salon

Nowoczesna meblościanka przyciąga wzrok w salonie

nowoczesna meblościanka wolnostojąca

Nowoczesna meblościanka stała się atrakcją w salonie – atrakcyjny mebel ma dziś wyrazisty design i fascynuje przejrzystym językiem designu. Za minimalistyczną fasadą kryje się funkcjonalny i elastyczny system półek i szuflad z miejscem do przechowywania książek, czasopism i tym podobnych, a także powierzchnią nośną na rodzinne zdjęcia, kompozycje kwiatowe i inne pomysłowe dekoracje. Kreatywne kombinacje materiałów i zintegrowane oświetlenie sprawiają, że przyciągają wzrok w salonie. Dajemy Ci przegląd najnowszych trendów.

Nowoczesna meblościanka wykonana z drewna łączy funkcjonalność z naturalnością

meblościanka-drewno-szafa-rustykalna

Nowoczesna drewniana meblościanka fascynuje atrakcyjnym, naturalnym wyglądem – atrakcyjne słoje drewna po prostu nie puszczają oczu i tworzą domową i zachęcającą atmosferę. Bezuchwytowe fronty i prosta, purystyczna estetyka nadają projektowi nowoczesny charakter. Moduły o wysokim połysku w ciemnych kolorach, takich jak czarny lub szary, tworzą atrakcyjny kontrast z jasnymi drewnianymi detalami / w większości wykonane z buku, dębu lub sosny / a zintegrowane oświetlenie LED nadaje solidnej meblościance wykończenie.

Systemy pomieszczeń magazynowych doskonale komponują się z meblami w stylu rustykalnym, ale mogą też nadać purystycznym wnętrzom świeży akcent lub rozluźnić surowy wygląd loftowego mieszkania. Szczególnie popularne są kombinacje kredensu lub kredensu z meblościanką – dzięki temu salon wygląda jednolicie i schludnie.

Nowoczesna meblościanka w salonie, ekskluzywne pomysły od Dall’Agnese

Meblościanka z biurkiem jako miejsce pracy w salonie

Nowoczesna meblościanka z oświetleniem LED – 55 pomysłów

Nowoczesna meblościanka z frontami na wysoki połysk – wyrazisty mebel

nowoczesna meblościanka-biały-wysoki połysk

Nowoczesna meblościanka z frontami na wysoki połysk jest od kilku lat w modzie. Kompozycje modułowe bezuchwytowe są uważane za szczególnie wyraziste – dzięki zwięzłym kształtom to pozostawiają Wyglądaj na przestrzeń w uporządkowany sposób. Meble domowe zachwycają ponadczasową estetyką i dlatego często oferowane są w kolorze białym (purystycznym kolorze)..

Meblościanki w wysokim połysku przekonują także funkcjonalnością – każdy może łączyć poszczególne moduły według własnych potrzeb, warunków przestrzennych i gustu i tym samym zostać projektantem na własną rękę. I chyba największa zaleta meblościanki o wyglądzie na wysoki połysk – można ją później łatwo uzupełnić o nowe moduły. Na przykład każdy może wybrać kompletny program życia online.

Meblościanka o wysokim połysku doskonale komponuje się z minimalistycznymi lub eklektycznymi meblami i może tworzyć wizualne połączenie pomiędzy poszczególnymi strefami (jadalnią, wyposażoną kuchnią i pokojem dziennym) w strefie dziennej.

Nowoczesna meblościanka – programy mieszkaniowe oszczędzające miejsce

nowoczesna ściana rozdzielająca regał na książki

Szczególnie udane okazało się połączenie meblościanki, szafy i łóżka w szafie. Niezależnie od tego, czy jest to dodatkowa opcja spania dla członków rodziny, czy jako łóżko gościnne – składane łóżko jest niewątpliwie wariantem oszczędzającym miejsce i elastycznym. Inną alternatywą dla tradycyjnej meblościanki jest system wolnostojących półek, który może służyć jako przegroda pomieszczenia. Coraz więcej projektantów decyduje się na modułowe programy mieszkalne i oferuje różne warianty dla jednostek wolnostojących – są po prostu idealne do wynajmowanych mieszkań, ponieważ nie muszą być montowane na ścianie.

Nowoczesna meblościanka prezentuje się w purystycznym wyglądzie

nowoczesne-meblościanki-wood-look-design-pomysły