nie wahaj się pomyśleć o kosztach benzyny. Audi RS7 to samochód dla tych, którzy chcą latać pod radarem i naprawdę cieszyć się jazdą!

Coupe z kierownicą i deską rozdzielczą

Audi RS7 coupe wewnątrz tablicy kontrolnej

Fotele są nowoczesne i ergonomiczne

2014-Audi-RS7-fotele-czarna-skóra

RS7 urzeka elegancją

2014-audi-rs7-front-side-biały

Tylne szyby samochodu są ciemne

2014-audi-rs7-tył-prawa-strona