Samochody, męski świat, WIDEO

BMW Concept 4 – nowe coupé o imponującym sportowym wyglądzie

przyciemnione szyby na drzwiach i duże felgi aluminiowe z nowego modelu samochodu sportowego

Bawarski producent samochodów zaprezentował nowe BMW Concept 4. To wybiegająca w przyszłość interpretacja nowoczesnego coupé. Model łączy również dynamiczny, mocny i emocjonujący design z ekskluzywnością i wyjątkowymi właściwościami jezdnymi. Stylowy, sportowy samochód ucieleśnia esencję estetyczną marki i łączy doskonałe proporcje z klarownym i precyzyjnym designem. Dlatego zapraszamy do odkrycia niezaprzeczalnego uroku nowiutkiego pojazdu w naszym poście.

Przyszłość należy do BMW Concept 4

nowoczesny grill nowego modelu z bawarskiego producenta samochodów

Na środku przodu znajduje się pionowo ułożona osłona chłodnicy, której kształt i wygląd nawiązują do legendarnych klasyków, takich jak BMW 328 czy BMW 3.0 CSi. Osłona chłodnicy ma również poziome elementy okładziny z fasetowym wycięciem, które stanowią przyjemny kontrast ze sportowym designem przedniej części i nadają osłonie chłodnicy głębię i ekskluzywność. Osłona chłodnicy zawsze była znakiem rozpoznawczym pojazdów BMW. Jednak BMW Concept 4 realizuje tę ikonę z jeszcze większą pewnością i wyrafinowaniem. Jednocześnie nowy model samochodu oferuje spojrzenie na wyraziste oblicze serii 4.

światła led i lekkie felgi o nowoczesnym designie nowego pojazdu w kolorze czerwonym

Wąskie i skupione podwójne reflektory są lekko pochylone i współpracują z atrapą chłodnicy, aby nadać przedniej części nowoczesny wygląd z silną tożsamością. Charakterystyczne elementy oświetleniowe LED nie mają szklanej osłony. Zamiast tego są wkomponowane w ciało jak trójwymiarowe rzeźby. Dzięki temu mogą wnieść do przodu jeszcze większe poczucie nowoczesności i wyrafinowania technicznego. Ostro wyprofilowana maska ​​silnika przedłuża linie przodu dzięki potężnym objętościom i precyzyjnym krawędziom. Odważna powierzchnia otacza atrapę chłodnicy niczym szlachetny kamień.

Innowacyjne kształty zapewniające aerodynamikę

widok z boku nowego coupe bmw concept 4 w kolorze czerwonym

Jak wspomniano powyżej, BMW Concept 4 pokazuje niepowtarzalne proporcje marki w jej najnowocześniejszej jak dotąd formie. Wydłużona maska, długi rozstaw osi, płynna linia dachu i krótkie zwisy tworzą nowoczesną, elegancką i dynamiczną sylwetkę coupé. Wewnątrz kabiny ultraczyste powierzchnie nowego BMW Concept 4 tworzą mocne nadwozie. Współgranie ciasno wyciętych brył i niewielkiej liczby niezwykle precyzyjnych konturów tworzy rzadkie uczucie emocji i dynamiki.

bmw oncept 4 tylne światła w kształcie litery L świecące w czerwonym kontraście

Atletyczna bryła zawiera smukły szklany dom z wąskim otworem okiennym, który dodatkowo podkreśla dynamikę miejsca. Długa, zakrzywiona linia dachu łagodnie przechodzi w tylną klapę i nadaje tyłowi wysokiej jakości, sportową estetykę. Łukowate nadkola tylnych kół dodają wizualnej ekspresji sile przepływającej przez tylne koła i podkreślają muskularne barki w górę. Wąska powierzchnia nad przednimi kołami zapewnia dobrą równowagę dynamiczną. Temperowane objętości poprawiają mobilność wzrokową i lekkość.

Stylistyka i funkcjonalność w nowym BMW Concept 4

tył nowego modelu samochodu bmw concept 4 z dwoma wydechami

Kolor nadwozia Forbidden Red nadaje grze konturów i objętości dramatyczne wrażenie blasku i głębi: każda powierzchnia światła emanuje bogatą, błyszczącą czerwienią, podczas gdy cień tworzy niemal czarny efekt i uderzający kontrast. Jak samochód sportowy, tył BMW Concept 4 znajduje się nisko nad drogą. Nagranie, w którym kończy się przód, obszerne i przejrzyste powierzchnie z zaledwie kilkoma linijkami, dają świadectwo sportowej intencji, która budzi emocje.

emblemat czerwonego samochodu z napisem modelu bmw concept 4

Tylne światła LED, które są wykonane z włókna szklanego, nadają znanemu BMW bardzo nowoczesny wygląd i nie wymagają szklanych osłon. Kontury samochodu podkreślają również sportowe, poziome ułożenie tyłu i podkreślają mocne trzymanie się drogi. Charakterystyczny dyfuzor zintegrowany z muskularnym pasem tylnym charakteryzuje tylną konstrukcję pojazdu. Jego pionowe żebra rozbijają w ten sposób czyste powierzchnie tylnej części auta. Może to wysłać oświadczenie o dobrym sportowym rodowodzie.

ciemny pokój do prezentacji nowego samochodu

wystawa nowego modelu pojazdu we frankfurcie