salon

Pomysły na kolorystykę salonu – żółte akcenty

żółto-szara lampa podłogowa do salonu sofa

Żółty Kolor salonu jest nie tylko modny i świeży, ale także oferuje szeroki wachlarz możliwości projektowania. Stwórz miłą, domową atmosferę i urządź nowoczesny, a jednocześnie przytulny salon.

Żółty kolor salonu – słoneczny i świeży

żółty-projekt-ściany-naklejki-ptaki

Jeśli masz Kolor salonu z żółtym nie można się pomylić – z jednej strony ten kolor występuje w wielu odcieniach, od żółto-zielonego, przez neonową żółć, po delikatne cytrynowe niuanse. Żółta farba ścienna sprawia, że ​​mniejsze pomieszczenia wydają się jaśniejsze i większe. W wąskich salonach można pomalować ścianę naprzeciwko drzwi na żółto – wtedy pomieszczenie wyda się większe. Żółta farba ścienna z łatwością łączy się z czernią i bielą, czerwone akcenty w nowoczesnych wnętrzach takich jak czerwone fotele czy krzesła to jedyna dekoracja, która potrzebuje tego koloru. Możesz nawet poeksperymentować i powiesić pasujące obrazki na żółtej ścianie lub położyć żółte poduszki na białej sofie. Połączenie zieleni i żółci oraz oczywiście tradycyjnego – żółto-brązowego również wygląda bardzo świeżo.

Żółty kolor salonu jako dekoracja

zielono-żółty-dywan-salon-pomysły na umeblowanie

W przypadku większych pomieszczeń możesz wybrać żółto-szarą kolorystykę. Żółte dywany, żółte sofy, a nawet żółte lampy podłogowe to ciekawe elementy dekoracyjne. Jeśli chcesz podzielić swój salon na strefy lub wizualnie wydzielić jadalnię, możesz użyć żółtego ekranu. Żółty jak Kolor salonu pozostawia dużo miejsca na wyobraźnię i można z nią poeksperymentować. Ale bądź ostrożny – salony całe na żółto mogą być zbyt trudne dla oczu. Żółta farba ścienna jest nastrojowa – nie możesz palić w pokoju i potrzebujesz regularnego czyszczenia. Nawet jeśli żółty z czasem zanika, jest mniej zauważalny w porównaniu z innymi kolorami. Nałożenie żółtej farby na ścianę to trudne zadanie i powinieneś mieć trochę doświadczenia w malowaniu. W przeciwnym razie istnieje ryzyko wystąpienia nieprawidłowości. Z drugiej strony początkujący mogą wybrać żółte tatuaże ścienne lub żółte zasłony.

Żółta ściana z dekoracją

żółta ściana-elegancka-biała-zasłony-salon-kolorMały salon z żółtą podłogą

nowoczesny-mały-salon-żółta-podłoga

Żółty dywan w salonie

nowoczesny-apartament-żółty-dywan

Szara meblościanka i żółty fotel

szary meblościanka żółty fotel

Orientalne żółte akcenty

orientalno-żółte-akcenty-salon

Przytulny narożnik z żółtymi poduszkami

przytulna-narożna-sofa-żółta-ścianka