salon

Ustawienie telewizora na środku pokoju – pomysły na ustawienie telewizorów w salonie

porady dotyczące wyposażenia telewizor na środku pokoju nowoczesna komoda konsola stół drewniane krzesło stołek barowy blat rośliny

Znalezienie odpowiedniego miejsca na telewizor na środku pokoju lub w otwartych przestrzeniach mieszkalnych z oknami sięgającymi od podłogi do sufitu może być prawdziwym wyzwaniem. W takich przypadkach umieszczenie urządzenia przy ścianie może oznaczać, że będziesz musiał usiąść wygodnie i cieszyć się resztą swojego wnętrza. Może to również oznaczać trudności z podjęciem decyzji, czy ustawić meble przodem do ekranu, czy przodem do widoku. Co by było, gdybyś mógł po prostu odejść od ściany i postawić telewizor na środku pokoju? Jest to całkiem możliwe i jest tylko kilka niezbędnych elementów, aby z powodzeniem wdrożyć taki proces projektowy. Pozwól się zainspirować naszymi pomysłami na umeblowanie Twojego salonu, prawidłowo integrując telewizor z całą koncepcją.

Przykładowe umeblowanie z telewizorem na środku pokoju

telewizor na środku pokoju salon trójnóg trójnóg tworzenie projektów umeblowania pomysły na umeblowanie

Najważniejsze rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o tego typu projekcie, są łatwe do naśladowania. Najpierw możesz ukryć kabel i zakryć tył telewizora przegrodą lub przegrodą. Następnie umieść wszystkie elementy, takie jak kanał kablowy, w rogu za obudową. Możesz też schować go gdzieś na ścianie telewizora, jeśli go masz. Użyj listwy zasilającej w obudowie, aby schować w niej bałagan kabli. Następnie wystarczy wyjść z odpowiedniej szafki za pomocą jednego kabla zasilającego lub ewentualnie skorzystać z połączenia bezprzewodowego.

ukryj telewizor na środku pokoju salon tv ściana pomysły umeblowanie ścianka działowa parawan parawan do pokoju stół do jadalni

Pomysły na podział pokoju, takie jak ten na tym zdjęciu, idealnie pasują do dużego pokoju, w którym może być konieczne wytyczenie różnych obszarów. Piękny salon wygląda stylowo ze wszystkich stron i nie pozwala dostrzec zbędnych elementów wyposażenia lub innych części. Telewizor, który nie jest większy niż to konieczne, określa strefę jadalnianą i rozrywkową na środku pokoju bez faktycznego oddzielania pokoju.

telewizor na środku pokoju salon trójnóg trójnóg projekt tworzenie pomysły na umeblowanie lampa stołek poduszka

Gniazda są poręczną pomocą, a jeśli zainstalujesz nowe, możesz umieścić je bezpośrednio pod szafką RTV. Daje to więcej miejsca pod szafką na wtyczki, ponieważ wystają one kilka centymetrów z gniazdka. Utwórz osłonę dostępu na spodzie obudowy, aby mieć dostęp do złącza.

Pomysły na przegrodę pokoju na telewizor na środku pokoju

TV na środku pokoju okno do salonu - wysoka na sufit biała szafka pod telewizor box ogród

W salonie z oknami sięgającymi od podłogi do sufitu trudno znaleźć ściany dla telewizora na środku pokoju. Zbudowano również pudełko na płaski ekran, aby go pomieścić i tym samym dostosować go do reszty projektu. Meble są na tyle blisko ściany, że może być gniazdko elektryczne. Jednak przy tych wszystkich oknach korek na podłodze jest lepszym rozwiązaniem.

ukryj telewizor na środku pokoju telewizor w salonie ściana widok z zewnątrz dom z tyłu trawnik

Ukrycie tyłu telewizora z płaskim ekranem nie czyni go gorszym niż oparcia krzeseł czy innych mebli, które są widoczne z zewnątrz. Jeśli nie chcesz widzieć wszystkich dodatkowych komponentów technicznych, takich jak odtwarzacze DVD lub dekodery telewizji kablowej. Najlepiej, aby drzwi szafki były nieprzezroczyste. Możesz to zrobić, instalując urządzenie-córkę pod ekranem telewizora dla każdego elementu, który musisz zrobić za pomocą pilota.

