Samochody, camping, męski świat

Samochodowe pudełko kempingowe do zbudowania – Zmień swój samochód w mini kampera

na polowanie w lesie z samochodem kempingowym praktycznie weź urlop z funkcją kołyski

Problem z przyczepami kempingowymi polega na tym, że do podróżowania potrzebny jest bardzo dobry pojazd holowniczy z hakiem holowniczym. Z tego powodu, gdy masz mniejszy, słabszy samochód, często musisz wydać więcej pieniędzy na odpowiedni pojazd, zanim będziesz mógł nawet rozważyć kampera. Alternatywnie, samochód kempingowy oferuje takie same pole gry, dzięki czemu właściciele samochodów mogą również korzystać z wielu udogodnień przyczepy kempingowej. Jest to jednostka z wymiennym zestawem modułów, która może zamienić przeciętny samochód w mini kamper.

Praktyczny samochód kempingowy do podłączenia

kompletny pakiet samochodowego boxu kempingowego z modułami materaca i komponentami

Kemping i zabawa, która się z nim wiąże, jest ostatnio wszechobecna. Istnieje fascynacja przebudową furgonetek dostawczych lub caddie, na którą sięgają również poszukiwacze przygód i miłośnicy dzikiej przyrody, aby uzyskać przyjazną dla budżetu alternatywę dla przyczepy kempingowej. Z tego powodu większość miłośników przyrody stara się wymyślać nowe rozwiązania, takie jak samochód kempingowy. Wymieniony tutaj zestaw Egoe Nestbox Van Camping Kit to idealny sposób na przekształcenie pojazdu w mini kamper.

dużo miejsca do spania na składanych materacach do zabrania ze sobą oraz akcesoria do lornetek

Ten samochód kempingowy można zamontować w bagażniku w ciągu zaledwie pięciu minut i posiada praktyczne przegródki na wodę, lodówkę i przybory kuchenne. Posiada również ramę łóżka do spania, składany materac, dwie przegródki na kuchenkę i opcjonalnie pojemnik na wodę lub zintegrowaną pompę zanurzeniową.

Karmienie psów na łonie natury i składanie sprzętu kempingowego do samochodu z szelkami

W zestawie znajdują się również wbudowane szuflady i torby tekstylne, które zapewniają bardzo potrzebną przestrzeń do przechowywania sprzętu. W ten sposób koczownicy mogą czuć się lepiej, gdy zwiedzają regiony wiejskie niezawodnym pojazdem. Do wyboru są trzy warianty, które są kompatybilne z szeroką gamą pojazdów.

Mobilny sprzęt kempingowy do każdego celu

Samochodowe pudełko kempingowe to zestaw, który zamienia Twój codzienny samochód w wygodny mini kamper, po prostu integrując go z bagażnikiem. To praktyczne akcesorium kempingowe można zakotwiczyć w samochodzie w ciągu pięciu minut. Aby spać, wystarczy rozłożyć ramę łóżka, a Twój samochód stanie się idealną przyczepą kempingową w rozmiarze mini. Twórcy prawdopodobnie zainspirowali się szwajcarskim produktem, który jest również bardzo praktyczny – szwajcarskim scyzorykiem. Jego zdolność do łączenia wielu narzędzi i funkcji w jednym kompaktowym, łatwym do przenoszenia pakiecie jest podobna do pomysłu na samochód kempingowy.

samochód kempingowy ze zlewozmywakiem, kuchenką gazową i modułami do przechowywania produktów

Ten samochód kempingowy robi dokładnie to samo, ale bardziej trójwymiarowo. Przegrody przesuwają się po specjalnych listwach, kablach i przegubowych ramionach w bagażniku i można je układać jak puzzle 3D. System doskonale mieści się w bagażniku aut różnej wielkości, od małych aut po minivany i rozkłada się w funkcjonalny kemping. Według firmy montaż boksu samochodowego, montaż modułów i związanych z nimi podzespołów, a następnie ruszanie w drogę powinno zająć tylko około 5 minut.

tył transportera z samochodem kempingowym i zbiornikiem na wodę

Samochodowa skrzynia kempingowa ma również zintegrowany zbiornik na świeżą wodę i zbiornik na ścieki. Na przykład falownik ze złączem USB akceptuje również urządzenia mobilne do ładowania, a wtyczki mogą współpracować z dodatkowymi urządzeniami, takimi jak opcjonalna lodówka. Jedynym wymaganym połączeniem może być połączenie elektryczne z akumulatorem pojazdu za pomocą kabla.

Samochodowa skrzynia kempingowa – idealny towarzysz Twojej podróży

Rozłóż umywalkę z samochodu z kranem i palnikiem gazowym

Po dotarciu na miejsce rozsuwaj i rozkładaj poszczególne ściany i powierzchnie, aby uzyskać prawie wszystkie niezbędne obszary kempingu. Segmenty samochodowej skrzyni kempingowej dopasowują się do zlewu i podwójnego palnika gazowego. Małe elementy do przechowywania można łączyć, tworząc powierzchnie robocze, stoły i krzesła.

Rodzina z dziećmi jedząca obiad na łonie natury pojazdem kempingowym wyposażonym w boks kempingowy

Wszystkie komponenty zawierają beznarzędziowy sprzęt, który można zmontować w kilka minut. Ponadto są modułowe, dzięki czemu można na przykład tworzyć różne rozmiary i typy. Dostępne są również opcje takie jak lodówki, toalety, sprzęt AGD, materace i organizery. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, możesz nawet kupić jednostkę z większą przestrzenią do przechowywania.

samochód kempingowy samochód jako minicamper egoe gniazdo box odkrycie landrovera

Auto Campingbox faktycznie dotrzymuje obietnicy przekształcenia Twojego samochodu w pełnoprawnego kampera, oferując opcje spania. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca we wnętrzu i składane tylne siedzenia, ten sprzęt kempingowy można ustawić płasko w samochodzie i oferuje łóżko o długości ok. 185 cm dla dwóch osób. Wystarczy nasunąć na nie śpiwory i/lub materac kempingowy, a samochód stanie się improwizowanym miejscem do spania. Jeśli jednak chcesz rozbić biwak w większej grupie, warto zabrać ze sobą jeden lub drugi namiot.

biały caddy z samochodowym pudełkiem kempingowym w bagażniku praktyczne rozwiązanie dla minikamperów

Samochodowa skrzynia kempingowa na pierwszy rzut oka wydaje się pomysłowym dodatkiem do kempingu, który może być równie przydatny, nawet jeśli w samochodzie jest dużo więcej miejsca. Jednym z najbardziej niewygodnych momentów podczas przygotowań do biwakowania jest zbieranie bagażu, naczyń i wszystkich innych drobiazgów, które w większości są porozrzucane po garażu, piwnicy, kuchni itp. Większość dnia prawdopodobnie spędzisz na ładowaniu samochodu przed wyruszeniem w dzicz. Automatyczne pudełko kempingowe eliminuje wiele z tego problemu, ponieważ integruje tak wiele elementów kempingu. To rozwiązanie zapewnia również nieco większą ochronę przed dziką przyrodą i warunkami pogodowymi niż na przykład namiot.