salon

Meblościanka z biurkiem jako miejsce pracy w salonie

salon-biurko-drewno-design-fototapety-narożnik-jasnoszary

Jeśli często pracujesz w domu, potrzebujesz oczywiście przyjemnego miejsca do pracy, które gwarantuje wystarczająco dużo miejsca. W mieszkaniu lub mniejszym domu często brakuje miejsca na dodatkowe biurko, a co dopiero na całe pomieszczenie biurowe. Oto popularne na całym świecie meble wielofunkcyjne, a zwłaszcza te Meblościanka z biurkiem aby pomóc, która oszczędza miejsce, a jednocześnie jest użyteczna.

Meblościanka z biurkiem – biały wysoki połysk

meblościanka-biurko-skóra-czarny-stołek-napol-arredamenti

Wspaniałe, nowoczesne wzory proponuje meblościanka z biurkiem. Oprócz półek, miejsca do przechowywania telewizora i ewentualnie szafek, zintegrowane są blaty, które można wspaniale wykorzystać do pracy. Zapraszamy do wykonania jednego z modeli lub modyfikacji zgodnie z własnymi pomysłami.

Nowoczesna meblościanka z biurkiem

Przechowywanie ścienne-biurko-powierzchnia mieszkalna-projekt-duże-półki-telewizor

Goła ściana to zawsze najlepszy wybór dla meblościanki. W ten sposób szybko stworzysz domową atmosferę, a także masz wystarczająco dużo miejsca do zabudowy w biurku. Ta meblościanka z biurkiem łączy nowoczesny szary kolor z drewnem i wspaniale komponuje się z równie szarą kanapą.

Pomysł na meblościankę w kolorze białym

salon-biurko-ściana-beton-wygląd-salon-wnętrze-nowoczesne

Nowoczesną meblościankę z biurkiem w kolorze białym można wydobyć za pomocą ściany w innym kolorze. Nowoczesny wygląd można podkreślić np. szarą ścianą o wyglądzie betonu.

Minimalistyczny pomysł na salon

żywa ściana-biurko-trend-idea-biała-meble-sofa-skóra-czarna

Biała meblościanka z biurkiem również bardzo efektownie prezentuje się na białej ścianie. Dodaj trochę urozmaicenia dzięki ciemnej sofie lub kolorowym dodatkom. Do siedzenia przy biurku służy nowoczesny stołek w kształcie sześcianu.

Krzesło do biurka

meblościanka-biurko-proste-eleganckie-płyty-biało-szara-kanapa

Rodzaj siedziska, który wybierzesz do biurka, w zasadzie zależy od wysokości, na jakiej się znajduje. Zapraszamy również do wykonania krzesła wykonanego specjalnie do meblościanki z biurkiem, aby idealnie pasowało do stylu.

Zaprojektowany przez Zalf

Living-Wall-biurko-zalf-design-model-jasne-meble-inspiracja-oświetlenie-laminat

Ta nowoczesna meblościanka z biurkiem ma świetne oświetlenie. Blat biurka wspiera się z jednej strony półką, z drugiej na nogach. Pożądana jest wystarczająca przestrzeń do przechowywania, ponieważ muszą tu znaleźć miejsce nie tylko akcesoria do salonu, ale ewentualnie także różne dokumenty.

Biurko z efektem pływającym

Living-Wall-biurko-zalf-canape-leżak-biurko-lampa-ściana-kolor-szary

Meble z efektem pływającym są bardzo modne i popularne w nowoczesnych wnętrzach. Użyj takiego projektu do meblościanki z biurkiem. Nie można tak zaprojektować szafki, ale także biurka, jak w tym przykładzie.

Meblościanka autorstwa Napol Arredamenti

meblościanka-biurko-napol-arredamenti-przestrzeń-przestrzeń-półki-pomysł-krzesło-biurowe-nowoczesny-brąz-biały

Świetnym zestawieniem kolorystycznym meblościanki z biurkiem jest brąz i biel. Możesz więc łączyć nowoczesność z tradycją. Meblościanka jest optycznie wydzielona na strefę pracy i rozrywki.

Alterno od Mobilificion Giacomo

meblościanka-biurko-alterno-minimalistyczny-krzesło-czarny-dywan

Ogromną zaletą nowoczesnej meblościanki jest to, że ściana może być użytkowana na różnych poziomach jednocześnie. Z tego powodu, jeśli jest mało miejsca, dobrym pomysłem jest również zintegrowanie biurka w celu zaoszczędzenia miejsca.

Meblościanka Alf Uno z biurkiem

meblościanka-biurko-alf-uno-żółte-krzesło-nowoczesne-niskie-ciemnoszary

Połącz dwa kolory meblościanki z biurkiem. Tutaj możesz zobaczyć atrakcyjny przykład w czerni i bieli. Tym razem do siedzenia służy taboret w stylu industrialnym.

Meblościanka z dużą ilością szafek

salon-ścienny-biurko-meble-pomysł-praktyczny-okrągły-dywan-głęboki stos

Meblościanka z biurkiem niekoniecznie musi składać się z otwartych półek. Jeśli wolisz zamknąć wszystko na klucz, wybierz szafki. Nadal możesz używać powierzchni szafki do ustawiania dekoracji.

Nieregularne wzory

Meblościanka z biurkiem biały-nowoczesna-półka-pomysł

Wspaniałą cechą nowoczesnej meblościanki jest to, że zwykle składa się z nieregularnych wzorów. Masz możliwość pobawić się półkami i szafkami oraz zamontować je z przesunięciem. Stwarza to niepowtarzalne modele meblościanki z biurkiem, które można zaprojektować według własnego gustu i w zależności od rozmieszczenia reszty mebli. W ten sposób można tworzyć nawet projekty narożne.

Małe biurko

Meblościanka z biurkiem wielofunkcyjna-pomysł-dywan-abstrakt

Jeśli nie spędzasz zbyt dużo czasu przy biurku, możesz wykonać go w bardziej kompaktowym rozmiarze, jak w tym przykładzie. Obszar przed meblościanką w neutralnym kolorze ozdobiony jest kolorowym dywanem.

Półki w meblościance

Meblościanka z meblami biurowymi-pomysł-półki-stołek-szaro-biały

Zaletą półek w meblościance z biurkiem jest to, że mogą służyć nie tylko do ustawiania dekoracji. Nawet ważne książki, których potrzebujesz do pracy, są zawsze pod ręką. Ponadto dom z dużą ilością książek wygląda o wiele przytulniej. Więc nie chowaj ich w zamkniętych szafkach.

Meblościanka z biurkiem

Meblościanka z biurkiem, szufladami telewizyjnymi, salon z beżowymi akcentami

Tutaj znowu widać świetny przykład jasnej meblościanki z biurkiem i jak przyjazny i elegancki wygląda taki projekt. Na pierwszy rzut oka biurko wydaje się stać ekstra. Ale tutaj również jest zintegrowany z meblościanką.