telewizor z płaskim ekranem szafka podnosząca urządzenie podnoszące dolną jadalnię

To nie jest telewizor na środku pokoju, ale jest całkowicie możliwe umieszczenie podobnego ustawienia we własnym pokoju, aby dopasować go do własnych upodobań. Na przykład ta szafka pod telewizor ma wewnątrz zmotoryzowane urządzenie podnoszące, dzięki czemu można podnieść telewizor z płaskim ekranem. Całość można odpowiednio obniżyć, aby pozostała schowana na inne okazje. Takie systemy są na rynku od dawna i można je zainstalować w prawie każdej szafie o wystarczającej przestrzeni.

tv telewizor z płaskim ekranem podnośnik do łóżka podnieś niższą sypialnię ciesz się

Ponieważ telewizor musi zmieścić się w obudowie i potrzebujesz też trochę więcej miejsca na silnik, polecamy dłuższe pudełko. Pozwala to na umieszczenie komponentów po obu stronach telewizora od dołu. Ludzie od lat korzystają z automatycznych wind w szafkach telewizyjnych w nogach łóżka. Przyjrzyj się uważnie, a zobaczysz panel na górze szafki, gdzie telewizor wyskakuje na środku pokoju. Jedyna różnica w umieszczeniu go w głównym salonie polega na tym, że nie można schować sznurka pod łóżkiem.

Kanał kablowy z montażem podtynkowym

Telewizor na środku pokoju okno salonu - wysoka na sufit sofa bar widok na ladę

Jeśli nie możesz znaleźć osłony z drutu, która pasowałaby do Twojej podłogi, istnieją inne kreatywne pomysły na ukrycie zagraconych przewodów. Na przykład samoprzylepny papier kontaktowy jest dostępny w słojach drewna i różnych kolorach. Kup papier, który najlepiej pasuje do twojej gleby.

porady dotyczące wyposażenia telewizor na środku pokoju nowoczesna ścianka działowa kamienne pasy kanapa kominek dwuspadowy dach

Użyj go do owinięcia obudowy kabla. Jeśli masz dywany, pokrowce na kable z tkaniny można wyposażyć w paski na rzepy. Będą one odpowiednio biegać po obu stronach i być wykonane z wełny lub ciężkiego filcu, aby jak najlepiej pasowały do ​​dywanu. Aby usunąć dodatkowe przewody, wypróbuj rozdzielacz, który idealnie nadaje się do zainstalowania dwóch lamp w jednym gniazdku.

porady dotyczące wyposażenia telewizor na środku pokoju nowoczesny design drewniany stół schody sofa fotel

W przypadku kabli, które są nadal odsłonięte, możesz użyć osłony z gumowym sznurkiem lub ukryć ją dalej papierem kontaktowym, takim jak drewno. Użyj wsporników do listew przypodłogowych, na przykład do przymocowania kanału kablowego do ściany lub podłogi. Pomoże to również bardziej ukryć kable, aby uniknąć ryzyka potknięcia. Jeśli masz dużo przewodów podłączonych do listwy zasilającej, możesz również ukryć listwę.

porady dotyczące wyposażenia telewizor na środku pokoju nowoczesna ścianka działowa betonowy las dla psów

Meble potrafią zdziałać cuda, jeśli chodzi o ukrywanie plątaniny kabli. Możesz użyć samoprzylepnych klipsów do prowadzenia kabli wzdłuż nóg stołu lub pod tapicerowanymi meblami. Aby zmaksymalizować możliwość ukrycia mebli, pamiętaj o przełączaniu gniazdek lub ewentualnie przenoszeniu lampy z jednej strony kanapy na drugą. Podobnie zastanów się, czy inny mały mebel też nie pomoże. Na przykład stoły konsolowe (smukły stół, który znajduje się za sofą) to świetny sposób na odpoczynek przy lampach. Może to być również lepsze miejsce, jeśli próbujesz ukryć sznurki.